İletişim 2019 yılında en iyi Smartphone?

İletişim 2019 yılında en iyi Smartphone?

Süspansiyon operasyonu ile birlikte, S Pen’in yeni bir parlak noktasıdır, önceki S Pen’in bir süspansiyon operasyonu olmasına rağmen, gerçekte kullanılmamıştır. Samsung da bu kez HDR fonksiyonunu tanıttı, gölge dinamik geliştirme, ekran doygunluğu ve renk reprodüksiyonu diploması büyüdü. İPhone dört müşterisinin telefonlarını zarafetini ve şıklığını korumak için deri koşulları başlatıldı. Samsung Note 7, ister solda ister sağda olsun, kullanıcılar, sistemin kullanım kolaylığını güçlendirmek için büyük ölçüde ani bir çağrı yapmak için kendi kenar UX’lerini geliştirebilirler. Mobil telefonlar, Elektromanyetik Uyumluluk (EMC) Yönergesi yoluyla düşünülmesi gereken bir unsur olan diğer telefonlara bağlanmak için radyo dalgası göstergelerini kullanır. Telefonların parçaları daha sonra farklı telefonlar için tekrar kullanılabilir veya geri dönüştürülebilir. Video için seçilirse, ilgili alan rutin olarak Gif Şekline dönüştürülür. Spekülasyon, bu yılın ikinci yarısında eklenmesi bekleniyor. İPhone ekranımı bir kez değil, geçen sene İKİ kez kıran biri için… Bir şeyin dayanıklı olmasını istedim.

İPhone 4, şimdiye kadar üretilmiş en popüler akıllı telefonlardan bir tanesi. Bir Samsung kapağı satın almak, cep telefonunuzun her zaman korunmasını sağlamak için en önemli yöntemlerden biridir, ancak bu tam olarak bireylerin yapamadığı şeylerdir. Bu, cep telefonunuzu kapatmanız durumunda kolayca önlenebilecek çizilmelere neden olur. Birçok kişi, Apple davasının zamanlamasını ve nedenlerini merak ediyor. Çağdaş tasarım: Telefonunuz için göz önünde bulundurabileceğiniz sayısız desen ve tasarım vardır. Başka bir küçük hayvan bakıcısı… Yeni uygulamalar eklediğimden mi yoksa bir ürün yazılımı güncellemesi olup olmadığından ya da sadece yaşlanıp yaşlanmadığından emin değilim, ancak fazladan herhangi bir ekstra maliyet ödemiyorsunuz ve ayrıca kaybediyorsunuz Enerji hızla. Bunun yanı sıra, Çin modelinin dünya çapındaki versiyonuna basılmış “Samsang” Logosunu ahizenin altında iptal ettiğini ve böylece girişin daha kısa olmasını dile getirmesinin bedeli var. Buna ek olarak, MicroSD yuvası ile birlikte bir giriş hoparlörünün faydasını da ekledi.

Çalışmakta olan donanım güncellemesine ek olarak, Samsung ayrıca bize daha iyi ve daha uygun bir yönetim deneyimine sahip olmalarını sağlayan çok yararlı S-Pen işlevlerini de ekledi. Sık kullanılan ışık mesafe sensörü, ön kamera ve bar ahizesine ek olarak, Samsung Galaxy Note7 de yeni iris tanıma ve kızılötesi modülüne katıldı. Giriş folyosu yoluyla gelen aramaları yalnızca bir kaydırma hareketi ile kabul edin veya reddedin. 5,7 inçlik Super AMOLED ekranla donatılan Samsung Galaxy Note7 giriş, 2K aşamasına kadar 518ppi’ye kadar karar vererek, ekstra hassas ve akıcı. Bu işleve ilişkin Samsung Not 7, daha kullanışlı olması için tüketici bu metni çok pratik bir şekilde genişletmek için kullanabilir. Tamamlandıktan sonra tüketici gerçek zamanlı paylaşım olabilir, çok uygun. Büyük Ekrandan Büyük fikire geçişte, Samsung’un büyük ekrana körelmediğini, daha çok insan deneyimi ve yenilikçi seçeneklere girmediğini görebilirsiniz.

Ek olarak, daha geniş bir ekrana sahip ekstra mükemmel, çok ince gövde üzerindeki ekran alanı kontrolünde Galaxy Note7’ye dört katlı cam tasarımı, görsel uzmanlık daha sağlıklı. Samsung Galaxy Grand Başbakan Bling Cüzdan Kılıf Kılıfı, kasa üzerinde bazı pırıltılar istiyorsanız, birlikte gitmek için iyi bir seçimdir. Dava yapımcısı Huawei P30 ve Huawei P30 Pro için bazı ürünler yazdı ve hem iyi hem de tehlikeli tasarımlarını doğruladı. 2 Ağustos 2016 tarihinde, Samsung New York’ta yeni bir kongre düzenledi ve yeni bir ürün serisi Samsung Galaxy Note 7’yi lanse etti. Ve bu telefon en kısa sürede tekrar büyük ekranlı cep telefonu genel anlayışını altüst ediyor. Cep telefonlarının yapısal sanat eserlerine geri dönüşümünü gerektirir. Yazılım programında, Samsung Note 7 dahili Samsung Notes, cihaz renklendirmeyi gerçekleştirmeyi destekliyor, yalnızca gerçeği restore etmek için, tamamen farklı renk karışımları, sanat severler için Resist işlevi olmayan yeni renkler üretebilir. Görsel olarak, kullanıcı arabiriminden UE’ye Samsung Note 7 önceki nesil eliptik biçimini sürdürdü, arayüz model filmi düz, renkli ve daha yeni ve zarif. Mükemmel bir uzmanlık elde edebilmek için sadece iyi bir donanım yapılandırması yeterli değildir, sistem optimizasyonu daha önemlidir.