Cep telefonu aksesuarları ahizelere ek koruma sağlar

Cep telefonu aksesuarları ahizelere ek koruma sağlar

Gerçeğe atfedilebilecek kadar sevgili olabiliriz, çeşitli Otter iPhone koşulları hakkında bir bilgi taslağı hazırlamaya karar verdik. Bir Otter iPhone Kılıfı satın almak istediğinizde, Otter iPhone örneklerinin içinde bulunduğu bir dizi kasa vardır. En ucuz mobil kasa yazıcısını en ucuza satın alabilecek ve bir işletme kurmaya başlayacaksınız. Bu dava, bu tür bir ceza almaktan daha büyük olsa da, zırhında belirgin bir şekilde daha az koruma sağlar. Davanızı sıkılaştırmak için en etkili teknik, sahip olabileceğiniz dava türüne bağlı olacaktır ve bazı durumlar sadece değiştirilmelidir. Meşgul bir ustaysanız, telefonunuzu bir sürü e-postayı sıralamak için kullanırsınız. İPhone 6’larınızı çiziklerden veya kırık bir ekrandan yepyeni bir cep telefonu kapağıyla koruyun. İphone’unuzda sheildzone tam fiziki görünmeyen kapak ile ileriye gitmek isteyip istemediğinize ve hatta hepsine kasa imzası koşullarında renkli bir görünüm kazandırın.

Bütün bu tür yaşamı uzatan ürünler, sadece olağanüstü görünmekle kalmaz, aynı zamanda cilde sıkı bir koruma sağlar. En son uygulamaları ve muhteşem aksesuarlarıyla bir iPhone 5’e sahip olmak, kolay bir cihazdan çok daha fazlası. Rotunda İnfertilite Kliniğinde, embriyoların ve yumurtaların her ikisinin de dondurularak saklanmasında vitrifikasyondan yıllardır faydalanıyoruz. Tasarımında hava cepleri kullanmak üzere tasarlanan kasa, tipini korumak için üretildi ve iPhone’u savunmak için harika bir iş çıkardı. Müşteriler için, uzmanlık alanından en üst seviyeye çıkabilmek için piyasadan en gelişmiş olanları elde etmek önemlidir. Bir yandan iPhone’lar bir arada tutulacak aşırı sınıf ürünlerden biri haline geldiğinde, diğer yandan yüksek bükülmüş kapaklarla onları daha fazla parlatabilirsiniz. Şeffaf koşullar ve örtüler, cep telefonunuzun öncekinden iki kat daha fazla parlamasını sağlar ve ayrıca hepsini çamur ve kirden korur. Her şeyden önce, bu tür kapaklarda aşırı miktarda harcamanıza gerek yok.

Yeni iPhone’unuzda, cihazın iyi görünmesini sağlamak için deneyebileceğiniz çok farklı malzeme kapakları ve örnekleri vardır. Kısrak eşya sportif görünüm kaput veya seidio ince zahmetli vaka muhtemelen gözlerini yakalardı. Case cowl şüphesiz bu gadget için faydalı ekipmanlardan biridir. Donanım, telefonun bakımı ve bakımı açısından da önemlidir. Bir vaka, kenarlarına veya kalınlığına birkaç santimetre eklediğinde iPhone’unuzu çantanıza veya belirtilen cep telefonu yuvasına takmak biraz zahmetlidir. Çantalar, çantanızla veya kıyafetinizle karışan temel renklerdir veya çılgın desen, şerit ve parıltıları parıldıyor veya değerli taşlarla ön plana çıkarabilir. İPhone’unuzun başlangıçta hangi renge bağlı olduğuna bağlı olarak temel bir beyaz veya siyah kasa, orijinal görünümünü sağlam tutabilir. Çok süslü bir şeye ihtiyacınız yok, basit ve basit temel koruma.

Bununla birlikte, bir iPhone kılıfından neye ihtiyacınız olduğunu düşünmek için bir öneri sunar. Bu Otter iPhone kasasının en önemli dezavantajı, kasanın boyut olarak bir miktar dökme taşıdığı ve tıpkı cebinizdeki tuğlanın eşdeğeri gibi hissettirmesi. Sert bir kılıf, telefonunuzu düşürme eğiliminde olmanız durumunda korur, ancak cep telefonunuza biraz daha fazla ya da fazladan eklenebilir. Sağlam noktası boyutundadır, çünkü daha yönetilebilir hale gelir ve kütlenin çoğu tolere edilebilir. İş bağlantılarınızı başlatmak için uygun seviye değil mi? Sonuç olarak, bunun sizin için yararlı olacağını umuyoruz ve iPhone’unuzun bu mükemmel durumunu keşfetmekte iyi şanslar! Böylece Bluetooth özellikli bir klavye kılıfı, Hipstreet’in iPhone 4 / 4S için Klavye Kılıfı gibi size zaman kazandıracak. Sıcak pembe vurgulu siyah leopar baskıdan, dokulu bir python kaplamaya kadar, Griffin’s Moxy kılıfları, stil için korkak yeteneğinizi sergileyecek. Ancak, iPhone 5 koşullarında göremememizin nedeni çizilmeye karşı savunmasızdı. Cep telefonunuzun kırık ekranını her gördüğünüzde ortaya çıkan birincil tepki yüksek sesle ağlamamak ve parmaklarınızı çılgınca çalıştırmaya başlamak, ancak dikkatli ve dikkatli olmaktır.