Cool IPad Aksesuarlarının Toplanması

Eğer biri fiyatlandırmayı kabul ederse, ekranlar yenileme firmasına gönderildikten sonra işlem devam eder. Yenileme, LCD’yi orijinal çalışma düzenine veya görünümüne yenilemek veya eski haline getirmek anlamına gelir. Bir cep telefonu ekranını onarmak, aynı kırık ekranı, cep telefonunda hiçbir şey değiştirmeden orijinal durumuna getirmeyi gerektirir. Üç boyutta elde edilebilirler ve hepsi aynı dayanıklı malzemeden yapılır. Kollu olduklarını ve dava olmadıklarını unutmayın, bu nedenle dizüstü bilgisayarınızı bir çorap gibi yerleştireceklerini, ancak aynı zamanda güvenli tutabileceklerini unutmayın. Satıcı sistem fiyatlandırması ile aynı fikirde değilse, işlem iptal edilir. Bu işletim sistemi en iyi deneyim için gereken tüm özelliklere sahiptir. Özetlemek gerekirse, kırık iPhone ve Samsung ekranlarını satmak, mobil tamir atölyelerinin hasar görmüş telefonlardan daha fazla faydalanmasına yardımcı olan bir sistemdir. Sizin için söylemek istediğim bir sonraki şey şu anda sahip olduğunuz dünyanın telefonuna sahip olduğunuzdur, bundan sonra korumak ve görünüm için gerekli önlemleri aldığınızdan emin olun! Bunlar sık ​​sık kalem kayışları, fermuarlı cepler gibi ayrıntılarla birlikte gelir ve genellikle birkaç dosya, evrak ve bir dizüstü bilgisayar için yeterince büyüktür.

Bu kılıflar, hem içeriye hem dışarıya ek olarak çok sayıda cep seçeneğine sahiptir ve söylenmeden oldukça su geçirmezdir. Geleneksel evrak çantalarında, dosyalar için yalnızca bir merkezi alana sahip kalemler veya hesap makineleri için bir veya 2 küçük cep bulunabilir. Aslında Vücut Eldiveni kasalarının, iş dünyasının en büyük cep telefonu aksesuarları kasa üreticilerinden biri olduğunu biliyor muydunuz. Onları geri almayı ve onlara yanıp sönerken bir adım atladıklarını söylemeyi planlıyorum, ancak yapabileceğim basit bir şey olup olmadığını bilmiyordum, böylece bugün Kriket mağazasının etrafında durmaya ihtiyacım olmadı. Beden Eldiveni ıslak kıyafetleriyle bilinir, ancak dava açtıklarının farkında mısın? Bölme evrak çantası gibi daha yeni çantalar, taşıdığınız her şeyi kolayca vermenizi sağlar. Iphone’um gibi benim için kişisel olan bu küçük elektrikli eşyalara bayılırım.

Böyle durumlarda, Fonetik Yüzler sergisi kurulur (dünyanın dört bir yanındaki galerilerde bulunur) ve sergideki insanlar parçaya eklenebilir. Ancak bunun çözümü, iPhone 4 kılıfları arasında satın almak, böylece eliniz antenle temas etmemek olabilir. Burası kırık, eski veya hasarlı ekranın kaldırıldığı ve yenisinin yerine konduğu yerdir. Tüm bu bilgilerle, cep telefonu işletmelerinin sahipleri, eski veya hasarlı olduklarında aletlerini atmamalıdırlar; LCD’nin değiştirilmesi, hasar görmüş cep telefonu ekranlarının nakit olarak değiştirilmesini içerir. Cep telefonu sahiplerinin sert olmamaları veya büyük ölçüde hasar görmüş LCD’ler için çok yüksek beklentileri olması önerilir. Hasar görmüş LCD’ler yakında göz önüne alınacak hasarın büyüklüğü ile değerlendirilecektir. Her iki yöntem de çalışır; ancak, hasarın derecesine bağlı olarak, daha iyi bir seçenek olabilir. Şu an itibariyle, pazar yalnızca Samsung, Apple, Google ve benzeri gibi önde gelen teknoloji şirketleri tarafından yönetiliyor; Ancak, yakın gelecekte, saat şirketlerinin girişinin bu pazarın rekabet ve dinamiklerini arttırması beklenmektedir.

Alternatif olarak, çevreye yardımcı olmak ve süreçte para kazanmak için kırık akıllı telefon ekranlarını LCD geri dönüşüm şirketlerine satmaları gerekir. Bu karmaşık işlem nihai sonuca ulaşmadan önce birçok elinizi değiştirir. Bununla birlikte, hasarlı cihazlar, iyi durumda olan geri kalan LCD’ler olarak tüm süreçten geçer. Metalik bir reaksiyon olabilir ve bu sırada telefonunuza zarar verebilir. Cep telefonunu en üst kısmından düşürmeniz yeterlidir, böylece cep telefonu yakında yerlerinde sıkıca ve yumuşak bir şekilde gizlenir. Sadece fotoğraf çekmek için ağır bir kamera taşımanız gereken günler geride kaldı. LOL ay ve gün sayıyordum. Bazen bizi kötü pil performansı nedeniyle hayal kırıklığına uğrattılar. Katlanan portföyler, her bir uygulamayı saklamanıza ve ayrı bir şekilde devam etmenize olanak tanır; böylece dışarıdayken, yanlış uygulama veya tersine çevirmek yerine kolay bir şekilde onlara erişebilirsiniz. Yüksek kaliteli bir el cihazının değiştirilmesi çok pahalıya mal olabilir, fakat ucuz cihazlarla bir tanesini kaybetmek her zaman için yeterlidir. Bunlardan birini kullanan var mı? 2011’deki bir diğer popüler çanta ise katlanabilir bir portföyü. 2011 laptop çantaları tüm organizasyon ile ilgili olmuştur.

İşletme milyarlarca dolar tasarruf etmeyi başarırsa, o zaman sadece bu anlaşma kendileri için faydalı olacak. Bu görev, özellikle LCD olmak üzere, ekran birimleri alanında engin, teknik bilgiye sahip olanlari gerektirecektir. Şirket, ürünler ve onlar için tasarlanan insanlar hakkında biraz daha fazla bilgi veren aşağıdaki videoya bakın. Parlak bir insan değilseniz ve telefon kılıfınızın cesur ve şık görünmesini istiyorsanız, bu sizin için doğru seçimdir. Sıkıcı görünebilir ancak bir evrak çantası taşırken, profesyonel ve yetişkin olarak karşılaşmayı düşünüyorsunuz. Yenilemede bir diğer önemli husus, ödeme koşullarında olduğu gibi, ödeme almak için kullanmak istediğiniz ödeme koşullarını kabul etmek ve anlamaktır. İPhone’u koruyan bazı önemli aksesuarları kullanırsanız, iPhone’unuzu ömür boyu boyunca taze ve yeni tutabilirsiniz.