Cazibe Yasaları: Hayat Olağanüstü Olmalıdır

Cazibe yasaları bir inanç yöntemi olarak tanımlanmıştır, ancak bundan çok daha fazlasıdır. Zihinlerimizde kök salmış olan inançlarımız var ve ne yazık ki çoğumuz hak ettiğimiz olağanüstü yaşamları yaşamaktan alıkoyuyoruz. İzlediğimiz pek çok inanç sistemi bize çocukken aşılanmıştı ve hem olumlu hem de olumsuz olabilirler, maalesef çoğu olumsuzdur.
Neyse ki, nasıl büyüdüğünüze bakmaksızın, zihniyetinizi sıkı bir şekilde değiştirerek, kendinizle nasıl konuştuğunuzu ve sonunda cazibe yasalarını izleyerek hayata geçirdiğiniz sonuçları değiştirerek hayattaki ve sizi çektiğiniz şeyleri değiştirebilirsiniz. ve uygulama fantastik olma eğilimindedir. Çekim kanunlarına hakim olmak, olağanüstü bir yaşama götürebilecek bir inanç tekniği geliştirmenizi sağlayacaktır.
Çekim kanunları, düşüncelerinizi iyimser düşünceye odaklanmaya, kendiniz de arzuladığınız bir şeyin mümkün olduğuna ikna etmeye ve böylece yapıcı düşünce ve inançlara cevap verecek, sıkıca yapabileceğiniz ve gizlice evrene atılan bir inanç programı geliştirmeye, olayları yeniden yapın ve desteğiniz olağanüstü yaşamı üretir; birincisi, en derin, en samimi arzularınız üzerine kuruludur.
Cazibe yasaları ciddiye kadar basittir, öte yandan onları, tüm ayrımı yapmak eğiliminde olan kişisel hayatınıza uygulamanızdır. Bazıları bu etkili yasalarda belirli bir şüpheciliğe sahip olduklarında çalışıyor ve yüzyıllar boyu tüm dünyaya sessizce uygulanmış durumda.
Cazibe yasalarını uygulamak ve hayatınıza saf sevinci çekmek için, öncelikle ne arzuladığınızı açıkça belirlemenizi gerektirirsiniz. Örneğin, sadece daha mutlu olmak istiyorsanız, bu amaca ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz şeylerin bir listesini yapın. Ayrıca, mutsuzluğunuzun temel bir nedeni olup olmadığını belirlemek ve onunla mücadele etmek için cazibe yasalarını kullanmak isteyeceksiniz.
Hepimizin zor günleri olduğumuzu akılda tutmak kritiktir; ancak sürekli bir sıkıntı haline geldiklerinde inancınızı çekim yasalarına koyun ve etkilerini tersine çevirmek için güçlerini kullanın. Mutsuzluğunuzun temel tetikleyicisini belirlediğiniz anda yaşamınızın tüm iyi yönlerine odaklanın, kalbinizi hafifleten ve sizi memnun edecek faktörler üzerine odaklayın (çocuklar, torunlar, çok iyi iyi olma, mükemmel arkadaşlar vb.). ) ve şimdiye kadar sizi mutlu etmeye neyin eğiliminde olduğuna konsantre olun.
Sadece kendinizi en mutlu anlarından hatırlayın, zihinsel olarak kendinizi görün ve kendinizi olağanüstü bir hayat yaşayarak hissedin. Bu, evrenin yapıcı bir şekilde tepki vereceği inanılmaz güçlü bir eylem stratejisidir.
Düşüncelerinizi edinmek veya hatta “Ben banknot hesabıma sürekli olarak para akışı sayesinde maddi olarak bağımsız bir hayat yaşıyorum” gibi “Gerçekten sevdiğim cinsten sıska kot pantolonlarımı beğendim” gibi söyleyerek.
Bu, hayatın adaletli olmadığını sürekli olarak söylemekten daha fazla hissetmiyor mu, bu ihtimal herhangi bir koşulda geri temasa geçmeyeceğiniz, bir şekilde değersiz olduğunuz anlamına mı geliyor? Bir şey cazibe yasası söz konusu olduğunda ne olumlu olursa olsun, kendinize ne söylediğinizi ve ne düşündüğünüzü düşünürseniz, olasılıklar evrenin tepki göstereceği ve hayatınızın olaylarını, dışarıda bıraktığınız her ne olursa olsun uyacak şekilde düzenlemeye devam etmesidir. , olumlu veya olumsuz.
“Başarılarım için kendimle gurur duyuyorum,” “Ben sağlıklı, iktidar ruhuyum” ya da para kazanma konusunda durdurulamam “gibi konulardan birine kendimi söylemek üstün olmayacak mı? Olumlu inançlar, evrenin hareket halindeyken, inanışlarınıza tepki vererek olağanüstü bir hayat yaratacak; bunlardan birini hakediyorsunuz.
Kesinlikle herkes, nerede yaşadığınızın, bulunduğunuz fiziksel durumun ya da para miktarınızın gerçekten inanması ve evrenin ikamet etmeye hazır olduğunuzu bilmesine izin vermek zorunda olduğunuzdan çok memnunuz. olağanüstü.