Canavar 6’dan daha küçük modeli tercih etseniz bile, 7 inçlik bir versiyon, tamamen yeni bin dolarlık el cihazınız için bir kasa satın almak isteyeceksiniz.

Canavar 6’dan daha küçük modeli tercih etseniz bile, 7 inçlik bir versiyon, tamamen yeni bin dolarlık el cihazınız için bir kasa satın almak isteyeceksiniz. Apple, kullanıcılara özel iPhone’lar sunan en önemli marka olabilir. Apple’ın bu yıl amiral gemisi iPhone’unu “Pro” takasıyla farklılaştırma olasılığı varsa, haklı çıkarmak için daha büyük bir ekrandan başka bir şeye ihtiyacı olacaktır. Ekranın hassasiyeti kolay ve hızlı bir şekilde çalışmasını sağlar. Genellikle temperli camdan yapılmış bir ekran koruyucu, en kötü senaryoda, telefonunuzu çok yükseğe düşürürseniz, kazayla çizilmeleri ve çatlamaları önler! Ekran Koruyucuları: Ekran koruyucuları genellikle kaplamalarla birlikte çalışır veya ekranınıza ekstra güvenlik sağlar. Deri ve Kabuk Kılıfları: Deriler ve kabukları genellikle ince ve esnektir ve kauçuk, silikon veya hafif metallerden yapılır. Derilerin ve mermilerin kalınlığı genellikle telefonunuzun ağırlığını veya hissini çok fazla etkilemez.

Süslü paketlerden çok daha büyük olan sırt çantaları, tüm taşıma çantalarının en büyüğüdür ve diğer birçok kamera aksesuarının yanı sıra iki kameraya kadar taşıyabilir. Ontrion LifeCHARGE şu anda beyaz sürümü taşımamaktadır. Askeri sınıf düşürme test standartlarına göre test edilen Revolution, her yönden koruyan, darbelere, çizilmelere ve daha fazlasına karşı koruyan sağlam, darbeye dayanıklı TPU ve polikarbonat gövdesi ile korunuyor. Kesinlikle daha az şık ve daha kentsel bir tarza sahip bir tarza sahip görünüyor. Cüzdanlar: Cüzdan tarzı kılıflar deri, vinil, poliüretan (PU) veya başka kumaşlar kullanabilir. Sigorta şirketinin ilk teklifi yapmasına izin vermek isteyebilirsiniz. Telefonun arkası için temel koruma sağlarlar. Temel temel telefonların tasarlanmasından en son tablet PC’ler ve mobil teknoloji kombinasyonlarına (Samsung sekmeleri ve Galaxy Notları şeklinde), Samsung hepsini yaptı ve hepsini gördü.

Mobil aksesuarlar en son yenilik olacak. Daha az bilinen, ancak yine de Apple iPhone aksesuarları serisinin oldukça faydalı bir üyesi. Yeni renkleri, yeni modelleri ve yeni aksesuarları açmak için 4 yeni hedef belirledik. Case 10’un parlak yeni renklerini gösterebilmenizi sağlayan kasa açık ve sert düğmeler her basışta tatmin edici ve duyulabilir bir tıklama yaratıyor. Telefonlarını moda ya da aksesuarlarla eşleştirmeyi seven herkes için kapaklar, modaya uygun tasarım ve renklerle gelebilir ve bu eğlenceli (aynı zamanda işlevsel) çorap dolumlarını da yapabilir. Piyasada önde gelen birçok markanın ve bugünün çevrimiçi mağazalarının geniş yelpazeli cep telefonu kılıflarıyla, deri kılıfların hala en üst seviyede olduğunu gösteriyor. Ancak, otomobil kazaları, kayma ve düşme kazaları, ürün yükümlülüğü iddiaları ve diğer bu gibi durumlar çoğu zaman bir uzman tanığın nesnel olarak sağlayabileceği bilgilerden yararlanır.

Soruya bağlı olarak, bir uzman tanık farklı zamanlarda olabilir, normal bir tanık veya bir uzman olarak tanıklık edebilir. Kılıflar ve kapaklar genellikle bazı işleri kolaylaştırabilir. Şiirsel, uzun süredir nazikçe seslenen adına inanan bazı ağır vakalar sunmuştur ve Devrim davası en ikonik durumlardan biridir. Neredeyse hiç çerçeveye sahip olmayan bir “all-screen” tasarımıyla Samsung Galaxy Note 10, bugüne kadar gördüğümüz en güzel telefonlardan biriydi, ama aynı zamanda çok kırılgan. Banliyö kasası, şaşırtıcı derecede, ne kadar sağlam olduğunu göz önüne alarak Not 10’a çok fazla bir şey eklemiyor. Neden seviyoruz: Banliyö serisi kılıf telefonunuzu saran ve sert bir polikarbonat dış kılıfın içine tam oturan bir lastik kılıftan oluşuyor. Neden bu kadar seviyoruz: Makul fiyatlı ve sağlam kalıplar sunmak için her zaman Urban Armor Gear’a güvenebilirsiniz ve Plyo kılıfı bu kalıba uyuyor.

Telefon kılıfları veya iPhone kapakları, telefonunuzun kayması ve yere düşmesi durumunda tüm şokları emer. Ayrıca Samsung, rekabet edebilecek iPhone 5’e sahip olacak, bu da yaz aylarında yayınlanmasından sonra işlemci bölümünde Apple tarafından aşılma şansını kaçırmamalarını beklediğiniz anlamına geliyor. Çok çeşitli iphone 4s kılıfı, iPad kılıfları, Samsung kılıfı, HTC kılıfı ve diğerleri sunar. Ardından, 2017 yılının Nisan ayında, Samsung, ikonik “Galaxy S” serisinin radikal bir yeniden tasarımı ile oyunu değiştirdi ve değiştirdi. Bu nedenle, Galaxy J3’ünüze kazayla herhangi bir zarar gelmesini önleme konusunda koruyucu bir kılıf, kapak veya cilt almanız da mantıklı. Bununla birlikte, aksi takdirde ince kasa üzerinde kickstand tarafından oluşturulan küçük yumru alışmak gerekir. Bununla birlikte, LED’ler, ışık yayan diyotları temsil eden bir dizi LED kullanır.