Doğrudan Size Nasıl Ulaşabilirim?

Doğrudan Size Nasıl Ulaşabilirim?

Koruma hakkında konuşan iki katlıdır, bu sayede çizilmelere, darbelere ve kire karşı güvende tutar. Bu dava açıkken, güvenli ve sağlam! Ancak, 5,9 inç büyüklüğünde bir şovla, sadece bir eliyle taşımayı biraz yorucu hale getiren oldukça büyük. Makine aşağı bakacak şekilde ekranı korumak için yükseltilmiş kenarlarla birlikte gelirken, TPU katmanı içindeki ihale, telefonu düşürmek için bir yol veya diğer tutamağa maruz kaldığınızda tüm şokları emer. Bununla birlikte, en azından son olarak, sert bir polikarbonat dış tabaka ve iç kısımda rahat oturmuş bir TPU içeren Cover ON’dan gelen sağlam bir çantamız var. Telefonu kaputtan çıkarmak ve kullandıktan sonra cihazın içine koymak, ayrıca zarar görebilir. Biraz gösteriş yapmak için mükemmel olan açık bir manken, ancak gelişmiş kaplama ve MIL-STD 810G-516.5 sertifikası sayesinde, telefonunuzun zarar görmesinden endişe etmekten vazgeçebilirsiniz. Yarısı, kendiliğinden yapışan yüzeyi ile kolayca takılır ve kolayca tutturulur, oysa ortadan kaldırır çıkarmaz cep telefonunuzda hiçbir kalıntı bırakmaz.

Zorla know-how sorunları, ticari tartışmaların bir parçasıdır, ancak ABD ihlaliyle ilgili olduğu için herhangi bir sorun söz konusudur. “Dolayısıyla bunlar ticari tartışmaların bir parçası olmayacak. Mnuchin, Fox Business Network ile yaptığı röportajda “Bunlar ayrı noktalar ve bu ayrı bir diyalog” dedi. Hazine Sekreteri Steve Mnuchin Salı günü yaptığı açıklamada, bu hafta Çinli yetkililerle yapılan ticaret görüşmelerinde önemli ilerlemeler görmeyi beklediğini ve her hafta 1000.000 ABD doları tutarında bir sorun olduğunu ve bu gelirler için bu miktarın geldiği miktarlarda iki uygulama ile gittiğimizi söyledi. rakamlar. Razer Phone 2, LG V40 ThinQ, Honor Magic 2, muhtemelen OnePlus 6T, Google Pixel 3, Huawei Mate 20 ve diğerleri gibi telefonlarımız var. Savcılar, Huawei’yi, ABD’yi ihlal eden İran’la ticaret yapmak için Hong Kong giriş firması kullanmakla suçladılar. Bu akıllı telefonlardan Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL en çok sızdı. Hepimiz biliyoruz ki, bu iki cihaz hakkında öğrenilebilecek her bölüm, insanların gadget’ların çok fazla sızdırıldığına inandıkları sonucu üçüncü bir “Pixel Ultra” modeliyle ilgili karmaşık komplolar ortaya çıkardığı noktaya kadar biliyoruz. Sanırım şimdi bana bunu soran bireylere alışmak zorunda kalacağım çünkü çok benzersiz.

Cep telefonunun tekrar camdan metal olmadığı için çizilmesinin daha fazla muhtemel olmasına rağmen, düşürürseniz araya girmesi daha az olasıdır. Ayrıca, telefonunuzu çizilmelere, çarpmalara, parmak izlerine veya kirlere karşı korumanın yanı sıra, darbelere ve düşmeye karşı korumalıdır. Hava Yastığı Teknolojisi sayesinde, yanlardaki dokunsal düğmeler güçlü geri bildirim ve basit bir baskı sağlarken, şokları kolaylıkla emebiliyor. İç kısımdaki TPU köşe yastıkları bir düşme anında tüm şokları emer ve Active Touch Teknolojisi tüm önemli portlara ve düğmelere kolay ve doğal erişim sağlar. Son olarak, kesin kesimler sayesinde, tüm düğmelere ve bağlantı noktalarına kolaylıkla erişebilirsiniz! İPhone’unuzdaki ekranı bozduğunuzda ne kadar yanlış yer alabileceğinizi ve muhtemelen favori uygulamanıza veya takviminize artık erişemeyeceğinizi bir dakika hayal edin. Genel olarak, iPhone 4’ün kasaları PVC, silikon, kauçuk, metal ve diğerlerinden yapılmıştır. iPhone 4’ün poşetleri genellikle hem deri bazlı hem de PU’dan üretilir (Poliüretan – tipik bir plastik türüdür).

Bu, yeni kilidi açılmış telefonunuza yeni bir SIM kart takma ve metinleri göndermek, arama yapmak ve internette gezinmek için ihtiyaç duyduğunuz hizmeti seçmek için esnekliğe ihtiyacınız olabileceğini gösterir. Üstün ve verimli bir cep telefonu, bir kişinin yaşam biçiminde büyük miktarda değişiklik yapabilir. İyi bir şarj cihazı, USB portu başına 2,1 Amperden daha az vermeyendir. Cep telefonunda bulunan kablosuz Bluetooth GPRS, EDGE, A2DP ve USB vb. İlk olarak SlashLeaks tarafından tespit edildi, Huawei Mate 20 Pro ve Silikon Kapağı, Akıllı Görünüm Kapağı, PU Cüzdan Kapağı, NM Kartı ve Kablosuz Şarj Cihazı aksesuarları listelendi. Bunlar, bize göre alabileceğin en etkili Huawei Mate 9 örnekleri. Bu vakalardan hangisini Huawei Mate 9’unuzdan satın alırsınız ve neden? Bir örnek olarak, yepyeni bir spor araba almaya karar verirseniz ya da el cihazınızdan cep telefonu aksesuarları satın alırsanız.