AODV, mobil özel ağlar için topoloji oluşturmayan çok basit, çevre dostu ve etkili bir yönlendirme protokolüdür.

AODV, mobil özel ağlar için topoloji oluşturmayan çok basit, çevre dostu ve etkili bir yönlendirme protokolüdür. İsteğe bağlı rota keşfi ve DSR ve hop-by-hop yönlendirmesinden rota bakımı, DSDV’den düğüm sıra numaralarının kullanılması, algoritmanın topoloji ve rota bilgisi ile başa çıkmasını sağlar. Ayrıca, düğümler tarafından elde edilen herhangi bir RREP, en son tatil noktası sıra numaralarını kullanarak yayılan RREP ile zıtlıktadır ve önceden yayılmış RREP’lerden daha yüksek görünmüyorsa atılır. Girdilerde kaynak ve tatil yeri dizisi numaralarıyla birlikte verilen diğer faydalı veriler, rota girdisine ilişkin hassas durum bilgisi olarak bilinir. Bu rota için enerjik komşularla ilgili bilgi, her bir aktif tedarik düğümünün tatil yerinin yolunun yanındaki bir bağlantı koptuğu zaman bildirilebilmesi için muhafaza edilir. Minimal uzay karmaşıklığı: Algoritma, hareketli yolda bulunmayan düğümlerin bu rota hakkında bilgi saklamadığından emin olur. Yönlendirme tablolarını güncelleyen aktif bir yoldaki tüm ara düğümler, bant genişliğinin maksimum kullanımından da emin olabilir.

Ve rota talebi zaman sona erme zamanlayıcısının amacı, ters rota yönlendirme girişlerini aktif rotada bulunmayan tüm düğümlerden temizlemektir. Döngü içermeyen güzergahlar: Algoritma, aynı yayın kimliği için daha iyi olmayan paketleri atma düğümlerinin basit mantığını kullanarak döngüsüz yolları korur. Zira, eğer bu ara düğüm aynı hedef için başka bir kaynaktan herhangi bir RREQ alırsa, bu yönlendirme tabloları tekrar tekrar kullanılabilir. Hatta, aynı fikir AODV yönlendirme protokolü tarafından uyarlanmıştır. Yüksek rota keşif gecikmesi: AODV reaktif bir yönlendirme protokolüdür. DSDV, toplumdaki her bir düğüme giden rotaları koruyan proaktif bir yönlendirme protokolüdür, AODV talep üzerine veya her rota gerektiğinde izi bulan reaktif bir yönlendirme protokolüdür. Belirli bir tatil yerine bilgi göndermek için, DSDV yönlendirme protokolü her düğüm için yönlendirme tablolarındaki tüm yolları koruduğundan, bir yol bulunması şart değildir.

Protokol periyodik dünya reklamları gerektirmediğinden, mevcut bant genişliğine olan talep çok daha azdır. Kuşkusuz, hücre güvenliğine olan talep, tüketici tarafından erişilebilen arka ofis uygulamalarına kolayca erişebildiğiniz için yüksek derecelendirme gerektirir. En güncel rota bilgisi: Rota bilgisi talep üzerine alınır. Topluluk içindeki her bir hücresel düğüm, rota tablosunda ilgilenilen her hedef için bir rota masası girişi tutar. Basit: Her birinin yönlendirici olarak davranmaması, basit bir yönlendirme masasını sürdürmesi ve tedarik düğümü yol bulma talebini başlatarak topluluğun kendi kendine başlamasını sağlamak için basittir. Bir düğüm (örneğin, kaynak düğüm ‘S’) bir başkasıyla konuşmak zorunda olduğunda (örneğin, hedef düğüm ‘D’), yayın kimliğini artırır ve bir RREQ yol paketini komşularına yayınlayarak yol bulmayı başlatır. DSDV’de yayın, rota güncellemelerini sürdürmek için düzenli aralıklarla yapılır ve AODV’de, yerel bağlantıyı sürdürmek için yalnızca komşularına gönderilen mesajlar iletilir. Ancak, AODV ile durum böyle değil, çünkü komşularına sadece merhaba mesajları yayıyor. Ancak, AODV’de ek yük, yerel bağlantıyı korumak için küçük masaları tuttuğu için daha azdır. Yol Seçimi: DSDV, her tatil yerinde birden fazla yolu korumak yerine, yalnızca en iyi yolu tutar.

DSDV yönlendirme algoritması, bir rota için en güncel bilgileri güncellemek için sıra numarası fikrini korur. Ayrıca, bir RREP yayıldıktan sonra, eğer hiç kimse bulamazsa daha iyi tatil yeri sıralaması miktarına sahip bir RREP alırsa, yönlendirme bilgisini bu en son yolla günceller ve çoğaltır. Yalnızca yönlendirme bilgisi: Bir RREP yaydıktan sonra, eğer bir düğüm daha az kuvvetli bir RREP alırsa, yönlendirme verilerini bu daha iyi yolla günceller ve yayar. Daha büyük bir ekran ve digicam, medya takıntılı pazardaki ilerlemesini yavaşlatıyor. Shuttercase 2.Zero, fotoğraf ve video çekimi için akıllı telefon ergonomisi üzerine geleneksel bir dijital kamerayla uğraşmayı isteyen iPhone fotoğrafçılarına ve film yapımcılarına yöneliktir. İPhone 4, 4S, 5 ve 5S’deki işlemcinin gerçekten Samsung tarafından yapıldığını belirten birçok eleştiri aldım. Bu konumlarda Samsung Company tarafından üretilen enfes ve hassas tabletler çoğunlukla toplumların seçkinleri, genellikle daha yüksek dersler için elde edilebilir.