En etkili Huawei Honor Aksesuar Kapağını Seçmek

En etkili Huawei Honor Aksesuar Kapağını Seçmek

Ve bu temelde herkesin, Fold’a gururla sahip olma ayrıcalığı için iki bin doların üzerinde çatal almaya istekli olmasının nedeni budur. Her durumda, Galaxy Note 8’in selefine göre daha da genişleyeceği kesin olarak kesindir. Ayrıca, grubun Not dizisi için bireyin güvenini yeniden kazanma isteklerine dahil edebileceği fazladan bileşenler. Grup, değişen pazarlara ulaşmak için Snapdragon 830 kontrollü Not 8 ve Exynos işlemcili Not 8’i yaratabilir. Genel olarak, bir şey kesin ki, Galaxy Note 8, Samsung’un en iyi Notu olacak. Sürekli olarak, phablet’in geliştirilmesine yerleştirebilecekleri standart onayını düşünerek. Ajanı hakkında gerçekten sevdiğim bir faktör, fazlalıkların saatin tuğlanma ihtimalini azaltmak için kullanılması. Telefona uygun boyutta ancak çok büyük veya çok küçük bir tanesi için gitmeyin.

Şu anda gerçekten haber değeri olarak öne çıkan doğru Galaxy S8. Bu saniyede hala Galaxy Note 8 ile ilgili olarak ortaya çıkan son şeylerin önemli bir ölçütü bulunmuyor ve geleceğe yakın herhangi bir noktada lanse edilmeyeceği gerçeği nazikçe şüphesiz. Samsung’un, yeni Notlar dönemini Not 7 bölümü ışığında sonlandırabileceğini daha önce duymuş olabilirsiniz. Samsung laptop şarj cihazları çok hafif ve taşınabilir. Dizüstü bilgisayar şarj cihazları, dizüstü bilgisayarlarınızın yinelenen veya taklit dizüstü bilgisayar şarj cihazı kullanmak gibi çalışmalarını sağlamak için kilit bir rol oynar, dizüstü bilgisayarınızın pil ömrünü etkileyebilir. Samsung şarj cihazına çeşitli renklerde de erişilebilir, bu nedenle dizüstü bilgisayarlarına uygun olan şarj cihazını seçebilirsiniz. Galaxy S8’in 2017 şubat ayında piyasaya sürülmesi öngörüldüğü için Samsung, bir yıl sonra iyi bir başlangıç ​​yaptı.

Açıkçası, Galaxy Note 8’in şu anki en iyi işlemcilerden bir yıl sonra yakıt alması bekleniyor. Bu nedenle, normalde yumuşak ortam, ikincil mikrofon ve yakınlık algılayıcı tiplerini içeren ön kamera değişimleri yapılmalıdır. Cep telefonunuz, hem giriş hem de arka dijital kameranın parçalanmasını tetikleyebilecek çok tuhaf açılara düşebilir. Daha kalın ekran koruyucuları önermiyorum, çünkü iç silikon kabuğun şişmesine neden olacaklar. Dokunmatik ekranlı telefonun sık sık el altında olduğu mantığı için, zemine dökerek, üzerine sıvı dökerek, ya da üzerine ağır bir cisimle saçarak kolayca çizebilirsiniz. Başka bir güzellik teması çizilmez, kırılmaz ekran olacaktır. Bazı daha fazla söylenti ayrıca S8’in iki farklı şekilde kullanılabileceğini ileri sürüyor. Tam tersine, iPhone 4’ün iki kamerası var – arkasındaki en önemli 5 megapiksel digicam ve görüntülü sohbet için öndeki daha küçük VGA kamera.

Ayrıca, Galaxy S8 ayrıca Bixby olarak adlandırılan strese duyarlı şov, çift dijital kamera ve onun kişisel AI’sına da sahip olabilir. Samsung Galaxy S8 daha az çerçeveye eşlik edebiliyor ve ana ekran düğmesi kullanmıyordu. Yaklaşan Samsung hücresel, yüzde 50’lik yuvarlak göstergeye sahipti, bu şekilde örnek ana düğmeyi dışarı attı. Ayrıca, uygun bir SIM kart değiştirme tepsisi sipariş edebilir ve SIM kartla ilgili yanlış işlem nedeniyle zarar görmesi durumunda evinize yerleştirebilirsiniz. TIYA çantası, iyi kesikli TPU malzemeden üretilmiştir. Samsung şarj cihazları, ürünlerini üretmek için pişmemiş malzemeyi daha iyi kullandıkları için dayanıklı ve güvenilirdir. MiniTurtle Samsung Galaxy Grand Prime Kılıfı, kasası rahatça kullanabilmeniz için kullanımı kolay ve dayanıklı. Nokia C2-00 cep telefonuma göz atmak için istismar ediyorum ama tekrar göz atamıyorum. Piyasada mevcut olan, otomobil şarj cihazına benzer, parmaksız, Nokia koşulları, Nokia kaputu, vb. Gibi pek çok Nokia aksesuar şekli vardır. Cihazların tümü, müşterileri için ayrı bir öneme sahiptir. Bunun yanı sıra, bunlar damlalar için bile oldukça iyi olduklarını doğruladılar. S8 2560 x 1440 piksel çözünürlükten 3840 x 2160 piksele kadar bile çıkabilir.