Apple’ın en yeni bileşeni ile ilgili, büyük izleyiciler karşısında mesajlar gönderen ve dünyadaki tanınmış şirketin takipçileri arasında bir fenomen yaratan Steve Jobs’a zaten alışkınız.

Apple’ın en yeni bileşeni ile ilgili, büyük izleyiciler karşısında mesajlar gönderen ve dünyadaki tanınmış şirketin takipçileri arasında bir fenomen yaratan Steve Jobs’a zaten alışkınız. Elbette bu baskı, Irak politik sistemindeki kargaşayı birleştirecek ve Bağdat için yabancılaştıramayacağı iki başkentle diplomatik sorunlar yaratacaktır: Washington ve Tahran. Elbette, Üreticiler her zaman değiştirilmeleri için yalnızca OEM parçaları kullanmanızı önerir. Tabii ki, iPad’inizi koruyabilmenin ve kabiliyetinizin önemli olmadığını söylemiyorum! Eğer, bir ipad 2 davası satın alarak atlayarak, tıknaz bir giderden kaçmayı başarabildiğinizi düşünüyorsanız, uzun vadede kararınızın yetersizliğini göreceksiniz. Bildirimler dahil zaman, hava durumu ve diğer durum öğelerini inceleyebilir ve ön yüzü açmaya gerek kalmadan gelen aramaları kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Çantada ayrıca kredi kartlarınız veya kimliğiniz için üç yuva, ayrıca nakit para için büyük bir cep bulunur ve ters çevrilebilir bir manyetik kayış kapağı açık veya kapalı tutar. Öte yandan, S View Stand kapağı ön tarafta etkileşimli bir pencereye sahiptir, ancak yukarıdaki Clear kapakla aynı özelliklere sahiptir.

Spigen Neo Hybrid kasa çift katman koruması sunar ve ince bir profili korurken darbe koruması sağlayan sert polikarbonat çerçeveyle birlikte TPU muhafazasına sahiptir. X-form tasarıma sahip POETIC Revolution, akıllı telefonunuz için eksiksiz ve sağlam bir koruma çözümüdür. Akıllı telefon tüketicilerinin yaklaşık% 50’si yatmadan önce ve hemen yataktan kalktıktan sonra cep telefonlarında gezinmektedir. Tüm bunlar, dava hâkim ve jüriye gitmeden önce yaklaşıyor. Çoğu zaman bir kerede giden birkaç vakası vardır, ancak sizi ve vakanıza özgü şeyleri hatırlamaları gerekir. Birçok avukatın bir veya iki uzmanlığı vardır ve başka şeyler de yapar. Tek bir davada, mahkeme, Samsung’un telefonlarından birine, modelin artık satılamayacağını söyleyen bir mahkeme kararını bile onayladı. Artık akıllı telefonunuzda kayarken endişelenmenize gerek kalmadan en sevdiğiniz şarkıları arabanızda çalabilirsiniz.

Bu sezon çok önemli bir mahkeme davası yaşandı ve siz gerçekten kasten dikkat etmediyseniz, konular ve nihai sonuç bilincinize henüz girmemiş olabilir. Bu meseleler hala çok fazla sürmekte ve Samsung’un bu belirli telefonları yapmaya devam edip edemeyeceği ve onları satabilecekleri konusunda kararlar alınmaya devam ediyor. Şirket, Samsung’un akıllı telefon tasarımlarını temelde kopyaladığını ve sonra kendi markasıyla sattığını iddia etti. Bu sizin için çok ilginç bir durum gibi görünmese de, hangi telefon markasını severseniz sevin, cep telefonu pazarında uzun süredir etkili olacağı kesindir. TPU kılıfı siyahken, polikarbonat çerçeve için mevcut renk seçenekleri, telefonun renkli versiyonunu tamamlamak için tunç, şampanya altın, mercan mavisi ve saten gümüşünü içerir.

Kasa açık / siyah, siyah / siyah, don / mavi ve don / siyah gibi mevcut seçeneklerle çift renkli şemalarda mevcuttur. Samsung, ince ve net bir kılıf, S View Flip Clear kapak, S View Stand kapak ve LED kapak dahil olmak üzere Galaxy Note 7 için mevcut olan resmi koruyucu kılıf ve kapaklara sahiptir. 10. Sparin Samsung Galaxy Tab S2 9. 7 Case: Sparin Samsung Galaxy Tab S2 9. 7 Case ultra-ince, hafif ve iyi görünüyor. Deri sadece mükemmel gözükmüyor, Kulaklık girişi, şarj girişi ve S-Pen için hassas kesikler elde ediyorsunuz ve ses seviyesi düğmesi ve güç düğmesi kapsanıyor. Kasa sert polikarbonat bir kabuğu yumuşak, şok emici TPU ile birleştirerek sadece pratik değil aynı zamanda harika görünüyor. Zizo Bolt, siyah, altın / siyah, siyah / kırmızı, gri / siyah, turuncu / siyah, kırmızı / siyah, beyaz / gri, siyah / neon yeşili ve çöl tan / camo yeşili gibi renk seçenekleriyle geliyor birinci ve ikinci renkler sırasıyla kabuk ve TPU kasasıdır.

TPU kılıfı deri ile sarılmıştır ve kılıf, darbe korumasına yardımcı olmak için sert bir polikarbonat kabuk da içermektedir. POETIC Affinity, ince ve minimum kütleli açık bir durumdur ve etki alanlarına gerekli korumayı, çoğu zaman işaret eden noktalara eklemek için dikkatlice tasarlanmıştır. Hassas kesimler, düğmeler korunurken ancak basılması kolayken tüm bağlantı noktalarına kolay erişim sağlar. Düğmeler kaplıdır ve kutuda, USB Tip-C portuna, kulaklık jakına ve S-Pen’e kolay erişim sağlamak için hassas kesikler bulunur. Spigen Cüzdan S, birinci sınıf suni deri malzemeden yapılmış bir dış cepheye ve ekranı çiziklerden korumak için mikrofiber kaplı bir iç kısma sahiptir. Hem bir cüzdan hem de bir akıllı telefon kılıfı taşımak yerine, kullanıcılar, her ikisini de bir ana faktörde yapabilirler. Dava oyunundaki en büyük isimlerden biri Tech21 olmalı. Davanın arkasında bir kickstand ve 360 ​​derece dönebilen dönebilen bir kemer klipsi kılıfı bulunur. Düşme korumasını 10 feet’e kadar entegre eden bu saydam kasa dört renkte gelir ve £ 30’un altında ciddi bir değer sunar. Zizo Bolt, yumuşak bir şok emici TPU ve darbeye dayanıklı polikarbonattan oluşan çok katmanlı koruma dahil, sağlam bir akıllı telefon kılıfından beklediğiniz her şeyi sunar.