Çift SIM IPhone dört Adaptör Çantası

Çift SIM IPhone dört Adaptör Çantası

5 megapiksel kamera ile en iyi kalitede çekim yapabileceksiniz. Video görüşmesi için FaceTime, en keskin görüntüleme uzmanlığı potansiyeli için bir Retina ekran, videolarınızı düzenleyebileceğiniz anlamına gelen bir HD Video Kaydedici ve 5 megapiksel dijital kamerayı flaşla hatırlatan mükemmel ve son derece etkili seçenekler sunar. İPhone’un özelliklerini göstermek yerine, Ocarina uygulaması ayrıca oyuncuların oyun oturumlarında dikkatini çekebilecekleri bir işlev sunuyor. İPhone 4 ayrıca, çok sayıda Apps çalıştırmaya izin veren Multitasking’i hatırlatan mükemmel özellikler sunan en üstün işletim sistemine sahiptir; ve Uygulamalarınızı düzenlemenizi ve erişilebilir kılmanızı sağlayan Klasörler. Özel ev telefonunuzdan acil durum servisleriyle kolayca iletişim kurabilmenizi sağlayan 9-1-1 servisini herkes tanıyor. FaceTime özelliği, ne kadar uzakta veya kapalı olursa olsun, arkadaşlarınızla ve ailenizle ilgili kalabilmenizi sağlayan görüntülü görüşme özelliğini sunar.

Sürekli olarak yakınında bulunan bu sıradan ‘teknoloji-inanç’ genel görünümünüzde baskın odak noktası haline gelir. Apple Watch’un yeni türü de bekleniyor, New MacBook’lar, MacBook Air serisinin önemli bir gelişme göstermesi bekleniyor ve yine de Apple’ın bu olayı sergileyeceği anlaşılmadı. Yalnızca bu amaçların açıkça sınırlandırılmasıyla, geliştiricilerin hayal gücü ortaya çıkmakta, yalnızca uygulamaların dünyamızı şekillendireceğini ve dijital yaşam tarzımızı geliştireceğini görmeye zaman ayırınız. Bununla birlikte, mükemmel iPhone uygulamalarının birçoğu sadece eğlence amaçlıdır ve gerçek bir amacı vardır. 4.Sorun başına doksan dokuz, ancak birçok kişi ücretli uygulamalardan ziyade ücretsiz uygulamaları istiyor. İster iPhone, Android, ister Droids (bu ikisi arasındaki fark nedir!), Çevirdiğiniz her yerde, insanların kafalarını akıllı telefon tanrısına kadar eğdiler. En ince akıllı telefon ve önceki mankenden% 25 daha küçük.

Farklı iyi telefonların aksine, iPhone SIM’siz gelebilir. Cep telefonlarının güvenliğine gelince o zaman herkes bunun hakkında çok bilinçli olabilir. Bu, iPhone’un hemen altında çıkan en büyük telefonlardan biriydi, çünkü herhangi bir programın kalitesinden ödün vermeden üzerinde farklı şeylerin bir çeşitliliğini yapabiliyorsunuz ya da kullanıldığında telefonun kendisi. Kullanımda özel kalite deneyimi elde etmek için, bireyler pazardaki en yeni telefonlara alışveriş yapıyor. Yine de, sağlam donanım ve en yeni yazılımlar kullanılsa da, kaza sırasında oluşabilecek hasarlardan değildir. Video özelliği ile saniyede 30 kareye kadar Yüksek Tanımlı filmler kaydedebilir ve bunları iMovie olarak adlandırılan bir yazılımla düzenleyebilirsiniz. Bir iPhone 4’leri olduğu ve elde edilebilecek bir Wi-Fi topluluğu olduğu sürece, görüntülü arama gerçekleşebilir. Bu nedenle, bir GSM topluluğu olduğu sürece, seçtiğiniz taşıyıcıya hizmet için kayıt olabilirsiniz.

Kullanıcıların yapması gereken, bir ağ tedarikçisi ile bir sözleşme imzalamaları gerektiğidir. Telefonlarda koruyucu kapak kullanmanın temel nedenlerini kullanıcılar tarafından görmemize izin verin. Kullanım sırasında yüksek uç koruma kapakları kullanarak cep telefonlarına güvenlik sağlamak mümkündür. Ancak, müşterilerin kullanım boyunca sorunlardan uzak durmak için aşırı bitirme kumaşlardan yapılmış özel bir yüksek kaliteli kılıf kullanması önemlidir. 1. Plastik kabuğun erimesi halinde düz cep telefonunun kırılmasına neden olabilir, yüksek sıcaklık ve alev gibi plastik malzemelerin en düşük düşmanı olan düşük yanma maddelerinin en büyük düşmanıdır. Çok sayıda cep telefonu üreticisi, piyasada geç saatlerden itibaren kolayca bulunabilir. Tüm dünya kendisini, çok tanınmış tasarıma bir bakışta bulurken buldu. Apple iPhone 4’ün gövdesi anten olarak kullanılan yeni bir paslanmaz çelik tanecikten ve şık tasarımının temel yapısından oluşuyor.

İPhone 4 aynı zamanda size olağanüstü hız ve verim sağlayan ve önceki modalardan% 40 daha fazla konuşma süresi sağlayan daha büyük bir batarya ile de dolu olan bir A4 çipine sahiptir. Yüzlerce iPhone uygulaması var ve günlük olarak ekstralar yaratılıyor ve piyasaya sürülüyor. Elbisenize göre, neredeyse her gün yeni bir dava seçersiniz. Ek olarak, tüm çerezleri temizlediğinizde veya DNS ayarlarında değişiklik yaptığınızda durum budur. Bazen bu uygulamalar zaten tamamen farklı donanımda farklı biçimlerde var olur ve iPhone’da çalışacak şekilde bazı çözümlerde uyarlanır, ancak bazen özellikle Apple mobil aygıtları için tasarlanmıştır? Son zamanlarda dünyanın en büyük cep telefonu satıcısı haline geldi. Cep telefonlarının kullanımı modaya uygun toplumda sık sık sessiz hale geldi. Yan tamponlu veya üst üste bindirmeli mobil kapaklar, düşme veya düşme durumunda yanları koruyabilir.