Çekici Kılıflar Cep Telefonlarını Nasıl Korur?

Çekici Kılıflar Cep Telefonlarını Nasıl Korur?

• Hızlı bir şarj cihazınız varsa, hızlı şarjın iPhone pili boyunca ek ısı oluşturacağını ve ömrünü kısaltacağını bilin. Sürekli olarak% 100’e kadar şarj olma veya pilin tamamen tükenmesine izin verme ömrünü kısaltır. Bu, bataryayı yeniden ayarlayabilir. Özel cep telefonu kullanım alışkanlıklarınız bu normu büyük ölçüde etkiliyor, ancak sonunda bir iPhone bataryası için alışveriş yapmak oldukça nadir görülen bir yaygınlık olmalı. Bu cep telefonunun arka tarafı, HD video kayıt potansiyeline sahip 5 megapiksel digicam ile entegre. Sonunda, bu telefonlar, arzu edilen ve düşük maliyetli cep telefonları haline gelirken, alıcı başına anlaşma çok ucuz bir anlaşmadır. Farklı elektronik alanlarında bile, Apple en iyilerden biri olduğunu kanıtladı. Tüm sağlık tutkunları için, Apple Inc. tarafından geliştirilen bu Apple aksesuarının bir satın alması gereken bir üründür. Belki bu adımlardan birkaçını denediniz ve yine de bir iPhone batarya satın almanız gerektiğini keşfettiniz. Değiştirme, garanti, garanti dışı ve DIY ile başa çıkmanın birkaç farklı yolu vardır. Gövde ve orta gövde, iPhone ve iPod’da da değiştirilebilir.

Bütün bunlar çok iyi ve ayırt edici iPhone işletim sistemi tarafından ele alınmaktadır. Cihazlar son derece pahalıdır ve kullanım sırasında meydana gelen yaralanmalardan uzak durmak için uygun şekilde kullanılmaları gerekir. Cep telefonlarımızı yemek yedikten, başkalarıyla konuştuktan, seyahate çıktıktan sonra ve diğer birçok kişiden sonra kullanmamalıyız! Seyahat ettiğinizde, zaten konuştuğunuz araçlarla seyahat etmek her zaman daha faydalı olacaktır, 3. el gibi kolayca kullanabileceğiniz malzemeler. Kurumunuzun daha kişisel görünebilmesi için yerel bir numaraya sahip olma seçeneği de vardır. Ek olarak değiştirilebilir ultra net ekran koruyucusu ve ekran koruyucu koruyucusu vardır. Piyasaya erişilebilecek çok sayıda dijital kameralı cep telefonu var, ancak zamanın okunabilirlik matrisi ile fotoğraf veya video ele geçirilmesi söz konusu olduğunda, düşük kaliteli lensleri nedeniyle hepsi başarısız oluyor. Aquos’un ekran ve değerleri her ikisi de çekici olsa da; Kameranın düşük kalitesi iki kez varsaymanızı sağlar. IT departmanlarına Apple’ın sloganını benimsemeleri tavsiye edilir. İPhone 4’ü düşünmek için tamamen farklı düşünün. İPhone, ses bilgisini bile aşan hücre bilgisine önem veren müşterileri ikna etmeyi başardı.

Ücretsiz görüşme tutanakları, aylık ücretsiz metinler, ücretsiz bilgi, ücretsiz bağlantı ve ücretsiz hat kiralama gibi ücretsiz teşvikler, etkili hat kiralama işlemlerini gerçekten çok düşürür. Piyasada dünyaya sunulan çeşitli ücretsiz hediyeler var. Bu anlaşmaların en iyi yarısı, ahizeye tamamen ücretsiz sunan bir anlaşma satın alabilmenizdir. Büyük organizasyonlar temel mankene aşinadırlar, CRM veya Bilgi Yönetimi gibi büyük programlar için yüzlerce yetenek sunan ağır yazılımın temeli alınır. Şarj edilebilir pil paketleri, genellikle hafif, perakende satıcılığı uygun olan ve pek çok kez şarj edilebilen lityum iyon pillerden yapılır. Müşteriler bile iki takıma ayrılmıştır; biri Samsung’un karşıtıdır. Bir Samsung galaxy axion’um var, sayfaya gitmekle meşgulüm artı telefonum parlayabilir. Lityum-iyon aküler, tüm akülerde olduğu gibi, zarar verici ve iyimser bir terminale sahiptir. Yedek aküler yönlerle birlikte gelir ve aküyü değiştirmeniz gereken tüm aletler bulunur. Mağazalar, yedek parçaları ve tamir araçlarını teşvik eder, böylece pahalı bir telefon, değiştirilmekte olan kaderi karşılamaktan ziyade tasarruf edilebilir ve tamir edilebilir.

Bazı geri yükleme noktaları telefon parçaları ve donanımları satar. İç kusurları olduğunda, bu tamir olabilir. FedEx, iPhone’unuzu iPhone tamir firması arasında çok hızlı bir şekilde bulacaktır. Toplantıya sadece bir dakika içinde ulaşacağım. Titreşimli kemer klipsleri aynı zamanda bir isim aldığınızda titreyen titreşimler de var. Şirketin dört bir yanında dört şartı olan iPhone’u taşıyan gruplara katılmaya hazır mısınız? Şanslar yüksektir bu şirket Mophie’dir. Bazı kapaklar, silikon silikon kılıf gibi daha iyi kavrama için tasarlanmıştır. Olabildiği gibi, son derece pahalı ve kesin bir iPhone 6 durumda gerektirir. Ekran iPhone bileşenleri arasında, temas ekranı sayısallaştırıcı camını, LCD ekran ekranını ve LCD cam giriş kapağını değiştirebilirsiniz. Böylece, albümlerini kaydırarak Cover Flow ile çekebilir, resimlerle çevirebilir ve bir kişiyle e-posta ile gönderebilir veya bir İnternet web sayfasını biraz yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz – hepsi yalnızca iPhone’un çoklu dokunmalı gösterisini kullanarak.

MP3’leri içe aktarma gücü sağlayan iPhone, müzik kitaplığınızı, aranacak bazı sınıflar olan şarkılar, sanatçılar, albümler ve videolar içeren birkaç kategoriye göre yazmanıza olanak tanır. Apple, 2014 yazına kadar tasarımlarında ince ayar yapma esnekliğine sahip olacak mı? Bazı insanlar bu konuda uyarıldı! İPhone, çoğu kişinin kendisine hafif bir yaralanma tamamlandığında gösterdiği gibi tek kullanımlık olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Kindle’ıma vereceğim zararla ilgili endişelerim daha önce beni mutfakta kullanmaktan kurtardı. Fakat eğer bir kişi zararını kaldıramazsa, titizlikle ele alması gerekir. Telefon kapanıyorsa, yazılımı yeniden yüklemeniz gerekebilir. Batarya monitörü ayrıca, ne zaman telefonunuzun ne kadar pahalıya mal olabileceğini gösterir. Ultra ince Mophie tasarımı, donatılmış iPhone’lara% 80 ekstra maliyet sağlayan 1.500 mAh pil içerir.