En iyi Huawei Onur Aksesuarları Kapağını Seçmek

En iyi Huawei Onur Aksesuarları Kapağını Seçmek

Ve bu temelde herkesin, Fold’a gururla sahip olma ayrıcalığı için iki bin doların üzerinde çatal almaya istekli olmasının nedeni budur. Her durumda, Galaxy Note 8’in selefinden daha fazla geliştirileceği kesin olarak kesin. Ayrıca, grubun Not koleksiyonu için bireylerin güvenini yeniden kazanma gereksinimlerine dahil edebileceği ilave unsurlar. Kuruluş, değişen pazarlara başlamak için Snapdragon 830 kontrollü Not 8 ve Exynos işlemcili Not 8’i yaratabilir. Kuşkusuz ki, muazzam bir faktör var; Galaxy Note 8, sürekli olarak, phablet’in geliştirilmesine yerleştirebilecekleri kalite onayını düşünerek Samsung’un en iyi Notu olabilir. Aslında Ajan ile ilgili olarak sevdiğim bir şey, saati tuğlalama olasılığını azaltmak için fazlalıklar kullanmak. Sadece çok büyük veya çok küçük bir tanesi için gitmeyin, ancak telefona uyan doğru boyutta.

Şu an gerçekten haber değeri kadar öne çıkan Galaxy S8. Bu saniyede hala Galaxy Note 8 ile ilgili keşfedilen son sorunların önemli bir ölçütü bulunmuyor ve geleceğe yakın herhangi bir noktada başlatılmayacağının hafif olması muhtemel. Samsung’un en yeni Notes dönemini Not 7 bölümünden ılımlı bir şekilde bitirebileceğini duymuş olacaksınız. Samsung laptop şarj cihazları çok hafif ve taşınabilir. Dizüstü bilgisayar şarj cihazları, dizüstü bilgisayarlarınızın yinelenen veya sahte bir dizüstü bilgisayar şarj cihazı kullanmak gibi çalışmalarını sağlamada kilit bir rol oynar, dizüstü bilgisayarınızın pil ömrünü etkileyebilir. Samsung şarj cihazı piyasaya çok sayıda renkte uygun şekilde geliyor, bu nedenle dizüstü bilgisayarlarıyla uyumlu olan şarj cihazını seçebilirsiniz. Samsung, Samsung S8’in 2017 şubat ayında piyasaya sürülmesi beklendiği için şimdiden bir yıl önce dürüst bir başlangıç ​​yaptı.

Açıkçası, Galaxy Note 8’in şu anki en iyi işlemcilerden 12 ay sonra yakıt alması bekleniyor. Bu nedenle, normalde ortam ışığı, ikincil mikrofon ve yakınlık algılayıcı türlerini kapsayan ön dijital kamera değişimleri yapılmalı. Telefonunuz ön veya arka dijikamın parçalanmasını tetikleyebilecek çok sayıda garip açıya düşebilir. Daha kalın ekran koruyucuları önermiyorum, çünkü iç silikon kabuğunun şişmesine neden olabilirler. Dokunmatik ekranlı telefonun genellikle el altında olduğunu açıklamak için, muhtemelen yere dökerek, üzerine sıvı dökerek, ya da üzerine ağır bir cisimle saçarak kolayca çizebilirsiniz. Yine bir başka kozmetik dokunuş, çizilmeye ve kırılmaya dayanıklı gösteri ekranı olabilir. Bazı ekstra söylentiler ayrıca S8’in iki farklı varyasyonla geleceğini öne sürüyor. Tam tersine, iPhone 4’ün iki kamerası var – arkasındaki ana 5 megapiksel dijital kamera ve görüntülü sohbet için girişte daha küçük bir VGA digicam.

Ayrıca, Galaxy S8 ayrıca Bixby olarak adlandırılan çok hassas bir baskı gösterisini, ikiz kamerayı ve kişisel AI’sını övünebilir. Samsung Galaxy S8, daha az çerçeveye eşlik edebilir ve konut düğmesi bulunmayabilir. Yaklaşan Samsung hücresi, yaklaşık yüzde doksan ekrana sahip olacak ve bu şekilde örnek ana düğmeyi fırlatacak. Ayrıca, kabul edilebilir bir SIM kart alternatif tepsisi sipariş edebilir ve SIM kartla ilgili uygunsuz işlemlerden dolayı kırılmış olması durumunda evinize takabilirsiniz. TIYA davası iyi kesilmiş TPU malzemeden üretilmiştir. Samsung şarj cihazları, ürünlerini üretmek için pişmemiş malzemeleri daha iyi kullandıkları için dayanıklı ve güvenilirdir. MiniTurtle Samsung Galaxy Grand Prime Kılıfı, kullanımı kolay ve uzun ömürlü kasa özelliklerine sahip. Nokia C2-00 cihazıma göz atmak için istismar ediyorum ancak bir kez daha göz atamıyorum. Dışarıda mevcut olan pek çok tür Nokia aksesuarı vardır, otomobil şarj cihazı, eller serbest, Nokia örnekleri, Nokia kapağı vb. İle karşılaştırılabilir. Tüm ekipmanların müşterileri için ayrı bir önemi vardır. Ek olarak, bunların damlalar için bile oldukça iyi olduğu kanıtlanmıştır. S8 2560 x 1440 piksellik bir karardan 3840 x 2160 piksele kadar bile olabilir.