Bolluk veya Kıtlık: Sorgusu budur

Bereket çekmek, istediğiniz her şeyi elde etmek ve çok daha iyi ses çıkarmak fikri faydalı mı? Hayatında şu anda bolca olanların olduğunu düşünmezdin değil mi? Kim istemez ki! Bununla birlikte, bugün birçok insanın bolluğun zenginler, çiftler ve elit insanlar için olduğunu varsayacağım. Hayatımızda bolluk istemediğimiz değil. Bu basitçe, bolluk sıklıkla yabancı ve erişilemez görünmektedir.
Üzücü gerçek, çoğu birey, bolluğu kendileri için bir olasılık olarak görmemektedir. Ve hepimiz biliyoruz ki, göremediğimiz şeyleri “sahip olamayız”. Dünyayı incelemek için kullanılan bu tipik fakat üretken olmayan yol, benim “kıtlık” zihniyetinden bahsettiğim şey. Kıtlık içinde yaşayan bir kişi, dünyasını çevreleyen yaygın bolluğu filtreleyen bir perde vasıtasıyla “görür”. Doğal olarak, bu gözlem noktasından hareket ettiğimizde, gezegendeki uzmanlığımız kıtlıktan biridir. Bu nasıl olamaz?
Çoğumuz, hayatın sürekli bir mücadele olduğunu düşünmek için yetiştirildik. Durumlarda karşılaşılan zorluklardan kurtulma olabileceği gibi, hayat gerçekten de çoğunlukla zahmetten ibarettir; sorunlar, çalışması, daha fazla işlevi ve daha da fazlasını gerçekleştirir. Uzmanlık alanındaki her şey için bir bedelin var olduğunu sürekli olarak hatırlatmıştık. “Ağrı yok, ulaşamıyorum” sendromu. Antrenörlük pratikte, müşterilerine sık sık şaşırtıcı bir şekilde bol miktarda yaşayabileceklerini ve hayatlarının tüm unsurlarında ekstra ve istedikleri her şeyi deneyimlediklerini hatırlattığımızı farkettim. Benimle ne kadar çalıştıklarında, farkındalık kıtlık zihniyetinden bolluk gerçeğine kayar. Yine de, “kıtlık” yeniden programlamak için zor bir zihniyet olduğu için oldukça kademeli bir yaklaşımdır.
İyi haber şu ki, inanç ve pratik tecrübeyle, “Siz de bol miktarda ikamet edebileceksiniz” demek için buradayım! Bunun için “uyum” için eğitim almanız gerekiyor! İdeal, hatta şimdi, bu gün önümüzde, bolluk dolu bir hayat yaşayabilirsiniz! Anahtar, düşünmeye başlamak ve yeni bir paradigmada yaşamaktır. Bu yeni paradigmayı deneyin ve görünün! Bardağınızın bittiğinden bahsedin!
Bolluk Paradigması: “Dünya güzellik, kaynaklar ve sevinçten fazlasını taşıyor ve hepsi de senin için.”
1 insanların kendilerini mücadele ederek ve bolluk karşısında yaşamakta olan kıtlık içinde yaşadıklarını ortaya çıkarması, “dolaşmanın yeterli olmadığına” inanmakla yükümlüdürler. Bununla birlikte, bu gerçekten ek olamazdı. Bu gezegendeki en etkili, en maneviyeci ve en zengin insanlardan herhangi birine sorun, tam tersi sizi temin eder. Bu kadarı yeterli! Gerçekte, fazlasıyla yeterli var. Fakat buna inanmadığınız sürece, ikamet edersiniz ve onu hayatınızdaki bir olasılık olarak görürseniz, onu tanımayacaksınız. Önünüzde şaşkınlık olsa bile.
Wayne Dyer, bunu bol bol özetledi: “Bolluk, elde ettiğimiz bir şey değil, ayarladığımız her şey.”
“İçeri girerek” zenginliği tanımlayarak orada olduğunu ve orada hep birlikte olduğunu fark ediyorsun. Sadece kalbini, zihnini ve ruhunu her an çevreleyen “çok daha fazlasıyla” açmanızı bekliyordu. Bu bolluk sürekli olarak sizin için, hepimiz için elde edilebilir.
“Fakat,” belki de “Kıtlık zihniyetinden bol miktarda düşünme ve cazibe kaymayı nasıl yaparım” diye sorabilirsiniz.
Dünyadaki kumaşa bolluk paradigmasını sığdıran bu “gezegeni benimsemek ve dahil etmek” için ilk önce “onu seçmelisiniz”. Bu doğru, bolluk, hayatımızdaki çoğu öğe gibi bir seçenektir. Artık, hayatınızı, deneyimlerinizi ve gezegeninizi bol bol tamamlanmış olarak görmek için inanılmaz kasıtlı olmak için ideal bir başlangıç ​​yapabilirsiniz.
Başlangıçta bu anı-dakikalık bir seçenektir. Ancak sizi bol miktarda düşünmekten ve sizi bekleyen “fazlasıyla” her şeyin cazibesine başlarken, bolluğu her dönüşte önünüzde bulunduran “görmekten çekinmek” yerine sezgisel olarak “tanımak” ile karşılaşacaksınız. .
Öyleyse berekete “uyum” başlatmaya hazır mısınız? “Kıtlık örtüsü” ne gerek kalmaksızın ikamet etmeye hazır mısınız ve bolluk her zaman mevcuttur, sürekli olarak elde edilebilir olduğuna dair uzmanlıkta yaşıyor mu? Temel olarak, odaklanmanızı bekler ve hayatınızda tezahür etmesi için konsantre olursunuz.
Gerçekten hayatınızın hükümdarlığını el altında tutmak ve deneyiminizin kasıtlı bir yönünü çevreleyen bolluğa uyum sağlamanın zamanı geldi. Bolluk alanına hoş geldiniz!
Kapatma ve Eylem Öğeleri:
1. Çevrenizdeki gerçek, somut ve maddi olmayan bolluğun bilerek bilinmesi. Bu farkındalığınızı bilincinizin ön planında tutun. Konsantrenizi çevreleyen bolluk üzerinde tutmak, zaman ve işe yarar. Er ya da geç, ek kasıtlı olarak bu yeni zihniyet gelişimini keşfedeceksiniz; hayatınızdaki çekiciliğe ve uzmanlığa daha çok başlayacaksınız.
iki. O gün oynadığı şaşırtıcı insanları, zengin güzellikleri ve görkemli bolluğu “ayarlama” ve hatırlatarak onu hemen her gün bitirmek için günlük bir alışkanlık haline getirin. O zaman dinlenebilirsiniz, gerçekten dinlenebilirsiniz, şimdiye kadar yaşadığınız uzmanlığa bolca yer veriyorsunuz, ayarlıyorsunuz ve şimdi hayatınıza çekiyorsunuz.
Size yeni paradigmanızla tarzda göndermek için size bu teklifi sunuyoruz.
“Evren, düşüncelerin daha keskin gelmesini sabırla bekleyen büyülü faktörlerle tamamlandı.”
 Eden Phillpotts
İşte size kasıtlı olarak, hayatınızda arzuladığınız tüm bolluklara “sonradan” uyum sağlıyorsunuz!