Çekici Kılıflar Cep Telefonlarını Nasıl Korur?

Çekici Kılıflar Cep Telefonlarını Nasıl Korur?

• Hızlı bir şarj cihazınız varsa, hızlı şarjın iPhone pilinde daha fazla ısı yaratacağını ve ömrünü kısaltacağını bilin. Sürekli olarak% 100’e kadar şarj olma veya pilin tamamen tükenmesine izin verme ömrünü kısaltır. Bu, bataryayı yeniden ayarlayabilir. Kişisel telefon kullanım alışkanlıklarınız bu normu büyük ölçüde etkiliyor, ancak nihayet bir iPhone bataryası için alışverişte oldukça nadir görülmesi gerekiyor. Bu cep telefonunun arka tarafı, HD video kayıt özelliğine sahip 5 megapiksel kamera ile donatılmıştır. O zaman boyunca bu telefonlar büyüleyici ve ucuz bir cep telefonu olduğu anlaşılıyor ve alıcı başına anlaşma da çok ucuz bir anlaşma. Diğer elektronik alanlarında bile, Apple en etkili olduğu kanıtlandı. Tüm fitness tutkunları için Apple Inc. tarafından geliştirilen bu Apple aksesuarı mutlaka satın alınmalıdır. Belki bu adımlardan bazılarını denediniz ve yine de bir iPhone bataryası almak istediğinizi gördünüz. İkame, garanti, garanti dışı ve DIY ile başa çıkmanın birkaç farklı yolu vardır. Çerçeve ve orta kısım gövdesi ayrıca iPhone ve iPod’da değiştirilebilir.

Bütün bunlar çok mantıklı ve benzersiz iPhone işletim sistemi tarafından yönetiliyor. Aygıtlar son derece maliyetlidir ve kullanım sırasında ortaya çıkabilecek hasarları önlemek için doğru şekilde kullanılmalıdır. Cep telefonlarımızı bir kez yemek yemeli, başkalarıyla konuşmalı, tatilde vb. Kullanmamalıyız! Yolculuğa devam ediyorsanız, zaten konuştuğunuz araçlarla seyahat etmek kesinlikle çok faydalı olacaktır, 3. el gibi kolayca kullanabileceğiniz araçlar. İşletmenizin daha özel görünmesi için alan miktarına sahip olma seçeneği de vardır. Değiştirilebilir son derece net ekran koruyucusu ve ekran koruyucusu koruması da vardır. Piyasaya erişilebilecek bu kadar çok sayıda dijital kameralı cep telefonu var, ancak okunabilirlik matrisine sahip resimleri veya videoları yakalama zamanı geldiğinde, düşük kaliteli lensleri nedeniyle hepsi başarısız oluyor. Aquos’un ekranı ve değerinin her biri çekici olsa da; Dijital kameranın düşük kalitesi, sizi iki kere varsaymanızı sağlar. BT departmanlarının Apple 4’ü “Tamamen farklı düşünün” sloganını iPhone 4 olarak düşünmeleri tavsiye edilir. İPhone, ses bilgisini bile aşan hücre bilgisine önem veren müşterileri ikna etmeyi başardı.

Ücretsiz görüşme dakikaları, aylık ücretsiz metinler, ücretsiz bilgi, ücretsiz bağlantı ve ücretsiz hat kiralama gibi ücretsiz teşvikler, etkili hat kiralama işlemlerini gerçekten çok düşürür. Orada dünyaya sunulan çeşitli ücretsiz hediyeler vardır. Bu tekliflerin en etkili yanı, ahizeye tamamen ücretsiz olarak veren bir teklif almak olabilir. Büyük organizasyonlar, CRM veya Bilgi Yönetimi gibi büyük teknikler için tonlarca yetenek sağlayan ağır yazılımların temel alındığı temel mankenlerin farkındadır. Şarj edilebilir pil paketleri genellikle hafif, perakende satıcı gücü iyi olan ve birçok kez şarj edilebilen lityum iyon pillerden yapılır. Alışveriş yapanlar bile iki takıma ayrılır, biri Apple karınca diğer Samsung’u tercih eder. Bir Samsung galaxy axion’um var, sayfaya gitmekle ilgileniyorum, telefonum da parlayabilir. Lityum-iyon aküler, bütün akülerde olduğu gibi, yıkıcı ve iyimser uçlara sahiptir. Yedek aküler yönlerle birlikte gelir ve tavsiye edilen tüm aletleri aküyü değiştirin. Mağazalar yedek parça ve tamir araçları satar, böylece değiştirilen kaderi karşılamak yerine pahalı bir telefon kurtarılabilir ve tamir edilebilir.

Bazı tamirhaneler telefon elemanlarını ve aksesuarlarını tanıtır. İç kusurları olduğunda, bu tamir edilebilir. FedEx, iPhone’unuzu iPhone geri alma firması arasında çok hızlı bir şekilde bulacaktır. Bir dakika içinde toplantıya gideceğim. Titreşimli kemer klipsleri ayrıca, her isimde titreten titreyen de var. Şirket genelinde iPhone 4 kılıfı taşıyan personelin kayışlarını şirket genelinde takmaya hazır mısınız? Şanslar şirket Mophie’dir. Bazı kapaklar, silikon silikon kılıf ile karşılaştırılabilir daha yüksek tutuş için tasarlanmıştır. Olması gerektiği gibi, bu çok pahalı olabilir ve kesin bir iPhone 6 durumda gerektirir. Ekran iPhone unsurları arasında, temas ekranı sayısallaştırıcı camını, LCD ekran görüntüsünü ve LCD cam giriş kapağını değiştirebilirsiniz. Böylece, albümlerini Cover Flow ile kaydırabilir, resimler arasında çevirebilir ve bir dokunuşla e-posta ile gönderebilir ya da bir çevrimiçi sayfanın bir kısmını yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz – hepsi yalnızca iPhone’un çoklu dokunmatik ekranını kullanarak.

MP3’leri içe aktarma gücü veren iPhone, müzik kitaplığınızı şarkılar, sanatçılar, albümler ve videolar içeren birkaç kategoriye göre sıralamanıza olanak sağlar. Apple, 2014 yazına kadar tasarımlarında ince ayar yapma gücüne sahip mi? Bazı insanlar bu konuda uyarılmış olsalar bile endişelendiler! İPhone, çoğu kişinin kendisine hafif bir zarar verdiğinde ima ettiği şey olarak kullanılamaz şekilde tasarlanmıştır. Kindle’ıma verdiğim zarardan endişe etmeden önce beni mutfağın içinde gerçekten kullanmamı engelledi. Ancak bir kişi zararını kaldıramadığında, titizlikle ele alması gerekir. Telefon kapanıyorsa, olasılıkla yazılım programını yeniden yüklemeniz gerekecektir. Batarya monitörü ayrıca telefonunuzu ne zaman şarj etmek isteyebileceğinizi de söyler. Son derece ince Mophie tasarımı, donatılmış iPhone’lara% 80 daha fazla şarj sağlayan 1.500 mAh pil içerir.