Çok yardımcı olan bir diğer iPhone aksesuarı seyahat veya otomotiv şarj cihazıdır.

Çok yardımcı olan bir diğer iPhone aksesuarı seyahat veya otomotiv şarj cihazıdır. Herhangi bir iPhone aksesuarı temelde kullanışlı olabilir, ancak ekranınız için bir mini ekran sileceklerinin bir araya getirilmesinin iyi bir durumdan biraz daha az önemli olduğu açıkça görünse de, ilk önce bunu yakalamaya çalışın. Yeni davanıza alışveriş yapmadan önce, bir Verizon davası yaptığınızdan emin olun. Verizon’un sunduğu dört eğlenceli duruma, eğlenceli ve işlevsel iPhone’a bir göz atın. Davayla birlikte, iPhone’unuzu dışarı çıkartmak zorunda kalmadan aramalarınızı cevaplayabilmeniz veya müzik dinleyebilmeniz gerekebilir. Örneğin, tutar gerektiği gibi çalışmıyorsa, Wi-Fi, amaç ve diğer birçok konuya girip çıkıyor. Kurum günü için profesyonel bir dava, ev için rahat bir dava ve şehirdeki o geceler için bir cazibe davası alabilirsiniz.

İPhone’unuzu korumak için tasarlanabilirler veya genellikle iPhone’unuzun yeni bir moda kazanması için tasarlanmıştır. Şimdi Verizon’un iPhone 4’ünü almaya karar verdiğine göre, bir sonraki adımın cep telefonunu korumak ve müthiş bir durumda giydirmek. Kızarık ve zorlu kılıflar, deri kılıflar, çelik kılıflar, kırmızı, sarı, pembe ve siyah kılıflar, iPhone’unuzu gerçekten koruyan ve üzerinde iyi görünen veya yeni elbisenizle uyumlu olan durumlar olabilir. Bu durumlar için tasarım eğilimleri lake ahşap, patentli deri ve parlak renkli silikon kaplamaların kullanılmasını içermiştir. Bununla birlikte, pek çok iPhone kullanıcısı iPhone’un dört yanını ve telefonun önünü kaplayan dört kılıfı kullanmayı tercih ediyor çünkü tamponlardan daha güçlü görünüyorlar. Bununla ilgili SMS mesajlarını Web işlevlerine entegre etmek oldukça basittir – ve SMS mesajlarının kullanıcılardan işlenmesi desteği genel olarak erişilebilirdir. İlk başta, sadece internette internete bağlanabilme yeteneğine sahip bir dijital kamera olacağını düşündüm. Öncelikle, Apple’ın Verizon iPhone’da yaptığı ayarlara bakalım. Bir miktar ön planlama ile donanmışsanız, satın alma dürtüsüne daha az eğilimli olabilirsiniz ve iyi görünen kötü yapılan davalarda paranızı boşa harcayabilirsiniz!

Ayrıca durdurulan modellere ve gölgelere, artık bir koleksiyoncu eşyası olduğu ve daha sonra veya daha sonra, iPod’ların eski bir gizmoya dönüşmesiyle muhtemelen iyi para kazandıracağı için büyük bir talep var. Çantanız, kulaklığınız ve seyahat şarj cihazınız, bir tane de satın alabileceğiniz farklı aksesuarlar var. Bir vaka seçmeyi içeren birkaç seçenek vardır. İşletme şovu koşulları (işletme hayvanı şov örnekleri gibi) moda olmakla birlikte, çoğu insan evlerinde bir tanesine sahiptir. Bir hücre uygulaması, gece, tatil ve hafta sonları dahilinde, müşterilere tamamen farklı uygulamalar sunarken, giriş halindeyken, işe alım alternatifleri ve daha pek çok şeyi ödüllendirerek, bir işletmeye gerçekten yardımcı olur. Hepimiz bütçemiz tarafından sınırlandırılmış durumdayız ve orada öne sürülen büyük dava, kapak ve kaplama seçimi bütçenin içinde kalmanın daha zor olmasını sağlıyor. Bu iPhone aksesuarı aramalarınızı eller serbest olarak cevaplayabilmenizi sağlar, bu da sürüşü sonlandırırsanız çok önemlidir.

Bu parmaksız kulaklık seti, müşterilere konuşma veya müzikle eğlenirken diğer görevleri yapma gücü sağlar. Doğal olarak, iPhone ne kadar kaplanmışsa, müşterilere o kadar güvende olur. Daha basit, daha yüksek görünüyor, avantajlı çalışıyor ve çok daha uygun fiyatlı. Bununla birlikte, iPhone’un fiziğinin tamamını oluşturan temperli cam, plastik veya metalik bir fiziğe göre daha fazla şüphesiz kırılmalara ve çizilmelere maruz kalmasını sağlar. İPhone 4’ün gövdesi, teknoloji dünyasında neredeyse hiç görülmeyen ürün tasarımında şıklık ve canlılık ortaya koymaktadır. Dört iPhone fiziğinin güvenlik açığı, dayanıklı, ancak şık iPhone dört koşullarına olan ihtiyacı arttırıyor. Hatta bir iPhone yastığı var, bu yüzden muhtemelen iPhone’unuza kulak verin ve uçuş sırasında aynı anda başınızı gevşetin! Sürekli ve modaya uygun bir şey aramanın zamanı geldi! Dahası, iPad’inizi pek çok farklı aksesuarla süsleyebilir ve çok çarpıcı görünmesini sağlayabilirsiniz. Zorlu koşullar, düğmelere ve dokunmatik ekran hassasiyetini azaltmak ve azaltmak için düğmeleri zorlaştıran düğmeler ve dokunmatik ekran dahil her açıyı kapsamalıdır.