IPhone 6 için Yaşam CHARGE IBatteryCase Bir Eller

IPhone 6 için Yaşam CHARGE IBatteryCase Bir Eller

Renkler tam olarak üretiliyor, kontrast uygun fiyatlı ancak aydınlatma mükemmel olmadığı sürece mükemmel çekim yapma imkanınız olmayacak. Bu, sessiz ortamlarda bir ad alacak kadar iyi duyabileceğiniz anlamına gelir. Ekranı paramparça edecek kadar zor bir cep telefonunu asla düşürmedim, ancak köşeleri çukurlayan veya çerçeveyi çizen, telefonun lekeli gibi görünmesini sağlayan çok fazla yere düşürdüm. “Yani dayanıksız bir plastik kasa gibi görünebilirdi. Şimdi, içinde olabilecek su damlacıklarının dışarı çıkabilmesi için cep telefonunu biraz sallayın. Örneğin, bu 12 ayda (genellikle son telefon primi olarak algılanan şeye güveneceğiniz gibi) 5G’ye ulaşamayacakları düşünülmektedir. Bir bekçi olabilir! Katılmak ya da keyifli bir toplantı yapmak, unutulmaz anları özçekimlerle yakalamak günümüzde seçilen mükemmel yöntemlerdir. HP iPAC 510 Voice Messenger’ın tasarım vurgusunun çoğu, ses tanıma ve ses sentezi seçeneklerinde ve gadget’ın başarısız olduğu kaynağında birçok şekilde konumlandırıldı.

Ancak, kısmen cep telefonunuzun dışına giden gücü emen ve dağıtan çift katmanlı bir tasarım sayesinde, 8 ayak düşme emniyetiyle Huawei P10’unuzu da koruyacak şekilde inşa edilmiştir. Akıllı Batarya Kutusu, batarya yönetimini akıllıca yönetir; bu nedenle, açılacak veya yönetilecek başka bir şey yoktur; bu gerçekten bir set-ve-unut işini. Benim iPhone XS Max ile birleştiğinde, Akıllı Batarya Kılıfı zaten dev bir cihazın gerçekten düpedüz devasa hissetmesine neden oluyor ve oldukça büyük kollarım var. Netliği süper net ve gerçekten lastik hissediyorum gerçekten zor hissediyorum bu yüzden telefonunuzda mükemmel bir tutuş elde edeceksiniz. Bu gerçekten parmaklarımda biraz daha kaygan hissediyor ve şimdi cep telefonumla bu kadar dikkatsiz olamam, ama gerçekten yeni bir telefonum varmış gibi hissediyorum! Ben sadece tasarımdan hoşlanıyorum, ancak herhangi bir durumda şık bir araca çeşitli ek ağırlık ve ağırlık sağladığını kabul ediyorum. Bir donanım şirketinin kasalarını yaklaşmakta olan bir cihaz için tasarlamak için kullanabileceklerine tekabül eden metalik kalıpların olabileceği resimlerinden oluşur. Öyleyse bir kez daha, yeni iPhone’ları çevreleyen ana güçlenme noktası, arka panellerinin tasarımı olabilir.

Bundan sonraki iPhone dönemi, zaten büyük bir söylenti ve hipotez konusu olmuştur. “Her zaman iPhone’larımın koşullarına göre bu minimalist tasarımları elde ediyorum. İnternet kullanımı, oldukça 24 saat olmasa da, iPhone XR’de tam bir güne mesafe bırakıyor. Üçüncü dönem Akıllı Batarya Kutusu bir iPhone’un batarya ömrünü günlük bir temelde artırmak isteyenler için iyi bir gelişme olsa da, düşünülmesi gereken bazı olumsuzluklar var. En iyi taşınabilir enerji bankaları, tahrip edilemez bir iPhone şarj kablosu ve en iyi iPhone Lightning kabloları hakkında daha önce yazmış olsak da, burada Amazon’daki en etkili iPhone koşullarını tamamladık. Nereden iPhone X Kılıfları Alınır? Matthias, ekstra rafine ve stilistik olarak ayrı durumlar için bir pazar boşluğu belirledi. Apple, iPhone X için (silikon, deri ve deri bazlı bir folyo) çeşitli renk seçenekleriyle üç çeşit resmi koşul satıyor. En iyi modelleri tasarlamanıza yardımcı olacak çeşitli moda ve fikirlerin kısa açıklamaları vardır.

Göz alıcı renkler gardırobunuza ekstra Bling katarken tasarım, kolay tutuş da dahil olmak üzere el aleti gibi cihaza uyar. Akıllı Batarya Kasası tasarımını herkes beğenmeyecek. Üçüncü nesil Akıllı Batarya Çantası hakkındaki düşüncelerin neler? Geçiş, her incelemenin durumuna ve vakanın açık ve kapalı olmasına hizmet eder. 50 AT & T’de özdeş bir dava için ve bu kadar hoş değildi. Şu anda piyasada bulunmayan bu telefonlara sahipseniz, ahizeleri kaplayabilenle aynı olan diğer bazı setlerin kaputunu alabilirsiniz. Tehlikeler tipik olarak sigorta teminatına nelerin dahil edildiğine dair tartışma masasıdır. Daqin’in makinesi tarafından üretilen cep telefonu etiketleri, kapak üzerinde kalıntısı bırakılarak basitçe kapaktan çıkarılabilir. Ağ kurmak harika olabilir. 7 Plus’ımı bu duruma bağlı olabileceğimden daha fazla düşürdüm ve sıfır çatlak, sıfır çizik, hiçbir şekilde zararı yok. Bu nedenle, her bir hücresel firma, bu makineyi, yapabileceği kadar sağlam kılmaya çalışır, yine de tamamen hasara dayanıklı hale getirilemez.

Bu nedenle, tüm dünyadaki teknoloji meraklıları için çok gerekli bir sistemdir. İPhone’unuza silikon bir kılıf koymak bir şeydir, ancak sistemin büyük kısmını da içine alan, büyük bir pil çıkıntısı olan bir kılıf takıyorsunuz. Her ne sebeple olursa olsun, Apple, iPhone X için makul bir Batarya Çantası sunmayı reddetti ve geçen yılki iPhone XS davasında amiral gemisi uyarına rağmen, ideal bir eşleşme olmaktan çok uzak. Oldukça düşük maliyetli bir plastik kasa için bu 800 yıldızı vereceğim! Web pazarında erişilebilen bu hücrelerin birçoğu var. Birincil hücresel anlaşma, en çok sevilen sözleşme anlaşmasıdır. Burada Stratejist olarak, satın aldığımız mallarla ilgili olarak kendimizi loopy (harika bir şekilde) olarak düşünmekten hoşlanıyoruz, ancak istediğimiz kadarını da tamamlayamayız. Tam davasından ne istediğini. Sadece kasa yapımını, renkleri ve sağlamlığı seviyorum. Bir eldiven gibi uydu.