İPad, nereye giderseniz gidin götürmeye yatkın olduğunuz için çok yardımcı oluyor.

İPad, nereye giderseniz gidin götürmeye yatkın olduğunuz için çok yardımcı oluyor. Kesinlikle modulR, iPad’i duvar montajı, debriyaj askısı, kick stand ve araba montajı gibi inanılmaz kasaya bağlamak için ayrı bir ekipmanın yanı sıra tüm tehditlerden korur. Mükemmel kalitede olan bir tabanca tabancası kılıfı bu amacı gerçekleştirmeye yardımcı olabilir ve aynı şekilde ateşli silahınızı güvenli bir şekilde ve hiçbir hasar vermeden taşımanıza izin verebilir. Aynı mantık, iPhone’larını nemli ya da ıslak alanlarda kullanacaklarının harika olacağını düşündüğü inanılmaz sayıda insan olarak uygulanır. Bu iPhone donanımının altındaki tüm kullanıcıların, iPhone’ların özelliklerini ve yeteneklerini tamamen kullanabilmelerini sağlar. Genel olarak, iPhone’lar gezegenin yüzünü değiştirdi. Bazen, insanların cihazları konusunda çok dikkatli olmalarına bakılmaksızın, yine de kazalar meydana gelir; ve çoğu zaman bir dijital ürün, dahili elemanlar herhangi bir sıvı ile temas ettikten sonra da çalışmayacaktır.

Ancak, bu cihazların en yeni teknolojiler kullanılarak tasarlanıp üretilip üretilmediğine bakılmaksızın, arada bir uzmanlık hasarına sahip olmaları gerekir. Spektrumun karşıt yüzeyinde, ince, düşük profilli, geçmeli (veya sürgülü) kasa, cebinizde veya çantanızda rahatça taşınması ve basit taşınması ve takılması için bir esinti olabilir. Ön görüşümüzü sağlamak için onu test ettik. Herkese ihtiyaç duydukları şeyi sunmak için özellikler ve basit güvenlik sunan durumlar da vardır. Birçok iPhone 5 kapak, faydalı olabilecek ek seçenekler sunar. Mükemmel, yüksek kaliteli su geçirmez çanta, sadece hoş ve pahalı telefonunuzu doğal bileşenlerden korumakla kalmaz, ek olarak, kendinizi su sporlarına düşkünlük çekerken bile cep telefonunuzun fantastik özelliklerini kullanmanızı sağlar. Bir veya iki küçük sorunla birlikte, iPhone 4 yine de, özellikleri ve muhteşem görünümünün bir sonucu olarak, insanlar arasında popülerliği çok fazla değil. Kabuk açıkken, yine de tüm yuvalara ve yönetim düğmelerine oyuklar yoluyla girebileceksiniz ve çok yönlülüğü, bu duruma uyum sağlamanıza olanak tanıyor. Bu nedenle,% 100 su geçirmez güvenlik hala yapılabilir. Su geçirmez kamera üreticileri, çoğu kişinin yüzme havuzu veya plaj gibi yerlerde fotoğraf çekmeyi sevdiği açık olgusuna borçludur.

Bir zamanlar aynı dünyada, sudan en çok korunan aletler dijital kameralardır. İkinci dalga, günümüzde en yaygın olan daha ince hallerdir. En büyük seçenek birincil nesil – hantal – koşullar, tipik ince örnekler ve en yeni teknolojik ilerlemeyi içerir: iPhone ünitenizin tamamında oldukça ince şeffaf bir zarın cihazı. Çok sayıda tasarım ve resim içeren hazır iPhone kılıfları varken, bir tane kişiselleştirilmiş de yapabilirsiniz. Port CAD resimlerinde görülebilir, ancak USB-C veya Yıldırım çeşitliliği olup olmadığını ayırt etmek zordur. Alışveriş yapanların kendileri için uygun ideal bir durum olduğunu düşünüyorum. Oi Torpedo Holding Şirketi tüm müşterilerine ücretsiz SMS sağlamaktadır. Telefon sadece bir iletişim tekniği değil aynı zamanda sosyal topluluk aracılığıyla arkadaşlarımızla bağlantı kuruyor, müziğe kulak vermemizi sağlıyor ve sayısız görev yapmamıza yardımcı olan binlerce kullanışlı cep telefonu uygulaması sağlıyor. Son olarak, suyun telefona çok hızlı bir şekilde zarar verebileceğini hatırlamak en iyisidir. Telefon yalnızca sınıra kadar suya dayanıklıdır ve su sızıntısı telefona tamamen zarar verebilir. Yaralanma konusunda endişelenmek zorunda kalmaması gereken kişiler, görünüşe göre var olan davalara bakabilirler.

Dolapınıza sığacak dolapları da seçebilirsiniz. Yani bir iPhone sahibi olsanız veya bir tane satın alsanız da, çevrimiçi olarak edinilebilecek binlerce iPhone aracılığıyla çevrimiçi olarak sörf yapın. Genellikle, bir kişi bir şey satın alır ve kötü yapıldığını çok geç fark eder. Hedef kişi hemen tutuklanmazsa, bu onun olmayacağı anlamına gelmez. Bir iPhone kılıfı satın almak istediğinizde, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç koşul vardır. Bu durumda bile, yayıncılar, okuyucuyu e-kitabınızı almaya zorlayacak değerli bir kopyasını keşfettiklerinde, yalnızca kopyanızı yayınlamaya uyarlar. Ancak arkadaşım çevrimiçi olarak yenilenmiş bir ipod satın aldığı için şanslıydı ve bir yıl sonra bile düzgün çalıştığı için gurur duyuyor. Birçok iPhone 5 durumundan birini seçmek zor bir etkinlik olabilir. İPhone’unuzu savunmak için gerekli durumlarda, çirkin veya uygunsuz örnekleri almayın. Su sporları aktivitelerine karşı koruyucunuz olduğunda ve aynı anda telefonumuzu geri kalan kısımlar kadar çok seviyorsanız, bu davaları satın almalısınız.