Google Pixel Kılıf ve Telefonları

Google Pixel XL müthiş bir dijital fotoğraf makinesi, yıldızlarda pişmemiş etkinlik, ideal günlük pil ömrü sunar. Fiyat seviyesi noktası sadece downer. Bu kadar para aldıysanız, saf Android’in maliyetini artırmak için hazır olabilseydiniz ve güncellemeleri tercih etmeniz durumunda, onu seçmek için hemen her mantık var. Bu tür bir kitleye yönelik bir pazar var, ancak bu farklı bir segment endüstrisidir.

Bu fiyat aralığına sahip olmayan insanlar için, yüksek kaliteli bölümün içindeki S7 kenarı ve orta menzilli bölümdeki OnePlus 3, görünmesi gereken Android telefonları. Google Pixel, Qualcomm’un yeni Snapdragon 821 işlemcisi ve ultra hızlı UFS ile gerçekten hızlı bir mobil. 0 depolama etkileyici bir destektir. Cep telefonunda belki de 12 MP arkadan bakan bir kameranın yanı sıra 4GB RAM de bulunuyor. H2 direnç yönü aslında atlandı.

Bir Google mobil uygulaması kullanıcısının arzusu gerçek oluyor; her biri, Gmail, Google Dokümanlar, Haritalar ve Takvim gibi Android Uygulamalarının, Pixel’de, iOS’taki muadillerinden daha iyi iş görüyor. Google Pixel, arka tarafında dikdörtgen şeklinde bir yapı, parmak izi tarayıcısı taşıyor ve cam ve metalik olarak geliyor; bu özellik, bir anten artı yarı parlak ve yarı mat görünümlü. “Google Pixel Phone” ücret karşılığı dışında çok fazla geri bildirim aldı. Uzmanlara göre, telefon, asıl olarak hassas muamele ile yaratılana benzermiş gibi görünüyor. Cep telefonunun piyasaya sürüldüğünü gören yalnızca 3 ay olmasına rağmen söylentiler, performans için bir “Piksel 2” zaten olduğunu belirtti. Google Pixel XL küçük soru dinamik bir el cihazı olabilir, etkinliği mükemmel, ısınmayı kontrol altında tutuyor, oyun için mükemmel, kaliteli görünüyor ve yavaş hareket gibi olağanüstü harika hareketli fotoğraflar çekebiliyor. Buna rağmen bir SIM yuvası ve son derece pahalı Rs eşlik edecek.

Google Pixel çok güçlü bir akıllı telefon ancak inanılmaz derecede yüksek fiyatlı olması da mümkün. Bu 32GB Pixel için 719 £ ‘dan başlar ve 128GB Pixel XL için 819 £’ e kadar çıkar. Bireyler, iphone 7 ve 7’dir. Nexus seçiminden öncüllerinin rakipsiz bang-for-kova’sı için öncülük ettikleri sadece bir mobil cihaz için fiyat aralıklarının yanı sıra. Google Pixel XL oldukça sağlam bir cep telefonu. Bu kamera mükemmel, çabuk, Android’in en yeni sürümüne ve birincil güncellemeleri alabiliyor; çok güçlü ve masraflar arasında bir günden fazla sürüyor. Boyutuna göre, tek elle kullanımı da son derece kolaydır ve mükemmel bir şekilde geliştirilmiştir. Google Pixel XL basitçe en saf çeşitliliğinde olan Android’tir ve kısaca, en uygun ekipman olarak derinliktedir (her ne kadar biraz da olsa). Geçmiş zamanlarda birkaç farklı Nexus ürünü deneyimlediyseniz,

Pixel’inize yansıtılan bu bitleri tanıyabilirsiniz. Bileşenler gerçekten dokunmatik bir mülayim, ancak yine de doğal bir mirasçı olan bu sağlam bir bina güzel ekran ve rutin olarak çok yüksek miktarda genel performans mirasçısı tutar. Android’i yöneten iphone’u duydum, ancak nokta dahil edildikten sonra günün sonunda gerçekten takdir ederseniz iyi göründüğünden, son kullanıcıların üstlendiği iş yoksa ve Kişinin geçmesine neden olmaz. Google Pixel, normalde, Apple iphone 7’de, metalik bir unibody şasi, alt ateşleyen bir hoparlör ve sağ üst köşede oturan bir arka dijital kamera ile birlikte çeşitli model ipuçları istiyor. Eleştiri için Oldukça Siyah Piksel ürününü elde ettik, ki bu da daha çok loş gri gibi görünüyor ancak yine de modern gibi görünüyor.

Ayrıca Temel Mavi ve Çok Gümüş’te kolayca bulunur. Google Pixel ayrıca, hızlı şarj işlemi için yalnızca 15 dakika içinde Pixel’in yedi saatlik kullanım sunabileceği anlamına gelir. Galaxy S7, otuz dakikada kadar yüzde elli şarj garantisi Adaptive Speedy Şarj özelliği. Google Pixel telefonları, bir Qualcomm Snapdragon 821 işlemcisi ile geri dönmek üzere amiral gemisi akıllı telefonlarla çalışmaya başlamak üzere sınıflandırılmıştır. Snapdragon 820’ye kıyasla on adet çizme ve yığın uygulaması daha hızlı.

Google Pixel, Mountain Watch’dan gelen yeni başlayanlar için olağanüstü bir şey olarak tarif edilebilir ve işletme kurumsallığı uzun yıllardır Nexus hattıyla topluluk içinde olmasına rağmen, Dikey olarak bütünleştirilmiş çalışma sayısız faktörü uygun veya belki de daha etkileyici yapar, bu nedenle uygun olmayan birçok olgu mükemmel bir başarıdır. Android’i seviyorsanız, en üst düzey uygulamalar ve telefonunuzun çalışması sayesinde satın alınabilecek hiçbir cep telefonu bulunmamaktadır; bu kamera genelde bulunabilecek başka bir arka koltuğu almamaktadır.