Bilgisayar olmayan yenilenebilir kaynakları kaydetmek için geri dönüşüm

Gezegen yeşil oluyor ve bunun için küresel kampanyalar vardır. Chicago elektronik geri dönüşüm için sağlayıcıları de çoğunluğa katıldı. Hızlandırılması ve Go Green kampanya kucaklayan birkaç sanayi görmek cesaret verici. Geri dönüşüm veya bağış için gözle yerine tarafından çözümleri damping, gibi sanayi kadar çevre koruma gider umut olduğunu belirttiler.
Eski bilgisayarlar yeniden canlandırdı ve gelişmekte olan ülkelere verilmek uzağa, değil gerçeği nedeniyle onlar geri dönüşümlü olmuştur ama esas olarak yine de bir çok şey var çünkü yaşam sol onları! Bununla birlikte, bundan önce yer alabilir, tam bilgi silme hiçbir bilgi hiç kurtarılabilmesini sağlamak için etkili bir şekilde tamamlandığını emin olmak bir kişi vardır. Eğer gerçekten sabit disk parçalama garanti, bu olacak.
Dizüstü bilgisayar geri dönüşüm kullanma yolu ile müthiş eylemler elde edilmiş eski bilgisayarlar yeniden reklam doğru. Bazı elektronik yapmak malzemeleri plastik, cam ve metal gibi şeyleri içerir. Bu malzemelerin üretim ve araştırma boyunca enerji bir sürü tüketmek. Bu ekstra neden neden eski bilgisayar sistemleri geri dönüşüm olması gerekir. Yerine damping eski elektronik bağış geri dönüşüm elektronik iyi bir yoldur.
Kabul edilebilir dişli
Tüketici elektronik geri dönüşüm bu kalmak tamamen doğal kaynakları koruma ve tamamen korunmuş sağlanmasında büyük bir rol oynar. Burası Chicago pc geri dönüşüm için kabul edilecek şeylerin bir listesi:
ve boğa klavye ve fare
ve PDA, mobil cihazlar, cep telefonları ve cep telefonları boğa
ve boğa eşyaları ve sunucuları ağ
ve boğa LCD ve CRT monitörler, tablet, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar
ve herhangi bir video oyun konsolları boğa
ve boğa yazıcılar ve tarayıcılar
Sen-ebilmek bağışlamak herhangi bir dizüstü bilgisayar ya da bilgisayar ilgili gereçlerinin kabloları ve destekleyen diğer şeyler gibi. PC geri dönüşüm hizmetleri çevre uğruna olağanüstü vardır.
Yeniden işleyip kullanı bilgi imha ilkesine sadık? Bu servis sağlayıcıları herhangi bir türünü bilgi sabit diskinizden kalıcı olarak silmek emin olmak içindir. Yıkım işleminden sonra tüm sürücüler-meli var olmak temiz ve ücretsiz olarak tüm gerçekler. Bir kırık veya artık kullanılmayan sürücü durumunda bu bir aşağı akım hibe için bağış yapabilirsiniz. Yönetmelik ilkeleri verileri yıkımdan uygunluk belgesi almak isterseniz, çok önce verilerinizi tamamen tahrip olduğunu garanti gerekir önünüzde geri dönüşüm yordamı için dişli bağış.
Nasıl bağış için hazırlamak için
Eski eşyalarınızı amaçlar, geri dönüşüm için bağış hakkında düşünün dakika ilk bağış niyetinde noktalarının bir listesi yazmak gerekir. Onları güzel sadece sürükleyip bırakarak veya yeniden işleyip kullanı ve rsquos spot nakliye önce paket. Herhangi bir etiket eklemek. Kablolar ve bağışlamak istiyorum kordonlar çözmek için önerilir. O ve rsquos hediye için bu büyük bakmak için gerektirse bile.