Cep telefonu aksesuarları ahizelere ek koruma sağlar

Cep telefonu aksesuarları ahizelere ek koruma sağlar

Oldukça pahalı olabilecekleri gerçeğine bağlı olarak, çeşitli Otter iPhone örnekleri hakkında bilgi vermeye karar verdik. Bir Otter iPhone Kılıfı satın almak istediğinizde, Otter iPhone kılıflarının içinde bulunduğu çeşitli kasa türleri bulunmaktadır. En son hücre kılıfı yazıcısını makul fiyatlı ve bir işletmeye başlayabilirsiniz. Bu dava, bu tür bir ceza almaktan daha büyük olsa da, zırhında belirgin şekilde daha az güvenlik sağlar. Davanızı sıkılaştırmanın en iyi yöntemi, sahip olduğunuz dava türüne bağlı olacaktır ve bazı koşullar basitçe değiştirilmelidir. Meşgul bir ustaysanız, cep telefonunuzu büyük olasılıkla bir dizi e-postayı sıralamak için kullanırsınız. İPhone 6’larınızı çiziklerden veya kırık bir ekrandan yeni bir cep telefonu kapağıyla koruyun. İphone’unuzdaki sheildzone tam gövdeli görünmeyen kaputu ile devam etmek isteyebilirsiniz veya hatta tüm renkli imza durumlarında bile göründüğü gibi verin.

Bu tür yaşamı uzatan tüm ürünler yalnızca olağanüstü görünmekle kalmaz, ayrıca cilde sıkı bir güvenlik sağlar. En yeni fonksiyonlara ve muhteşem ekipmana sahip bir iPhone 5’e sahip olmak, yalnızca basit bir sistemden daha büyük bir şeydir. Rotunda İnfertilite Kliniğinde, her bir embriyo ve yumurtanın dondurulması için yıllardır vitrifikasyon kullanıyoruz. Tasarımında hava cepleri kullanılarak tasarlanan kılıf, şeklini korumak için hazırlanmış ve iPhone’u savunmak için harika bir iş çıkarıyor. Kullanıcıların, piyasadaki en gelişmişleri elde etmeleri ve deneyimini fazlasıyla kullanmaları çok önemlidir. Bir yandan iPhone’lar, birlikte taşıyabilecekleri birinci sınıf ürünlerden biri haline geldiğinde, diğer yandan yüksek bükülmüş kapaklarla onları daha da parlatabilirsiniz. Şeffaf kılıflar ve kapaklar, telefonunuzun eskisinden daha fazla yanmasına ve benzer şekilde tümünün çamur ve kirden korunmasına izin verir. Ve her şeyden önce, bu tür kapaklarda çok fazla harcamanıza gerek yok.

Yeni iPhone’unuzda, cihazın iyi görünmesini sağlamak için göz atabileceğiniz çok çeşitli malzeme kapakları ve koşullar vardır. Kısrak eşya sportif görünüm kapak veya seidio ince ağır vaka gözlerinizi kapatabilir. Vaka davlumbazı bu gadget için yararlı ekipmanlardan biridir. Donanım, telefonun bakım ve bakım bölümünde ayrıca önemlidir. Bir vaka kenarlarında veya kalınlıklarında birkaç santimetre eklediğinde, iPhone’unuzu çantanıza veya belirtilen cep telefonu yuvasına sığdırmak genellikle biraz zahmetlidir. Çantalar, çantanızla veya kıyafetinizle birlikte harmanlanan veya kıvrımlı desenlerle, çizgilerle ve parıltılarla veya parıltılarla parlamayı önleyen temel renklerdir. İPhone’unuzun başlangıçta hangi tonda olduğuna bağlı olarak, temel beyaz veya siyah kasa, orijinal görünümünü tam olarak koruyabilir. Çok süslü bir şeye ihtiyacınız yok, basit ve açık temel koruma.

Ancak, bir iPhone kasasından ne istediğinizi düşünmenin bir öğretisi sunuyor. Bu Otter iPhone kasasının en büyük dezavantajı, kasanın boyut olarak bir miktar dökme taşıdığı ve cebinizde bulunan bir tuğlanın eşdeğeri gibi hissettirmesi. Sert bir çanta, genellikle düşme eğiliminde olmanız durumunda cep telefonunuzu korur, ancak telefonunuza biraz daha fazla ya da fazladan eklenebilir. Güçlü seviyesi ölçümündedir çünkü daha yönetilebilir hale gelir ve kütlenin büyük kısmı tolere edilebilir. Şirket bağlantılarınızı başlatmak için mükemmel seviye, değil mi? Sonuç olarak, bunun sizin için yararlı olacağını umuyoruz ve iPhone’unuzun bu iyi durumunu keşfetmede iyi şanslar! Böylece Bluetooth özellikli bir klavye kılıfı, Hipstreet’in iPhone 4 / 4S için Klavye Kılıfı gibi size zaman kazandıracak. Sıcak pembe vurgulu siyah leopar baskıdan, dokulu bir python kaplamaya kadar Griffin’s Moxy koşulları modaya hevesli bir görünüm kazandıracak. Ancak, bu nedenle çizilmeye yatkındı, bu yüzden onu iPhone 5 koşullarında göremiyoruz. Cep telefonunuzun kırık ekranını gördüğünüzde ilk tepki yüksek sesle ağlamak ve parmaklarınızı çılgınca çalmaya başlamak, ancak dikkatli ve dikkatli olmaktır.