Griffin Survivor ile, ekrandan arkaya ve aradaki her inç için telefonunuzu tamamen koruyabilirsiniz.

Griffin Survivor ile, ekrandan arkaya ve aradaki her inç için telefonunuzu tamamen koruyabilirsiniz. “Güvenlikte en üst düzeyde” zaman periyodu muhtemelen bir yetersizliktir. Bu nedenle, bir yüz p.c su geçirmez koruma mümkün olmaya devam etmektedir. Aşırı hava koşullarından betona bırakılmaya kadar, bir iPhone 4 kasasının cep telefonunuzda yer almayı düşünebileceğiniz bir şeyden bu kadar aşırı derecede güvenlik sağlaması nasıl mümkün olabilir? Hacimli olabilirler, ancak asıl amaçlarını sağlarlar: suya karşı güvenlik. İkincisi, cihazın içini hatırlatabilmesi için çok önemli olan bazı kayıt verilerine ihtiyaç duyabilir ve gadget’ın suya zarar verdiği durumlarda bunlar alınamaz. Nedeni basit: Birçok kişi, cihazlarını, suyun tamamen zarar vermesinden korumak istiyor. Bu sebep tek başına bir kasa satın almak için yeterli. Genelde göreceğiniz durumlar için alışveriş yaparken düz örneklerdir.

Düz bir iPhone 4 kılıfından yararlanmak yeterli, ancak ekran koruyuculu olanı kullanmak çok daha iyi. Bu sadece bir telefona daha fazla bakmak için izin vermiyor, elektronik eşyaların bakımı için çok daha az harcama yönünde uygun yolda atılmış büyük bir adım. Yalnızca 135 gram ağırlığındaki bu görkemli gadget, bir elektronik cihaz, cep telefonu, dijital kamera, netbook ve halka açık olmayan dijital asistan olarak başarılı bir şekilde bir araya geldi. Birçoğu, bir iPhone’un değiştirilmesinin düşünülenlerin, herhangi bir alt gadget’ın değiştirilmesinden düşünülenden daha zor olduğunu kabul eder. Bu bitleri göz önünde bulundurun; daha hafif, çok daha kompakt bir Android Tv dongle veya sabit, zengin özelliklere sahip bir Android Tv alanının, TV’nizi ‘akıllılaştırmak için’ çalışıp çalışmayacağına karar verin! AirPod’lardan 30 daha düşük, ancak iki anahtar yöntemle Apple’ın kulaklıklarından çok daha iyi.

13.96. Bu dava hakkında endişeleriniz varsa, ikisini satın alabilirsiniz ve yine de Apple’ın sürümü için sizden daha az para ödersiniz. Bunu satın almadan önce, iPhone’u kullanma şeklinizi ve satın almayı düşündüğünüz ürünle ilgili işlevsellik seviyesini göz önünde bulundurmanız en iyisidir. Bazen, insanların cihazları konusunda çok dikkatli olmalarına rağmen, kazalar hâlâ devam ediyor; ve nadiren bir elektronik ürün yine de, iç kısımların herhangi bir sıvı ile temas etmesinden sonra işe yarar. Bir ekranın eklenmesi, sadece boynunuza geçirebileceğiniz, cebinizde taşıyabileceğiniz veya kolunuza takabileceğiniz hafif bir olasılık sunarken, dinlemeniz gereken şarkıları seçmenizi sağlar. Bir spor aşığı, en sevdiği katılımcısı tarafından imzalı bir forma sahip olacak kadar şanslıysa, o zaman muhtemelen giymek yerine onu göstermesi gerekecektir. Sonuçta buraya geldiğimde kocam coşkulu tepkiden daha düşük. Örneğin. Bir kutlamaya katılmak isterseniz, o zaman bir ‘bling’ davası için gidebilirsiniz.

Tamamen farklı örnekleri denemeye başladığınızda, telefonunuzun görünümünü kolayca değiştirebilirsiniz. KEYSION’ın durumu, tüm yüzeylerde harika görünmek için daha fazla faktör kazanıyor! Cep telefonu deri tabanlı kılıfları arıyorsanız, lüks zevkinize göre tasarlanmış birçok seçenek var. Çoğu cep telefonu müşterisi, çok geç olmadan, gerekli korumayı alamaz. Hem dış hem de iç koruma sağlayan bir diğer ucuz koruyucu kılıf, bir dış polikarbonat plastik ve şok emici silikon çekirdeklidir. Kasa, birincil katmanı, herhangi bir hasar, güvenlik ve deriden oluşan şeffaf zardan güvenlik sağlayan polikarbonat plastik sert kabuğundan yapılmış üç katmandan oluşur. Griffin Survivor, bir tutma kılıfı olarak kategorize edilir; bu, esasen en ağır yaralanma tehditlerinden kurtulması değil, çok iyi bir tutuş sağlar ve kasayı aşırı kayma ve düşmekten uzak tutmak için yerinde tutar. Davayı atlamayı düşünüyorsanız, gelecekte bunun için pişmanlık duyacağınız bir sonucu olarak yapmayın.