Çekici Kılıflar Cep Telefonlarını Nasıl Korur?

Çekici Kılıflar Cep Telefonlarını Nasıl Korur?

• Hızlı bir şarj cihazınız varsa, hızlı şarjın iPhone pilinde ekstra ısı yaratacağını ve ömrünü kısaltacağını bilin. Sürekli olarak% 100’e kadar şarj olma veya pilin tamamen tükenmesine izin verme ömrünü kısaltır. Bu, bataryayı yeniden ayarlayacaktır. Özel telefon kullanım alışkanlıklarınız bu normu büyük ölçüde etkiler, ancak sonunda bir iPhone bataryası satın almak oldukça nadir bir durumdur. Bu cep telefonunun arka tarafı, HD video kayıt potansiyeline sahip 5 megapiksel kamera ile donatılmıştır. O zaman boyunca, bu telefonlar, arzu edilen ve alıcı başına düşen fiyatı çok uygun bir anlaşma olarak düşük maliyetli cep telefonları olarak büyür. Diğer elektronik alanlarında bile, Apple mükemmel olduğunu kanıtladı. Tüm sağlık tutkunları için, Apple Inc. tarafından geliştirilen bu Apple aksesuarı mutlaka satın alınmalıdır. Belki bu adımlardan birkaçını denediniz ve hala bir iPhone bataryası almak istediğinizi keşfettiniz. Alternatif, garanti, garanti dışı ve DIY ile başa çıkmanız için birkaç yol vardır. Gövde ve orta kısım çerçevesi ayrıca iPhone ve iPod’da değiştirilebilir.

Bütün bunlar çok akıllı ve ayırt edici iPhone işletim sistemi tarafından yönetiliyor. Cihazlar son derece pahalıdır ve kullanım sırasında meydana gelen yaralanmalardan uzak durmak için uygun şekilde kullanılmaları gerekir. Cep telefonlarımızı yemek yememiz, başkalarıyla konuşmamız, tatildeyken vb. Kullanmamamız gerekir! Seyahat ederken, zaten aşina olabileceğiniz ve 3. el gibi kolayca kullanabileceğiniz bir cihaza seyahat etmenin her zaman ekstra faydası olacaktır. Yerel bir miktar alma seçeneği olabilir, böylece teşvik ettiğiniz şey daha kişisel görünebilir. Ek olarak değiştirilebilir son derece net ekran koruyucusu ve ekran koruyucu koruyucusu vardır. Piyasada elde edilebilecek çok sayıda kameralı cep telefonu var, ancak zaman netlik matrisine sahip resimleri veya videoları ele geçirmeyi gerektirdiğinde, düşük kaliteli lensleri nedeniyle hepsi başarısız oluyor. Aquos’un ekranı ve fiyatı cazip olsa da; digicam’in düşük kalitesi iki kere varsaymanızı sağlar. BT departmanlarının Apple 4’ü “Tamamen farklı düşünün” sloganını iPhone 4’ü göz önüne almaları öneriliyor. İPhone, ses verilerini bile aşan hücresel verilerin önemine dikkat çeken müşterileri ikna etmeyi başardı.

Ücretsiz arama dakikaları, ücretsiz aylık metinler, ücretsiz veriler, ücretsiz bağlantı ve ücretsiz hat kiralama gibi ücretsiz teşvikler, verimli hat kiralama işlemlerini çok düşük seviyelere düşürür. Piyasada bulunan dünyaya tedarik edilen çok çeşitli ücretsiz hediyeler vardır. Bu tekliflerin en iyi yanı, ahizeye tamamen ücretsiz olarak teklif veren bir fırsat satın alabilmenizdir. Büyük organizasyonlar, CRM veya Bilgi Yönetimi gibi büyük yöntemler için bir dizi özellik sunan ağır yazılımın kullanıldığı temel mankene alışkın. Şarj edilebilir pil paketleri tipik olarak hafif olan, canlılığı iyi depolayan ve birçok durumda şarj edilebilen lityum iyon pillerden yapılır. Müşteriler bile, biri Apple karınca diğer Samsung lehine iki takıma ayrılmıştır. Samsung galaxy axion’um var, sayfaya gitmeye istekliyim, ayrıca telefonum yanıp sönebilir. Lityum-iyon aküler, bütün akülerde olduğu gibi, elverişsiz ve pozitif terminallere sahiptir. Yedek aküler, yönleri ve aküyü değiştirmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları içerir. Mağazalar, pahalı bir telefonun değiştirilmekte olan kaderiyle bir miktar daha kurtarılıp tamir edilebilmesi için yedek parça ve tamir araçlarını teşvik etmektedir.

Bazı onarım perakendecileri cep telefonu bileşenleri ve aksesuarları satmaktadır. İç kusurları olduğunda, bu tamir olabilir. FedEx, iPhone’unuzu iPhone tamir firması arasında çok hızlı bir şekilde bulacaktır. Meclise sadece bir saniye içinde ulaşacağım. Ne zaman bir çağrı olursa titreyen titreşimli kemer klipsleri de mevcut. Bu iPhone’u taşıyan dört kişilik takımı ekibine şirket genelinde kayışlarına takmaya hazır mısın? Şanslar şirket Mophie’dir. Bazı kapaklar, silikon silikon kılıf ile karşılaştırılabilir daha iyi kavrama için tasarlanmıştır. Olabileceği gibi, son derece maliyetli ve kesin bir iPhone 6 durumda gerektirir. Ekran iPhone bileşenleri arasında, muhtemelen iletişim ekranı sayısallaştırıcı camını, LCD ekranını ve LCD cam giriş kapağını değiştirebilirsiniz. Böylece, Cover Flow ile albümler arasında kayma, görüntülere göre çevirme ve bir dokunuşla e-posta ile gönderme veya çevrimiçi bir sayfanın bir bölümünü yakınlaştırıp uzaklaştırma – yalnızca iPhone’ların çoklu temas ekranını kullanarak yapabileceksiniz.

MP3’leri içe aktarma yeteneğini kazandıran iPhone, müzik kitaplığınızı şarkılar, sanatçılar, albümler ve videolar içeren birkaç sınıfa yazmanıza olanak tanır. Apple, 2014 yaz sezonunda tasarımlarını ince ayarlayabilecek mi? Bazı insanlar böyle olmasına rağmen uyarıldı! İPhone, çoğu insanın hafif bir yaralanma gerçekleştiği her zaman neyi ima ettiği gibi atılmayacak şekilde tasarlanmıştır. Kindle’ıma yapabileceğim zarar hakkında endişelenmek beni önceden mutfakta kullanmamı engelledi. Fakat eğer bir kişi yaralanmasına dayanamıyorsa, titizlikle ele alması gerekir. Cep telefonu kapanıyorsa yazılım programını yeniden yüklemeniz gerekebilir. Batarya monitörü, telefonunuzun ne kadar önemli olduğunu size söyler. Son derece ince Mophie tasarımı, donatılmış iPhone’lara% 80 daha fazla şarj sağlayan 1.500 mAh pil içerir.