Apple Mac Pro MA897LL A yorum – en etkili Laptop için şirket

Yardım edemem ama dizüstü bilgisayarlar, özellikle MA897LL A. Apple Macbook dizi için teşekkür ederiz. Ma897ll bir dizüstü bilgisayarlar son derece şık, onlar çok birinci sınıf zevk klavye ve Apple üretici tüm donanım ve daha fazla da önemlisi işletim sistemi, kullanıcı deneyimini müthiş geliştirilmiştir. Seçtiğiniz diğer tedarikçilerden HP ve Dell gibi bir şey. Bununla birlikte, Apple Mac Pro Serisi çok daha basittir. Yine de ihtiyaçlarınız için yanlış model tercih etmek mümkündür
Macbook line-up üç farklı modelleri elde edilir. Macbook, Macbook Pro ve Macbook Air. Herkes uyacak hiçbir kesin defter vardır. Her model belirli bir kullanıcı için oluşturulur.
Belgili tanımlık Macbook incelemek ilk sağlar. Bunun giriş seviyesi, ortak kullanım defter olmasını dikkate alın. Kötü manada söylemedim. Herhangi bir genel kurumsal uygulamalar ilgileniyor, net olmayan bir şey genellikle tarama de grafik yoğun bu laptop e bu notebook.get iyi işlev kullanan zevk alacak
Uygulanabilirliği ve boyutu arasında mükemmel bir uzlaşma belgili tanımlık Macbook bir 13.three var”ekran. Klavye katı ve genel paket son derece taşınabilir. Bir belirli ulaşılabilir olumsuz ağırlığıdır. Bu büyüklükte bir defter için aslında 5 pound biraz ağır. De en sigara-grafik yoğun uygulamalar ile çalışır bir çok basit, hızlı defter ilgileniyor musunuz? Belgili tanımlık Macbook tam size göre. Eğer avcılık bir şey için bazı grafik ateş gücü ile mükemmel bir Macbook Pro, 897ll/ideal karar alma a MA almak zorunda artık.
Neden bir Macbook Pro MA897LL A? Çok çok daha fazla ücret ve daha büyük bir paket. En önemli reasonit GPU’s. Hakiki ayrık grafik işlemci istiyorsanız, bir Macbook Pro ma897ll a. yüksek bitiş video düzenleme, 3-d oyun almak istiyorum ve önde gelen CPU çeşitli modelleme three-d önemli ve MA897LL A iş parlak yok. NVIDIA grafik şaraplarını ve güzel en grafik olarak odaklı uygulamaları ile çalışır. Puan yüksek-son video düzenleme, 3 boyutlu modelleme ve 3-d oyun gibi yapmak istiyorum iyi GPU ise, bir zorunda ve Apple teslim etmek güzel ile belgili tanımlık Macbook yandaş. Şu anda, Nvidia 8600GT ile belgili tanımlık Macbook yandaş geliyor. Bu üstün bir orta çeşitli GPU ve gerçekten etkili bir şekilde en grafik olarak odaklı uygulamaları ile çalışması gerekir.
Diğer olumlu yönleri Macbook Pro MA897LL a… geliştirilmiş kaliteli, LED sırt göstermek, daha büyük göstermek, aslında güzel Alüminyum muhafaza, arkadan aydınlatmalı klavye, Multi-Touch trackpad, GPU ve giriş/çıkış bağlantı noktaları büyük seçim.
Neden bu kadar Macbook Pro MA897LL a adamak isteyeyim ki? Güzel grafik olarak sonra ma897ll talep ediyorlar uygulamalar kullanıyorsanız bir tam size göre. Çocuklar bahsediyoruz ve 3-b gerçekleştiren gals işletmek, yüksek-son video editörleri ve don’ gerçekten ciddi oyuncular ihmal. Gibi ama isteyen bir masaüstü bilgisayar sisteminin performansını veya bir dizüstü bilgisayar o zaman parlak ekran ve ma897ll üstün performansı, vasiyet ihtiyaç aşağı yere uygun.
Şimdi Macbook Air unutmayalım. Kim ister ki? Kesin olan ben değil. Bellek yükseltme değil, depolama bir gülünç, yavaş bir işlemci, hiçbir inşa-in görme duyusuyla ilgili götürmek, ethernet jack. Ben gitmek zorunda? Eminim bazı insanların ihtiyaçlarına uygun olacaktır ama kim kabul edemem!
Bu yüzden siz sahipsiniz. Analizi yaptım bir kaç model aşağı Apple dükkanında çalıştı ve MA897LL a için gitti Teknoloji üzerinde harcadığım en iyi dolar dürüstçe söyleyebilirim. Şans Mac ile ideal