Boost Leather Flip Case ile birlikte giderken, flip-down tasarımın tüm koruma ve rahatlığının yanı sıra, hakiki deri tabanlı şık ve modaya uygun bir görünüm elde edersiniz.

Boost Leather Flip Case ile birlikte giderken, flip-down tasarımın tüm koruma ve rahatlığının yanı sıra, hakiki deri tabanlı şık ve modaya uygun bir görünüm elde edersiniz. Suni deri tabanlı ancak flip-kaputun derisi üzerinde. İPhone’u kaplamak için kullanılan kumaş, yardımsız gözlerle görünmeyecek kadar incedir. Otterbox elinde iyi hisseder ve kaputtaki ekstra düğmeler kullanımı tüm ekstra rahatlık sağlar. Birincil plastik katman, telefonunuzu elinizden kaydığında ve yere çarptığında savunur. Son kat, tüm gerizekalıları ve şokları emen güçlü bir silikon kabuktur. Yanlışlıkla düşme ve çarpmalara karşı maksimum koruma arıyorsanız, bir lastik kılıf (silikon iPhone kılıfı) diğerlerinden daha yüksek bir performans gösterecek, aynı zamanda mükemmel bir tutuş sunacaklar. Hava sızdırmaz; Bu nedenle, iPhone’a yalnızca suya karşı koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kir ve tozdan da korur.

Son olarak, iPhone için çok koruyucu metal örnekleri vardır. Çoğu üreticinin bu sistemler için kullandığı örnek türleri, tabanları aşağıya çeken kapakları ve iç kısımları sağlam tutan tabanı aşağı doğru çeken naylon kayışlar ile ısıl kalıplanmış nakliyecilerdir. Şimdi her vaka türüne bir bakalım. Ünitenin tüm fiziğinde su geçirmez bir membran kullanılır, bu da bir kasanın içine ve dışına koyma zorunluluğu olmadan her türlü sıvı sıçramasına karşı dayanıklı olmasını sağlar. Tabaka ayrıca, hava kabarcıklarının veya yağın kaymasının ekranın zeminine gelmesine ve tüketiciyi zorlaştırmasına izin vermez. Soğuk çalıştırmadan itibaren, alıcı, dahil olduğum pahalı pahalı GPS alıcılarının çoğundan daha hızlı bir şekilde kullanılabilir bir GPS sinyalini çok kısa sürede alıyor. Günümüzün tiyatroları, doğru GPS göstergeleri sağlamak için hesaplanan füze menzilinden her şeyi yapabilen elektronik aletler ve birimlerle doludur. MP3 çalarlar, GPS aygıtları, akıllı telefonlar gibi farklı aygıtlara uygundur.

Aslında, koşulları bulmak isteklerinize uygun olanı seçmekle karşılaştırıldığında nispeten basittir. Son olarak, modelinize ve estetik tercihinize uygun bir durum seçin. Aslında, bir mod olarak onları daha çok seviyorum. Daha önce de bahsettiğim gibi, davanız kullanılmadığı zamanlar için harika saklama kapları yapıyorlar. Aletlerini ıslak ve nemli yerlerde kullanmaktan hoşlanan insanların ihtiyacını karşılar. İç kısmın düzgün bir şekilde doldurulması gerekiyor mu? Uygun şekilde dengelemek isteyeceksiniz. İster yeni hücre know-how’ını arıyorsanız, ister ucuz cep telefonu örneklerinin seçimine göz atmak istersiniz, yüksek kalitede malların sayısı sizi tatmin edecektir. Hem teselli hem de yüksek ses kalitesi için mükemmel uyum. Yükseltme yaparak daha iyi ses kalitesi elde edebilirsiniz, ancak bazı modellerde dahili hoparlörler bulunur, bu nedenle bu her zaman mümkün değildir. Kimin umrunda olacak – eğer bu kadar az kaliteli filmler Parlak veya Mat Ekranda izlemek için iyi ise. Bu, telefonla ilgilenme durumunda oldukça sakar olduklarını düşünen tüm bireyler için ya da dikkat etmesi gereken küçük çocukları olanlar için mükemmel bir durumdur.

Mükemmel bir örnek Apple tarafından sunulan cihazlardır, özellikle de iPhone. En iyi iPhone kılıfını seçmek, sizin kişisel gereksinimlerinize bağlıdır. Herkes buna ilgi göstermeyecek, ancak en iyi fotoğrafları çekmek konusunda bilinçli olduğunuzda, hiç şüphesiz alışveriş yapmayı düşündüğünüz bir şey olacak. Bununla, hiç şüphesiz zerafet ve performans korunur. Neredeyse bu kadar iyi bir tane görmedik, yalnızca görüntülere, bilgilere ve verilen videolara karar veriyoruz. Bir şifre, en azından, bir birimdeki bilgileri, çalınmış olup olmadığını meraklı gözlerden koruyabilir. Ünitenizi, suyun zarar verebileceği zararlardan korumak için su geçirmez iPhone kılıfları üreten çeşitli firmalar vardır. Genellikle en ucuz şartlardır. Kendiniz için bir video kamera için veya bir ödül için alışveriş yaparken, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok model var.