HTC U Ultra Yeni Versiyon Çıktı

HTC U Son derece 5.7-inç boyutları kullanarak makine sağa sadece bir el rağmen yönetmek oldukça zahmetsiz sağ içine sağlanmaktadır. İnşa edilen cam, temiz bir görünüm ve yuvarlatılmış kenarlar ile boyutunun ne olursa olsun taşımanın harika olmasını sağlar. Ek ekran, uygulamalar ve kişiler gibi bildirimler ve kısayollar sunacaktır. Küçük mesajlar gösterilebilir ve alıcılar onlardan geçebilir. İkincil monitör varsayılan olarak açık konumdadır ve pil ömrünü çok belirgin biçimde etkilememelidir.

HTC U Son derece hassas bir dokunmatik tepki içeren bir dokunmatik ekranı son derece tanıtıyor ve ayrıca HTC U Ultra, kuşkusuz başka bir şeyin üzerinde cüretkâr estetiği ile ön plana çıkan eşsiz bir şekilde yakışıklı bir Android akıllı telefonu. HTC U Ultra, 4GB RAM ile eşleştirilmiş Snapdragon 821 işlemciyi çalıştırıyor. 64GB’lık iç depolama birimi, müşterilere perakende satış mağazasına her türlü şeyleri ve sesli veri dosyaları, video klibi dosyaları ve ilgili evrakları da içeren herhangi bir şey saklamak için yeterli alan sağlar. HTC U Son derece gerçekten çekim olan Snapdragon, çok görevli atmosferde bile çok hızlı bir şekilde çok hızlı.

HTC U Ultra 3000mAh batarya ile çalışır; tüketicilerin pratik bilgiye, bekleme süreleri ve konuşma süreleri bakımından oldukça yüksek bir kullanım özgürlüğü sağlar. Bazı büyük indirimler, video klip akışı ve oyun uygulamaları insanlar, cihazın yalnızca tam bir iş günü için kullanılmasını sağlayacaklardır.

Çift görüntü ekranı, makinenin bileşenlerinin yanı sıra normal sistemin kullandığı pil tüketimini de başaramaması gibi yanıtları da iletir. Çalışan ürün ve ayrıca kullanım ömrü, pil yüzdesi idealden düşük olsa bile zaman çizgisini sürdürebilmek için farklı pil tasarrufu modları sunar. Dahası, HTC U Ultra hızlı şarj kapasitesine sahiptir ve yalnızca% 20’sini daha önce belirttiğimiz% 30’u yalnızca 20 dakika içinde üstlenir. 1-2 saat içinde tam bir talep

HTC U’nun son derece muhteşem bir özelliği. Arkaya 55μm piksel artı ön ile bağlantılı 16MP geniş açılı bir kamera (arka taraftaki dijital kamera daha küçük boyutlu piksellere sahip, bu da üstün üst düzey çentik görüntüleri ima ediyor) ile ilgili. Başka bir deyişle, geçen yılki HTC ondan biraz daha iyi olacak. Tam özellikli belge burada listelenmiştir.

HTC U Son derece beş kat. 7 inç ekran ve iklim değişikliği bildirimleri ve iş akışınızı kesintiye uğratmadan önemli bilgileri görüntüleme için 2 inçlik sergileyen her zaman ikinci. Yeni Twin Show, en sevdiğiniz kişileriniz, uygulamalarınız, hatırlatıcılarınız, işlev bildirimleriniz ve daha pek çok şey gibi, sahip olmanız gereken bilgileri verecektir.