Çiçek Esansları ve Kristalleri Bolluk Çekmek İçin

Şimdiye kadar hayatınıza daha fazla bolluk ve refah çekmek için titreşim enerjinizi artıracak bir reçete istediniz mi? Kişisel paranızın mıknatısını yapmak için çiçek özleri ve kristallerinin gücünü kullanın!
Çiçek özleri çiçek ve bitkilerin çeşitli çeşitlerinin enerjik kalıplarıdır. Kristaller aynı zamanda enerjik desenlere sahiptir ve birçok frekansta titreşir. Her çiçek özleri ve kristalleri, duygusal ve ruhsal bedendeki uyumsuzlukları dengeler ve vücudu kendisiyle dengede tutarak nazik bir iyileşme getirir.
İşte para, yaratıcılık, ilham ve bolluk ile bağlantılı çeşitli çiçek özleri ve kristallerinin bir listesi.
Bu enerjik frekanslara sahip Çiçek Esansları aşağıdakileri içerir:

* Tam boynuzlu Cattleya, bereket hissi verir.
* Heliconia ilham kaynağı oluyor
* Hibiscus yaratıcı becerileri ve gücü odaklanmaktadır
Mesquite kendini bereket ve zevk için açar
* Papala Kepau, gelirle uğraşırken daha yüksek gerçeği benimseyen bütüncül bakış açısına ilham verir.
* Paw Paw netlik ve netlik sağlar
* Petunya ilham ve görselleştirme sağlar.
* Erik ağacı ilham kaynağı ve yeni fikirler sunar
* Kırmızı Zambak asıllı biri kalıcı ve odaklanmış kalır.
* Türkiye Bush yaratıcılığa ilham verir Bu özelliklerle çınlayan kristaller şunları içerir:

* Akuamarin yaratıcılığı ve zihnin berraklığını harekete geçirir
* Celestine yaratıcı ifadeyi genişletiyor
* Citrine bereketi çekiyor
* Hematit odaklama ve bireysel manyetizmayı teşvik eder
* Topaz bir bolluk taş Foods

* Parsnipler dolar früşsüzlüğü için duygusal bir özürdür.
* Şalüm, açgözlülük ve gelir hayal kırıklığı için duygusal bir çözümdür (dolayısıyla eski atasözü, şalgamdan kan sıkmanız mümkün değildir!)
* Soya fasulyesi, açgözlülük için duygusal bir çare. Hedefinizi gerçekleştirmek için çiçek özleri ve kristallerden oluşan bir kombinasyon kullanın. Örneğin, bir fuarda veya fuarda bir standım olduğunda, Kırmızı Zambak çiçeği özünü tercih ederim, bu yüzden önemli ölçüde enerjinin ortasında odaklanmış halde kalırım. Bireysel karizmamı iyileştirmek ve kabinemden daha fazla insanı çekmek için bir Hematit taşlı bir takı parçası koyuyorum! Net web sayfam için yazı yazmak üzere çalışmam gerektiğinde, Celestine taşımı klavyede doğru buluyor ve Heliconia, Hibiscus ve Plum Tree’nin çiçek özlerini kendi yaratıcılığım kokteyli için birleştiriyor!
Bolluğa erişmenize yardımcı olmak için, Planet BioScan, refah, servet ve sevinç dolu, bol bir hayata katılmayı hak ettiğinizi hatırlaman için size yardımcı olacak bir Revenue Magnet planı sunar. Yukarıda listelenen her şeyin titreşim işaretlerini de içeriyoruz – artı çok daha fazlası!
Bu güç programı bir hafta boyunca, yaklaşık bir saat için, bir ay boyunca dört oturum boyunca çalışır. Bunun uzak bir oturum olduğu göz önüne alındığında, dünyanın herhangi bir yerinde bulunabilir! Plandaki katılımcılar, yeni satış kaynakları için gelişmiş satışlar, yeni tüketiciler ve yaratıcı ilham aldığını bildirdi.