Çanta, yeni telefonunuzu her açıdan güvende tutmak için hem sağlam, sağlam bir TPU hem de çizilmeye karşı dayanıklı bir polikarbonat çerçeve kullanıyor.

Çanta, yeni telefonunuzu her açıdan güvende tutmak için hem sağlam, sağlam bir TPU hem de çizilmeye karşı dayanıklı bir polikarbonat çerçeve kullanıyor. Berry Accessory ürününün yakından dokulu Şok Korumalı Çantası, Galaxy S8’inizi bankayı bozmadan güvende tutma sözü veren ucuz, iki parçalı bir kaputtur. İkisinin tesisi, son derece övgüye değer iki malzeme – polikarbonat ve silikon kullanarak tam sürüş imkanı sunuyor. Bunlar, araba kullanırken cep telefonunuzu kullanmanız gerektiğinde harikadır, çünkü silahsızlık çok önemlidir ve bazı ülkelerde ahize kullanmıyorsanız, sürüş sırasında telefonda konuşmak yasalara aykırıdır. Çevrimiçi olarak evden çalışmayı seçtiğinizde, zaman zaman daraltıcı programları ve o korkunç zaman çizelgesini elveda diyor olabilirsiniz. Zaman, hava durumu ve bildirimler gibi önemli verilerle basitleştirilmiş bir konut ekranı görüntülemek için S8’in arkasındaki gösterisini kullanır.

Samsung’un S-View Kapak Kapağı, S8’in kişisel üreticisinin resmi durum seçeneğidir ve S-View, başka hiçbir yerde keşfetmeyeceğiniz bazı özel özellikleri barındırır. Çanta, S8’in güzel Super AMOLED ekranını ve Dual Pixel kamerayı düşmelerden korumak için geniş bir dudağa ve ayrıca kusursuz bir görünüm için duyarlı düğme kapaklarına sahip. Ancak, hangi tasarımı seçtiğinize bakılmaksızın, ekranı ve dijital kamerayı korumak için geniş bir dudağa sahip olacaksınız. Bir soygunun acısıysanız, saldırganınızın istediklerine sahip olmalarını sağlayın. Bu nedenle, satın aldığınız kasanın, kullanmayı düşündüğünüz anakart için uygun olup olmadığını kontrol etmek hayati önem taşır. Hepsi toplam S4 deneyiminden bir adım ötede, ancak yine de kullanımınızı tehlikeye atmayacak iyi ve kararlı bir sistem sunuyor. Üretici Belk, dört canlı renkte gelen Koruyucu Kılıfı ile bir kez daha sağlam bir cüzdan seçeneği sunuyor. 10, ek tanınmış markalarda keşfettiğiniz aynı iki katman korumasının yanı sıra bir kickstand ve hoş bir renk alternatifi elde edersiniz.

İnce profili altında, maksimum şok emilimi için iki güvenlik katmanı gizlenir. Bu iki reklam, Gear VR’yi uzun vadede kullanırken bize gerçekten harika bir dijital gerçeklik uzmanlığı olduğunu gösteriyor. İnsanlar bu tür işlevlerin kullanımıyla geliştiricileri, yazılım program mühendislerini, girişimcileri ve öğretmenleri kolayca keşfedebilir ve işe alabilir. Koruma örneklerinde normal olduğu gibi, Sert Zırh yumuşak bir poliüretan manşonu sert bir polikarbonat gövdeyle birleştirerek darbeleri ve çizikleri kolayca alır. Koruyucu yetenekleri söz konusu olduğunda S-View, kolayca takılan oldukça rutin, yorucu bir kabuk kılıfı barındırıyor. Bu flip kapak, PU deri tabanlı dış ve iç polikarbonat kabuk ile, telefonunuzu her tarafta koruyacaktır. Şok bastırıcı kauçuk iç kovanı ve sert bir dış kayar kapağı birleştirir. Bu ince çanta, Galaxy S8’inizi on fit yüksekliğe kadar düşmelerden koruyan şok engelleyici malzemeden yapılmıştır.

Sert kauçuk sırtları, her yerde meydana gelen düşme tehlikesini en aza indirerek her açıdan sabit bir tutuş sağlar. Bu çanta, koruyucu tasarımı için anodize edilmiş alüminyum ve polikarbonat çerçevenin yanı sıra yumuşak bir kauçuk iç kısım ile bir dizi farklı malzemeyi birleştiriyor. Hassas kauçuk iç yüzeyinde her kuyucukta damlalardan daha fazla ped tutmak için hava cepleri bulunur ve kasanın ekranınızı ve kameranızı korumak için iyi yükseltilmiş bir çerçevesi var. Ringke’nin Air Prism kılıfı, telefonunuzu güvende ve iyi görünümlü tutan basit ve şık bir koruyucu kılıf. Şimdilik, SmartCase’in işlevleri SmartBlade’inkiyle sınırlıdır, ayrıca kasanın yerleşik hava sensörünü hava kalitesini izlemek için de kullanabilirsiniz. Smart Case’in ince ancak dayanıklı Pc kasası, bir SmartBlade’e katılabileceğiniz yerleşik bir ek sistemine sahiptir. SmartBlade, telefon bataryanızı on iki saat kadar kablosuz olarak kullanabilmeniz için kullanılabilecek küçük, takılabilir bir çevre birimidir.

İhtiyaç duyduğunuz soruları doğru bir şekilde bulabilmeniz için ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde kavramak ve sonra analiz etmek gerekir. Neyin adil olduğu ile ilgili sorular basit değil. Kuşkusuz telefon kılıfı rekreasyonundaki en büyük oyunculardan biri olan Spigen, çoğu zaman cep telefonu kılıflarını koruma çağının hangi seçenekleri sağladığı konusunda çıtayı belirler. Savunma tipi koşullarının koruyucu seçeneklerini şık bir geogetrik tasarımla birleştirir. Caseology’nin Paralaks olayı en sıcak tasarımları. Çanta, video izlerken, makinenizi geliştirmek için kullanılabilecek kadar etkili bir yerleşik kickstand’a sahiptir. Kablosuz internet bağlantısı amacıyla, bu gadget, yerel bağlantıya ek olarak Wi-Fi erişimini kolaylaştırır veya USB v.2.0’a ek olarak Bluetooth 2.0 (A2DP) için destek olan bilgi anahtarına eklenir. Bazı durumlarda, yoğun şekilde gidip gelen kullanıcılar muhtemelen kar veya yağmura yakalanırlar ve bu şartlar altında bu araç gadget’ı hiçbir tür yaralanmadan korur. Durum şu an ön sipariş aşamasında, ancak Galaxy S8 ile aynı süre zarfında erişilebilir olacak, hangi seviyede kolayca geçip başlayabileceğiniz.