Ana Bilgisayar Your kendi Web sayfası

Birkaç şirketlerin kendi kişisel Internet Internet siteleri. Kendi web sitesini barındırmak için yine de, bir Web servis sağlayıcısı (ISS) ile özel düzenlemeler yapmak istiyorum ve ayrıca uygun donanım ve uygulama iş sağ yapmak gerekir. Ayrıca, Web Yöneticisi kişi Net sunucunuzun koruma ve web sitesi işlevlerinizi olarak gerek emin oluşturmak için sorumlu hizmet için en az bir çalışan istiyorum.

Burası kendi Internet web sitesini barındırması gerekir şeyler kısa bir listesi:

Adanmış bir World wide web bağlantı. Bu gerçekten insanlar bugün günün 24 saati Net web sitenize gitmek için izin veren bir yüksek hızlı bağlantısı olmalıdır. Süper yüksek hızlı bir T1 hattı ayda birkaç bin dolara mal olabilir rağmen düşük bitirmek, bir ISDN veya DSL hattı yaklaşık 200 $ bir ay, gider.

Sunucular için IP adresleri. IP adresleri Web geri kalanı için bir dizüstü bilgisayar belirlemek özel sayılardır. Sadece kişisel IP adresi ISS’niz tarafından adresleri yetkili bir kümesini almak gerekecek kadar yapamaz. Yüksek hızlı ağ erişimi için kaydolma zaman ihtiyacın olursa çok daha fazla adresleri için harcamak zorunda kalacak olsa bile bazı sağlayıcıları birkaç IP Adresleri’nde atmak.

Bir etki alanı adı. Bu Web sitesi için temel kamu bulmak için zahmetsiz hale eğilimi metin addır. Çoğu ISS yardımcı olacak bir kullanılmayan etki alanı adı keşfetmek ve, genellikle önemli ölçüde az 15 $ bir yıl için rezerv ve hatta pahalı Eğer daha az uzun yıllar boyunca ön ödeme.

Bir Web sunucusu. Net Web sitesi çalıştırmak uygulama Internet sunucularıdır. Apache, olarak adlandırılan en iyi bilinen Web sunucusuna uygun şekilde yapılandırmak için zor olabilir rağmen güvenilirlik için tanınmış bir ücretsiz, toplu olarak oluşturulan planı var. Microsoft ve Netscape gibi uygulama satıcıları ya Net sunucuları diğer ürünler ile paket ya da ayrı ayrı 2.000 $ için $600 her yerden mal paketleri satmak.
Web sunucusu çalıştırmak için bir pc. Bunlar ayrıca her şekil ve büyüklükte, yüksek-Unix makineler bitiş için Windows NT işletim standart PC’lerden gelir. Ortak bir Web sunucusu çok iyi bir işlemci ile lots-in bellek ve önemli miktarda zor disk giderleri en az $two, 000, önemli ölçüde, çalıştırabilirsiniz ise çok daha büyük.

Net sunucu yönetecek birini. Web Yöneticisi web siteniz sorunsuz işletim korumak için teknik beceri olması gerekir. Donanım ve yazılım hakkında bilmek gerekir ve onlar belki de C veya Perl gibi bir programlama dili biliyor olabilir. Web yöneticileri büyük maaşlar kadar 90.000 $ bir yıl bazı durumlarda komut.