Gezegendeki En Pahalı 10 Cep Telefonu

Gezegendeki En Pahalı 10 Cep Telefonu

Bu gezegendeki En Pahalı 10 Cep Telefonu

Simetri İnce Tasarım, önceki mükemmel sıkıcı ince örnekleri renklendirmeye yardımcı olmak için pek çok renk ve tasarımda mevcuttur. Kaplamalara, iPhone XS’inizin çeteden uzak durmasına yardımcı olabilecek çeşitli kaplamalar ile de erişilebilir. Gereksiniminize bağlı olarak, Spigen’in yeni iPhone’unuz için geçerli bir davası olabilir. Tampon rahatça eşleşecek ve iPhone XS veya XS Max cihazınıza geniş bir yan koruma sağlayacaktır. Şeffaf, kıskaçlı tampon kılıf Not 9’un doğal olarak zayıf olan profilini korurken, en ölümcül düşmelere karşı korunma sağlar. Küçük boyutlara ve düşmelere karşı ek koruma sağlarken, ana düşmelere karşı ekran için yeterli güvenlik sağlayamayabilir. Ayrıca, 10 ft’e kadar düşmeye karşı düşmeye karşı koruma sağlar. Tamponun telefonun gövdesinden daha kalın olması nedeniyle, arka cam panelini düşme durumunda koruyacak olmasına rağmen, telefonun arkasını tamamen açık bırakır. Her şeye rağmen, sonbaharda bir telefona zarar vermemek için en kesin seçenek, ilk etapta düşürmekten kaçınmaktır.

[SAMSUNG GALAXY J7 V ... İÇİN FIRÇALI Zırh KAPAĞI TELEFON KILAVUZU

Ancak bunun için bir Google cep telefonu satın almanız gerekiyor. Neyi seçerseniz seçin, satın aldığınız gözenek türlerinin ve cildin daha uzun süre dayanacağından ve iPhone’larınızı daha iyi hale getirebileceğinden emin olun. Ne tür bir dava birey olduğunuza bakmaksızın, Ringke sizin için bir durumda olacak. Ringke, en zorlu durumunun gezegendeki en ince olmasıyla övünüyor. Tamamen üç farklı renkte var, ayrıca kasanın iç gölgesini seçme seçeneği de mevcut. Bu dava ne kadar ağır? Muhtemelen bir iPhone 4’e yatırım yaptınız, bu cep telefonunu korumak ve korumalı ve kuru tutmak için mükemmel bir cep telefonu kılıfına yatırım yapmanız gerekiyor. Telefonunuz başarıyla yeniden başlatıldıktan sonra, şebekeye bağlı olduğundan emin olun ve sonra yine de bağlantının kesilmeye devam edip etmediğini görmek için sistemi kullanmaya devam edin. Tipik bir 2G G.S.M topluluk hizmeti 800 / 900MHz veya 1800/1900 spektrum arasında değişmektedir. Neredeyse her hizmet tedarikçisi, artan talep nedeniyle PAYG telefon biçiminde cep telefonu satmaktadır. En azından telefonun sonraki iOS’unda veya versiyonunda bir gelişme elde edene kadar, sadece sahip olduğunuz sırada korumak istediğiniz bir fondur.

El yapımıdırlar ve iPhone XS veya XS Max’inize belirgin bir miktar dökme eklerken, görünür ve çok premium hissederler. Çok daha fazla premium örnek arayışındaysanız, RhinoShield’in SolidSuit koleksiyonu sizi kaplar. Deri bazlı örneklere düşkün olmanız durumunda, kesinlikle OtterBox’ın Leather serisine bakın. Şık iPhone kapakları, normal ve sağlam kullanım için uygun şekilde kullanılmasını sağlayan aşırı kaliteli plastik, PU deri ve silikondan yapılmıştır. PhoneHacks okuyucu Pad & Quill durumlarda 10 p.c düşük maliyet almak için düşük maliyetli kod “INSIDER” kullanabilirsiniz. Pad & Quill’in deri cüzdan kılıfı, en ince kılıflardan biri. Burada daha fazla Ringke Cüzdan Fit Case verilerini ve yorumlarını bulabilirsiniz. Küçük ölçümü nedeniyle, özellikle acelesi olanlar için bunu zorlukla buluyorum. Ve iPhone’ların sıcak kek gibi sattığı göz önüne alındığında, XS ve XS Max için çeşitli şekillerde ve boyutlarda birçok örnek bulacaksınız. Beats başkanı Luke Wood, bir basın önizlemesi sırasında, artık Powerbeats Pro da dahil olmak üzere kulaklıklarını ayarladıklarını ve kayıt stüdyosunda yaptıkları gibi ekstra ses çıkardıklarını söyledi. Bu ahşap cep telefonu kılıfı, gerçek ceviz kabuğu ile el oymasıdır.

Klavye

Telefon kılıfları telefon modasına bağlı “tek davaya uygun” değil. Mobil koşullar, kullanıcıların vogue ifadesini iyileştirmesi ve hasardan daha iyi güvenlik sağlaması için gerçekten yararlıdır. Şık ve benzersiz iPad kılıfı, sisteminizi herhangi bir yaralanma türünden korurken sisteminize daha iyi bir görünüm kazandırır. Barebonlar olsa da, cam panelin herhangi bir normal düşme veya dingin sonucu olarak çatlamadığından veya kırılmadığından emin olmak için yeterli koruma sağlar. Aşağıya bir not bırakın ve onlar hakkında bilgi edinmemize izin verin. Sıska tasarımına rağmen, her yerinde güvenlik sağlar, girişte kaldırılmış dudağı bir düşüş durumunda gösteri için belirli bir güvenlik sağlar. Ancak bu, iPhone XS ve iPhone XS Max’in arka cam panelinin korunmaya ihtiyacı olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Bir kapak tasarımı yerine, cüzdan durumda arka üç kart yuvası ile birlikte geliyor. Kasanın arka kısmında parmak izlerine veya çamurlara kolayca zarar vermemesini sağlamak için bir balıksırtı örneği vardır. Favori iPhone XS kılıfınız nedir? OtterBox, iPhone XS ve XS Max için çok çeşitli koşullar içeren bir başka ünlü kasa üreticisi. Spigen, piyasadaki herhangi bir akıllı telefon için en etkili koşullar arasındadır.

Bunu tespit etmek gerçekten kısa bir zaman aldı. Siz koşarken telefonunuzu tutmak için mükemmeldirler. Tüm aşırı verimli makinelerde olduğu gibi, iPhone özellikle aşırı ısınmaya karşı sorumludur ve bu normalde cihazı kısa bir süre kapatacak kişiler için düzeltilmiştir. Tıpkı bir fotoğraf iPhone kılıfında olduğu gibi, tasarımcı iPhone kılıfınıza metinsel içerik ekleme seçeneğiniz de vardır. Yeni iPhone’lar için birkaç cırcır renkte kılıflar ve bu tür durumlarda istemeniz durumunda deri bazlı kaplamalar sunar. Şirket, bu belirgin ürün grubunu, herkesin zevkine uygun bir şekilde deri, karbon, ahşap, fırçalanmış çelik ve mikrofiber kaplama olarak sunmaktadır. Incipio NGP, şirketin Flex2O adını verdiği eşdeğer bir polimer malzemeden üretilmiştir. Şirket, çok çeşitli XS ve XS Max örnekleri sunar – ince, minimalist, sağlam, karma, cüzdan ve daha fazlası. Spigen gibi, Ringke iPhone XS ve iPhone XS Max için farklı türlerde, sığdırmada ve bitirmede çok çeşitli örnekler sunar.