Deri Mobilya Renk Restorasyon ve Onarımı Size Ve Mobilyanıza Tasarruf Sağlar!

Galaxy S, Android yazılımını kullanmak için büyüleyici bir telefon olduğunu onayladı; S, Samsung’un en yeni ve en yeni S serisi akıllı telefonlarında elde edebileceği en iyi donanımı kullanıyor. “Sihirli Dokunuş” olarak adlandırılan ekranda, tüketicinin telefonda seçili olan geçerli eylemleriyle ilgili menü simgeleri gösterilir. Galaxy S koleksiyonu akıllı telefonlarının ekranını büyüten ilk kişi oldu ve bu da birçok akıllı telefon kullanıcısı için çok çekici. Galaxy S8, Netflix’i gecikme girişimi olmadan izlerken, telefonun geniş ekran yan görünümünde kesintisiz eğlenceye izin veren 64 bit çekirdekli bir işlemciye sahip. Galaxy S6 ilk kez başlatılmasının nedeni olarak orada yutturmaca yaratmayı başardı. Sony Ericsson’dan ilk Android telefon piyasaya sürüldü, Xperia’ın çeşitlilik gösterdiği üreticilerin bir parçası olan Sony Ericsson X10 şimdi T-Mobile ağı tarafından piyasaya sürüldü.

Google’ın evrimi – Google, Android’de kullanılan kendi solo yazılımlarına sahip olduklarından, artık kendi tempolarında yenilik yapma hakkına sahipler. Aksi takdirde, Galaxy S’yi takip eden fan şimdiye dek haritadan düşecekti. Veri servisinin büyük bir hayranı değilseniz, bu telefonları en yakın Hedef’ten alın. Dalışı almaları ve üretimin aşırı derecede hassas bir telefon haline getirilmeleri gerekiyordu ve Pixel, bu kontrol listesinde üçüncüsü bir rakip olarak bir yer buldu, ancak mükemmelden çıkarıldı. Telefonumu varsayılan ayarladıktan sonra arama yapacak ancak herhangi bir veriyi değil, sadece Wi-Fi’i arayacak. Akıllı bir şarj programı 7 saat daha fazla cep telefonu ömrüne izin veriyor. Piksel, hayatı daha az karmaşık hale getiriyor, bu da müşterilere Google tarafından üretilen mantıklı telefonla gerçekten kendilerini evde hissedebileceklerinden daha az endişe verici. Pixel, Android’in daha iyi olduğu söylendiği gibi alışveriş yapanlar tarafından etkin bir şekilde karşılandı. Önerim, bir cep telefonu almayı planlıyorsanız, tüm web sitelerini test etmeli ve bir marka mankeni için mümkün olan en iyi değeri toplamalısınız ve bu verileri aldıktan sonra çevrimdışı satın almalısınız.

Apple, başka hiçbir markanın yenmeye yaklaşamadığı bir donanıma sahiptir. Bu, yüz doların üzerinde bir maliyetle oldukça pahalı bir alternatif, ancak iPad’in gelecek nesillerinden çok daha uzun sürecek kadar zor. Apple ile seçim var. Kauçuk kılıflar veya spor aktiviteleri kabuk kılıfları, bu spor aktiviteleri ucubelerinin çoğunluğu için en iyi seçimdir. Standart isim / gemi / hızlı uç düğmeler, gelişmiş bir insan deneyimi için elverişli bir şekilde yerleştirilmiştir. Google Pixel hiç şüphesiz piyasadaki yeni bir akıllı telefon, ancak hızlı bir bakışta iPhone markalı koleksiyonun doygun, nakavt bir versiyonu gibi görünüyor. Bu, oldukça iyi bir yükseltme getirebilir, çünkü Pixel iyi istemek, arzu edilir, kullanımda kendini iyi ve hızlı hissetmek ve etkileyici özelliklere sahiptir. Google’ın, tüketicinin gözünde tamamen benzersiz olması için Pixel tasarımı üzerinde çalışılması gerekiyor.

22 Sanırım .. fantastik işe yaramadı, ilk kez yapmaya çalıştığım gibi değil .. Apple’ın iPhone’u, bu yeniliklerden dolayı başa başa bu kararı verdi tüm örnekler, gelişmeler ve teknolojik gelişmeler sayesinde, örnekleri her zaman beklenmedik bir yolla manevra yapmak için her zaman birincil olanlardır. Şimdi, Apple iPhone’un güçlü ve zayıf yönlerini kaydedeceğiz. Bu, büyük ölçüde, Apple modelinin arkasındaki en büyük sorunlardan biri. Zira rakiplerinin hepsi rekabet edebilecek araçlara sahip olmadıkları için farklı teknolojik firmalar nedeniyle premium fiyatlarını koruyor. Eğer bir şey varsa, bu en azından tasarım bileşenlerini en iyi şekilde aldıkları anlamına gelir, çünkü Google’ın lehine olmalı. Düzgün bir stile sahiptir ve aynı şekilde yük, bir dizi farklı Griffin Survivor Militarycases’ten daha azdır. Genellikle tüm tipler kadınlar için geçerlidir. Şık tasarım – gezegendeki en iyi tasarlanmış mantıklı telefonla ödüllendirilmeyeceksiniz, ancak 2017’nin cep telefonu dünyasında büyüleyici bir cep telefonu için önemli olan tüm özelliklere sahip olacaksınız. Düşünüldüğü tüm konular, Pixel, ürün tasarımında inovasyonda, daha geniş alanlara çekim yapmak için çok geride kaldı.