Bolluk Ateşeleri ve Yeni Gerçekliği Yazmak

Bolluğa dair onaylamalarımla elde ettiğim ikilem, sana inandırıcı olduğuna ve onlara söylediğine göre, büyük bir performans sergilemiyor musun, ne ima ettiğimi biliyor musun?
İşte burada, iç ve dış niyetler için senaryo olarak bilinen hile. Bir cazibe gibi yapar!
Mevcut gerçekliğinizin haritasının dışına çıkan bolluk tasdiklerini okumak yerine, biraz daha orijinal, daha sindirilebilir, ek maddi bir şeyi deneyin ve yeni bir gerçeğe doğru yol alın. Hemen sonra hayır hayır, bir dakika içinde milyoner kırdı gitti. Hamile kalmazsınız ve doğum yapmanız için ideal bir yol vardır, yaşam tarzı ve arzularınızı tezahür ettiren ve bolluğu tezahür eden faktörlere bir yaklaşım vardır.
Günde bir kaç bolluk tasdikinin okunmasının hayatınızın eksikliğini gidereceğini düşünmek isteyeceğiniz kadarıyla gerçeği, refaha geçiş yapmak için ilave odak ve enerjik yatırımlar gerektirir.
İşte tam burada bolluk yasasıyla başarılı bir şekilde nasıl çalışabilirsiniz. Böyle bir eylemi gerçekleştirirken hissetmek istediğinizi veya böyle bir eylemi düşündüğünüzde nasıl hissetmek istediğinizi yazın. Örneğin:
    Ben şüphelerim olduğunda, sakin, odaklı, dengeli ve güçlü kalmak için arz gücüyle bağlanıyorum, böylece zahmetsizce bolluk ve refah düşüncesine geçiyorum.
    Ne zaman aşağılandığımı hatırlatın bana hatırlatalım ki ilahi zamanlamada ve ilahi sebeplerle bir şey oluyor ve hayatımda ekstra kolaylık, akış ve bolluk sağlamak için bana yardım et.
Bunun diğer bolluk tasdiknamelerinden gerçekten farklı olduğunu nasıl görüyor musunuz?
    Artık hayatımda bolluk tadını çıkarıyorum.
Sonuncusu ile nasıl bağlantı kuruyorsun? Sizin için doğru değilse olasılıklar inanılmaz derecede küçük duygusal bir bağlantı olacak ve bu durumda pratikte bir şey takıntı olmayacaktır. Tezahür ettirmenin püf noktası, duygusal özünüzü derin bir seviyeye, deneyiminize dokunan titreşimleri gönderen derin bir duygu seviyesine dahil etmektir. Yani tam olarak nerede olduğunuzdan başlayın. Komut dosyası olarak adlandırılan bu araçla oynayın.
İşte bir avuç daha örnek:
    Kıtlık düşünen ve kokuşmuş düşünüldüğünde veya kısıtlı düşünce beni benimserken, büyük bir destek ve rehberliğe ihtiyacım olacak, böylece kutsallığımın bolluğa uygun olduğunu ve refah düşüncesine hızla geçeceğini kolayca hatırlayabilirim.
    Hayatımdaki tecrübelerimin pürüzsüz, neşeli, hafif ve sevecenli olmasını sağlamak için enerjilerini bolluk, refah, kolaylık ve akıntıyla hizalamama destek olun.
    Zenginlik ve bolluğu çekmek için mastering prosedürünü sevmeme yardım ediyorum, böylece karşılaşmamı daha da hızlandırdım!
    Beni mutlu etmeye çalış, hayatımdaki bolluk seviyesine, mutluluk seviyemle doğrudan bağlantılı olalım!
Bolluk tasdiklerini kodlayan bu hızlı ders yararlı oldu umarım!