Corny Kızları Kullanmak İçin Satırları Seçme

Herkes bayat baykuşların kız çizgisini seçtiklerini duymuş ve muhtemelen onları da çalıştırmış olmaları muhtemeldir. Olağanüstü olan şey, insanların bugün bu çizgilerle çalışmaya devam ettikleri gerçeğidir. Yine de, çoğu çocuğa, bir kadına ona sormak amacıyla yaklaşmak görevi inancın ötesinde yıldızıdır.
Örneğin, bütün gün beton çuval taşıyabilen, bir çengel çalıştıran ve dişilerin ve küçük çocukların terminolojisinde görünmesi için bir loudmouth’u bilgilendirebilen aynı adam, istediği bir kadını casuslarken bütün sinirlerinden çeker sormak Gerçekten onun kadar önemli derecede yürüyebileceği düşüncesi, bacaklarını zayıflatmaya eğilimliyken, onunla gerçekten konuşma fikri, rengi yüzünden tükenir gibi etkiliyor. Bu, muhtemelen terleme yapmadan bir boks ringinde birkaç tur atabilen benzer bir adamdır, ancak rüyalarındaki kadına konuşmayı düşündüğünde onu soğuk ter içinde patlak verir.
İpucu # 1 Bunlar, erkeklerin test edildiğini düşündükleri kızlar için seçim hatlarıdır ve erkekler bu kızların öne ve arkaya kız girip çıktıklarını biliyorlar. Adam, bu zeki özel Rolodex’teki seçkin çizgileri seçerek, bir bayan çıkarken gerçek doğasını ve hislerini açığa çıkarma tehlikesini ortadan kaldırıyor. Bayan saçma bir toplama hattı uygulayan bir erkeği reddederse, adam sanki kendisi değil hattı reddetmiş gibi hissedebilir. Masasına dönme yeteneğine sahiptir ve arkadaşlarına ona verdikleri mükemmel hattın işlev görmediğini söyleyebilir. Bu onun hatasıdır, onun hatasıdır. Bir kadına yaklaşarak ve kalpten konuşarak, bir adam yalnızca kekeleyip durmayacağından korkar; ancak reddedilirse, sadece kadın onu sevmediği için kullanmaz, çünkü asla kullandığı yol değildir.
İpucu # İki Gerçekte, bazı erkekler bir hanıma dışarıdan bakmaktan çok korkuyorlar ve hatta bir seçme satırı uygulayarak eğilimli hissediyorlar. Reddetme endişesini çeken ve ilgilendikleri bayana yürüyerek, masaya bir kartvizit bırakarak ve işyerinde temas kurabilecek bir mırıldanarak kendilerine karşı çelikleştiren çocuklar var. bazen. Temel olarak kadınlar, cesurluğun ve hareketin gösterdiği sınıf eksikliğinin peşinde değiller, ancak neden adamın onlara mülkte değil, kendisine telefon etmesini ve çalışmasını istediğini merak edecekler. Hanımefendi, B-52 uçağı tarafından halı bombalanıp taşınmamasına rağmen gidebilir. Adamın, işletme kartı kartlarını kitlesel miktarda kadınlara dağıttığını ve onunla iletişim kurmak için telefon almayı beklediğini düşünecek. 1, koşucuların telefonun sesini duyduktan sonra sonsuza dek bekleyeceği çağrılar olduğunu söylüyor.
İpucu # Üç Herkes, babasının hırsız olup olmadığını soran kadınları sormak gibi, erkeklerin kullandığı daha seçkin çizgilerden bazılarını biliyor; olmadığı yönünde cevap verirse, neden sorulur, kişinin babasının gökyüzündeki yıldızları çaldıktan ve kadının gözlerine koymasının sebebini sorduğunu söyleyerek cevap verin. Bir zamanlar test edilmiş, ancak başarmak için değil, eklenen bir yapışkan çizgi, bir erkek bir kadına doğru yürürken ve tam olarak nereden geldiğini soruyor. Yanıtladığında, adam şaşkına dönerek Nashville’li olduğunu düşünüyor diyor.
İpucu #four Leydi nedenini sorduğunda, adam uzayın etrafında görünecek ve sonra sadece gördüğüm on kişisin diye söylüyorsun. Büyüleyici bir çizgi var, öyle olsa bile, aptalca, ama silahsızlanıyor ve yıpranmış durumda. Adam kadınla birlikte yürür ve kendisine çok yorgun olduğunu söyler. Neden ona söylediklerini sorduğunda, esasen esasen düşüncelerimi bütün gece boyunca uyguladığın için söylüyor. Gerçekte, bu çizgi o kadar aptal ki tiksindirici bir alternatif olarak bir kahkaha uyandırıyor olabilir ve bir kahkaha atmak, bir erkeğin bir bayanla yapabileceği en iyi yöntemlerden biridir. Hanımefendi gülünce, adam ona hattın ne kadar saçma olduğunu bildiğini söyleyebilir ve ona yaklaşırken ilk rahatsızlığını ifade eder. Bütün doğruluk içinde, o ahmak çizgisinden ziyade onun yöntemini belirlemek için başka hiçbir yol bilmediğini itiraf edebilecektir. O zaman kadın büyük olasılıkla kendisine en etkili yolun kendisi olmaya çalışmak olduğunu söylediği doğrudur, bu doğrudur. Dürüstlüğün, bir kadına yaklaşırken en iyi politikanın nedeni açıklaması, çünkü siz samimi ve kendiniz oluyorsanız ve sizden hoşlanıyorsanız, o zaman sizi asla göz önünde tutmak için sahte olmamalıyız.
Corny Seçme Hatları
Bu gece sabah saat üçte meşgul mü?
Buraya normal geliyormusun
Çeyrek ödünç alabilir miyim? [“Ne için?”] Annemi arayıp rüyalarımın erkeği / kadını gördüğümü söylemek istiyorum. VEYA: Anneni arayıp ona teşekkür etmek istiyorum.
Karım benim hakkımda bir fikrime sahip değil.
Kızım, bütün gün düşüncelerimle çalıştın diye yorgun olmalısın!
İlk web sitesine taptığımızı mı düşünüyorsun, yoksa gerçekten daha önce bir kez daha yürüdüm mi?
Ben bir matematik öğretmensiyim. Belli artı iki ben ve siz eşittir.
Bandaj desteğiniz var mı? Çünkü ben sadece dizimi salladım sana düştü.
İyi bir vücudun olduğunu söylerdim, bana karşı tutacak mısın?
Çok çekicisin, doğum günün ulusal bir tatil olmalı.
Karaoke sever misin? Birbirimizle çarpıcı bir müzik yapabilirdik.
(Şarkı söyleme) Hiç rüyayı yürüdüğünü gördün mü?
Bebek, bir süpürge olmalısın, sonuçta beni ayaklarımdan süpürdün.
Öldün mü, Angel? Bu ihtiyacı cennet gibi getirin!
Ben amcan Jon. Baban sana binicilik yapmak istedi.
Birçok insan Scientology’nin bir kült olduğunu hissediyor ancak bu doğru değil. Gerçekten, bunu kanıtlamak için yarın benimle bir toplantıya gelmeni istiyorum. Hayır ısrar ediyorum, yarın toplantıya geleceksin! TheTans’ın ruhunu yemesini istemez misin?
Yardım, bazı şeyler gözlerim yanlış – Sadece onları senden alamam.
Alfabeyi yeniden yazabilseydim, ben ve ben birlikte koyarım.
Vücut% 90 sudan oluşur ve susadım.
Hey, çocuğum! Ne oluyor!
Gözlerimin üzerinde yanlış bir şey olmalı, onlardan alamam.
Haritan var mı? Çünkü tatlım, sadece gözlerinde kaybolmaya devam ediyorum.
Siz gözler atlas okyanusu ve çocuğundan daha bluer, ben de denizde kayboluyorum.
(Ayrılıyor gibi) Hey, bir şey unutmuyor musun? O: Ne? Ben mi!
Gözlerimin üzerinde yanlış bir şey olmalı, onlardan alamam.
Evde senin gibi bir ekstra var mı?
Kaçan ben olmama izin verme!
Adın Susan mı? Sana Susie diyebilir miyim? (Evet) İyi, numaranız nedir? (Hayır) O halde bana seslenin!
Hubba! Hubba! Hubba!
Haritan var mı? Gözlerindeki kaybolmayı bulmaya devam ediyorum.
Alfabeyi yeniden düzenleyebilirsem, U ve I’yi bir arada tutarım.
McDonald’s’da yeni bir hamburger olsaydın, McGorgeous olurdun.
Sana CPR vermek istiyorum!
Bireyler bana Isaac Hayes diyebilir miyim sana mil?
Bu gece bu gece uygun mu?
Ben yağmur damlasıyım ve senin için düşüyorum!
Haritan var mı? Tatlım, ben sadece gözlerinde kaybolmayı sürdürüyorum
Bandaid var mı? Çünkü ben sadece dizimi salladım sana düştü.
Kaybolmam gerekiyor. Cennet’in doğunun tam burada olduğunu sanıyordum.
Bebeğim, bebeğim, tekrar beğenmekten hoşlanıyordum.
Şu gömlek hoş geliyor. Senin üzerinde olsam da ben de gelirim.
Bu elbiseyi bir ara ödünç alabileceğime inanıyor musun?
Acıdı mı? S: Ne incitti acaba? Cennetten düştüğünde?
Merhaba, ben yeni Sütçüüm. Ön ya da arkada istiyor musun?
(Kahverengi saçlı kişi diyor): Çatımda kar var, ama fırınımda ateş var.
Siz en kısa sürede, iki kez, 3 kez bir bayanısınız.
Bond. James Bond.
Kızım, bütün gün düşüncelerimi atlattığın için yorulmalısın.
Park bileti sen misin? Çünkü senden daha fazla şey yazmışsın.