Fitness Ekipmanları Özeti: Orbus XT501 dokunmatik ekran eliptik çapraz eğitmen

Fitness dişli için alışveriş cesaret kırıcı bir iş olabilir. Orada o kadar çok marka ve özellikleri hakkında bazen dışarı sıralamak zor bir dolaştırmak içine bulanıklık göz önünde bulundurun. Eliptik eğitmen düşük etkisi bulma için etkili bir süreç olduğunu çok sayıda fitness uzman onayı, yine de, fiziksel egzersiz birkaç kardiyovasküler ekledi yararları ile tamamlayın. Burada bir iyi-teşvik eliptik hakkında bazı bilgileri, Orbus XT501 dokunmatik ekran çapraz eğitmen.

Trainer karşılıklı eliptik referans olarak Orbus XT501 dokunmatik ekran

Öncelikle bir çok en iyi üzerine dayalı Amazon UK eliptik teşvik, XT501 oluşturuldu ve XT520 model üzerinde yapılan, uzun mükemmel bir değer olarak kabul edilir. Şu anda XT501 bir eBay ideal satıcı da. Bu güç, senin iş üzerinde tam ele verir bir devrimci arkadan aydınlatmalı dokunmatik ekran ile tamamen programlanabilir bir şebeke var. Orbus adı üstünlük için aynıdır ve bu eliptik bir istisna değildir. XT501 benzer şekilde ağır volan hatırı sayılır bir 10 kg ağırlığında bir ağır ölçer çelikten imal basit makinesidir. Senin fiziksel uygunluk düzeyi ne olursa olsun XT501 zorlu bir uzatır, üzerinde basınç azalmakta iken uyarıcı egzersiz olarak eklemlerin düzgün bones. Entegre dizüstü meşgul ve sen, heyecanını güvenli egzersiz miktar korurken iyileştirilmesi işgal etti. Çapraz antrenörü ‘s gerilim ayarlamalar elektronik olarak çalıştırmak, bu nedenle bekleyen pürüzsüzlük ve sorunsuz geçiş bulunmaktadır.

XT501 diğer özellikleri

XT501 ikili hareket gidon ve yumuşak el kulpları comfort artı güvenlik sağlamak için vardır. Kalp fiyat fırçalanmış paslanmaz çelik otomatik probları tarafından izlenir. Egzersiz makinesi egzersiz haddeleme, vadi, dağ aralığı ile birlikte yağ yakma, rampa gibi büyük bir dizi uzanan 14 standart programları var. Belgili tanımlık laptop Ayrıca zaman, hız, mesafe, kalori yanık ve ayrıca Watt izler. Watt bir egzersiz enerjisini ölçme olduğunu. O göstermek nasıl derhal kalori yakıcı. Çalışan bir örnek, sadece yürümekten daha büyük Watt olacak. XT501’ın laptop ya da bilgisayar da vücut yağ miktarı tahmin edemezsiniz. Sizin egzersiz direnç seviyeleri çok seçim sonra “kurtarma” modunda sakin olun. Makinenin bilgisayar olabilir perakendeci birkaç kullanıcı profilleri, sonuçta herkes bir kişiye özel egzersiz alabilirsiniz. Aralık için ileriye veya geriye doğru içeri girebilirsiniz. Sen seç yönü ne olursa olsun, XT501 son derece sessiz çalışma vardır. Ayrıca tekerlekler dişli gerçekten manevra için zahmetsiz olun ve uygun konumlandırılmış bir on-board su şişesi vardır. Bu eliptik 120 kg maksimum kullanıcı ağırlığı taşıyabilir (18.90st). Bir kapsayıcı ve derinlemesine öğretim Kılavuzu ile birlikte gelir. XT501 Ayrıca TUV belgesine sahiptir. Bu onu iyice sternest Avrupa gereksinimleri ve yönetmeliklere uygun olarak test edilmiş göstermektedir. Eliptik 120 cm x 60 genişletilmiş olduğunu cm genişlik x 156 cm yüksekliğinde ve istiyor yaklaşık 30 dakika küçük bir derleme. 42 kg ağırlığa sahiptir. £250 ve 350 £ arasında bu eliptik, satın almak için ödeme hangi bir tek kendi sınıfındaki en makul fiyatlı makinelerin olarak onaylamıştır tahmin.