Epson işgücü 845 All-in-One belirli yazıcı: değerlendirme

Epson işgücü 845 belgeleri, fotoğrafları, posterleri ve sunumlar önemli ölçek baskısı için oluşturulan bir tüm-içinde-bir tek yazıcıdır. Yazdırma, kopyalama tarama gibi fonksiyonları bir dizi ile çalışma alanı’nı kullanmak için ve Faks göndermek için üretilir. Dışında Ethernet, Wi-Fi üzerinden yazdırma için bağlantı çözümleri üçlü ve ağlar kablolu gibi işlevlerde paketleri. Ayrıca, çift taraflı yazdırma ve otomatik belge besleyicisi özellikleri vardır.

Epson de işgücü 845 onun bağlanmak E ile donatılmış posta baskı bilgisayar yazılımı üretilen baskı hizmetleri, Google ve Apple bulut ile koordinasyon içinde işlevleri uzak yazdırma için. Ayrıca, ayrı olarak onunla birlikte gelen bir app için iPhone ve Android cihazları vardır.

Özellikleri bir göz atalım.

Stil ve seçenekleri

İşgücü 845 ilk bakışta ağır görünüyor ancak firma üretken olmuştur içine 22 £ ağırlığında bir aygıt donanım toplu paketi yeterli. Bu nedenle, ile hareket etmek çok zor değil. Hangi evler a 7. sekiz inç dokunmatik ekran boyutlarında bir paneli ölçüm 13-inç vardır. Özellik, Page ileri ve geri birkaç menü işlevleri için çok daha fazla avuç birlikte Web sayfası için taahhüt düğmeleri vardır. Çalışma düğmeleri belirli görev için gerekli değildir ve böylece kullanıcı herhangi bir şaşkınlık menüsüyle yoluyla gitmek pratik bulur dışarı soluk görünür.

Bu yeni Epson panelde medya kartları ve PictBridge uyumlu USB bağlantı noktasına direk baskı enstantane için kullanabileceğiniz küçültme bölümü için iki yuvası oluşur. Epson da onun CreativeZone apps ambalaj inceden inceye gözden geçirmek ve sürücü diski için ayrılan. Müşteriler bu uygulamalar dönüştürme resimler kolaj, tebrik kartları ve benzeri gibi çeşitli fotoğraf görevler için kullanabilirsiniz. Bu sürücüler her Windows 7 ve Mac OS tarafından desteklenir.

Epson kablosuz yapılandırmayı da kullanmak hızlıdır. Değmek göstermek ağ ayarları’na dokunun, ağ ve temel ağ güvenliğini sağlamak için daha sonra şifre almak isteyen bir iki adım yöntemidir. İş testlere göre Wi-Fi kurulum önemli ölçüde az 2 dakika içinde kapsamlı. Kablosuz bir ağa bağlandığında, Epson tarafından sağlanan uygulamaları çok çeşitli kullanabilirsiniz. Kararlı uygulamalar iOS ve Android cihazlar için içerik malzeme çeşitli mobil aygıtlardan Epson işgücü 845 düz yazdırmak izin verir.

Farklı bir yerli app bağlanmak e-posta Yazdır basılı malzeme doğrudan yazıcıya beslendiğinde seçilen e-posta adresine e-posta ile kullanıcılar için mümkün kılar. Kullanımı oldukça kolaydır ve bilgi ve gerçekler uzaktan bir yerden diğerine için yeni bir düzenli olarak göndermek için ihtiyaç duyan insanlar için etkili olacaktır. İşgücü 845 dört benzersiz mürekkep kartuşları ile gelir. Üç renkli kartuş almak için arama gibi zaman ve gelir kaydeder.

Genel performansı

İşgücü 845 performansını hayati testlerinde tanımlandığı gibi şayan. Theprinter dakikada (ppm) iyi bir 12.52 sayfaları gri tonlamalı metin hız testinde verdi. Renkli yazdırma için Yazıcı 4.55 ppm ve renkli grafik ve slayt güverte hız testleri 6,73 sayfaya kadar sırasıyla başarılı.

Eleştirmen göre işgücü 845 yazdırma en iyi kalite ve hız, her metin ve grafik baskı uygulanabilir açısından rakiplerinden daha iyi. Renk çıktısı görünür canlı ve hatta daha küçük yazı tipleri canlı görünür. Ayrıca, ne zaman diğer yazıcılar segmentteki karşı koymak ses düşüktür. Olsun veya olmasın içerik yazdırma, tarama veya Faks göndermek, hafifçe duyulabilir yazıcıdır.

Bottomline

Epson işgücü 845 bir all-amaç yazıcı olsa profesyonel fotoğrafçılar Belki onunla hemfikir olabilir. Yazıcı etkili olarak apps iOS ve Android cihazlar için mobil baskı yazılım programı ile gelir. Her açısından önemli bir işlevdir baskı mükemmel ve hız. İşyerlerinde ve tam olarak toplu baskı gerekli olduğu özellik ortam için uygundur.