20 Önerim Ben 20 yaşındayken söylediğim dilerdim

Başarı, birçokları için zor bir hazine gibi görünüyor. Bunu başarmak için birkaç teknik var, ancak çoğumuz kendimizi anlamaya çalışırken yakalanmış oluyoruz. Bu, üretim için gerekli olan & ldquoexperience & rdquo’yu elde etmek için çok fazla zaman kaybına neden olur. Geri arama yaparken, bir kişinin hayatta doğru olan gerçek zor bilgi listesini bir araya getirmesini dilerim. Benim için yapılmadığı için, başarı listemizi & ldquotruths & rdquo’yu paylaşmak isterim.
1.Accomplishment bir grup ile daha kolaydır:
 Başarı bir vakum içinde yaratılmaz. Birçok şeyi fantastik bir hale getirmek için birçok insanın çabalarını gerektirir. Bugün en müreffeh insanların, ortakların, antrenörlerin, takım arkadaşlarının ve iş arkadaşlarının hepsinin nihai sonuca elini kolu var. Ayrıca, diğer bireylerin becerilerini ve çabalarını bir araya getirdiğimizde erişilebilir olan başarı seviyemiz önemli ölçüde artmaktadır. Marc Victor Hanson’un söylediği gibi & ldquoone plus 1, on bir kat yetenek ve yetenektir. Elinizden gelen en etkili erkek ve kadınlarla bir grup oluşturun.
İki olasılık her yerde:
 Her yerde bir ikilem var, bir şans var. Dünya, çözülmeyi bekleyen zorluklarla dolu. İleriye doğru ilerledikçe, her gün engeller tasarlanmaktadır. Büyük meyveler, bu zorlukların çözümüne inisiyatif alarak bireyler tarafından üretilmektedir. Toplum, bir kişiden daha iyi bir & ldquomousetrap & rdquo yaratmasını ister ve o kişi sizinsiniz. Hayatınızdaki size verilen olanaklar arayın.
3. & ldquoyes & rdquo yazarak & ldquoño & rdquo diyerek hayatta çok daha fazla şey elde edin:
 Bu, Richard Branson’un sözlerinden biridir. Korku hayatta etkili bir etkidir. Bu, her zaman en etkili ilgimiz olmayan kararlar vermemize neden olur. Genel olarak hayatlarımızı yeni bir düzeye taşıyacak olanakları aşağıya indiririz. Yaşama & ldquo’lar söylemek, onun harikalarına girmemize izin verir. İleriye gittikten sonra yine de ayakta durmakla elde edilen daha çok şey var. Kuşkusuz olaylara dökülürüz. Fakat kayba uğradığımızın üstesinden gelmek bize maliyeti ne koyacaktır. Hayatınızda sunulan fırsatlara & ldquoyes & rdquo söylemeye başlayın.
four.Like gibi çekiyor:
 Fizik, aynı frekansta güç ile ilgili güçten etkilenmeye başlamasını anlatıyor. Bu bizim bakış açımız için doğrudur. Yapıcı tutumlar yapıcı sonuçlar toplamaktadır. Negatif tutumlar da aynı sonuca ulaşır. Hayatta ilave iyimser menfaatler elde etmek için iyimser bir tutumla çok daha fazla zaman ayırın. Bu tercih edilen sonuçları hayatınıza çekecektir.
Başarıya giden yol zaten açıklanmıştır:
 Tekerleği yeniden icat etmek zaman kaybıdır. Kolejde öğretilenlerin aksine, kopyalama çok iyi bir faktördür. İnsanlar zaten başarının yolunu açmışlardır. Sadece aşağıdaki davayı takiben aldığı eylem ve işlemleri öğrenin. Her endüstrinin başarısı için yaklaşımı belirleyen bir modeli var. Ortaya çıktığı zaman hayat çok daha kolay olur.
6.Mevcut:
 Yapmamız gereken her şeyin içine kapmak kolaydır. Sorumluluklar, elde ettiğimiz çok daha fazla başarıya imza atmaktadır. Hayatın her aşamasında keyifli olmanız önemlidir. Ayrıca insanlar genellikle bugün farklı bir yere gelene kadar sevincini ertelerler. Kendimize vakit ayırmak, bütüncül benlik olarak esastır. Aydınlatın ve puanları daha az ciddiye alın.
7. Daha akıllı, zor değil:
 Hendek kazmak zordur, ancak güzelce dengelenmiş bir ticaret değildir. Gezegen zihinsel gücü fiziksel olarak olduğundan daha fazla öder. Kendinizi ücretsiz olarak maliyetlendirmek için yapmanız gereken noktaları sistematize etmeye yönelik stratejileri araştırmaya çalışın. Soylu daha zor değil, daha akıllıca çalışıyor.
sekiz öğe mutluluğa eşit değildir:
 En zenginler genellikle mutlu değildir. Etkenlerin birikimi mükemmel. Öte yandan, hayati önem taşıyan şeyleri aklımızda tutmamız zorunluluktur. & Ldquothings & rdquo’nun bize verdiği mutluluk geçici. Mutluluk içimizden gelmeyen, dışardan neredeyse hiç gelmeyen bir devlettir.
9. Jones’u önemseyen:
 Joneses & rdquo ile çalışmaya ne kadar zaman vaat ediyoruz? Egolarımız normalde diğer kişilerin görüşüne bağlıdır. Kişisel şahsen olun. Başkalarının sizin hakkınızda neye inandığını görmezden gelin. Bizi tatmin eden gayretler aramak en iyisidir. Bugün başkalarının istediği bu meselelere çok fazla katılıyorlar. Eşleşmeyi nasıl gördüğüne göre hayatını yaşa.
10. Şunlara minnettar olacak bir şey vardır:
 Hayatınızda ne kadar korkunç noktalar olursa olsun, normalde için minnettar olacak bir şey var. Şükran, bizi sersemlikten kurtarmak için mükemmel bir araçtır. Koşulların iyi yönlerini araştırmak genellikle istenmeyen etkilerin bir finişe daha çabuk getirilmesine yardımcı olur. Hatırlamaya çalışın, normalde senden daha kötü olan başkası var.
11.Herkesin vakitleri & ldquobarrel & rdquo:
 Bireylerin konuşmalarını dinlemek, komplikasyonları olanların sadece kendilerinin olduğunu hissederdiniz. Gerçek şu ki herkesin hoşuna gitmeyen şartlar vardır. Hastalık, maddi zorluk ve ölüm, çoğu erkek ve kadını hayatlarının farklı evrelerinde etkiliyor. Bu konudaki özgülüğünüzü hissetme cazibesine karşı koyun. Zarar veren koşullar ortaya çıktığında, diğer insanlardan haberdar olmak, karşılaştırılabilir problemlerle uğraşmayı başarmaktadır.
12. Yaşadığınız ve yaşadığınız programda yer alan strateji:
 Yol haritası olmadan ulus genelinde bir gezi yapmanın benzetmesini takdir ediyorum. Bu, üstlenmeyi hiç düşünmeyecek çok şeydir. Oysa hemen hemen herkes, nereye gideceklerini önceden düşünmeden hayatlarını yönlendirir. Gerçekte, kadınlar ve erkekler tatillerini, hayatlarını stratejik hale getirmekten çok ekstra zamana ayırıyorlar. Araştırmalar, başarmak için yazılı bir programla hedefleri belirleyen kişilerin başarısız olanlardan çok daha yüksek bir başarı derecesine ulaştığını göstermiştir.
13.Failure en iyi öğretmenimizdir:
 Başarısızlık geçmesi zor bir faktördür. Bununla birlikte, en yararlı bilgimiz olabilir. Üretken kişilerin hepsi başarısızlık payına sahipmiş gibi görünüyor. Onları bu kadar değerli hale getiren eğilimler, bu durumdan alınan derslerdir. Aynı hatayı yapmamak için neden yaptıklarını ve çözülüp çözülmediğini analiz etmek için zaman ayırın. İşte burada hayat bir sonraki zorluk için bizi hazırlıyor.
14.Çoğu erkek ve kadın yardımcı olmaya isteklidir:
 Gerçekten bunu kendi başımıza yapmak zorunda olduğumuzu hissediyoruz. Bu, çoğu insanın umurunda olmadığı inancından kaynaklanmaktadır. Gerçek şu ki çoğu kişi nerede olursa olsun yardıma isteklidir. İnsanlar basit çekirdeğinde güzel. Katkıda bulunmak istiyorlar. Kendimize bir ek yardım etmek için çok iyi hissettirme eğilimindeyiz. Kendinizi kişisel olarak yapmak ve diğer insanlara yardım istemekten kurtulun. Aldığınız sıcak tepkide şok olacaksınız.
15. Başlangıç ​​noktası alakasızdır:
 En kötü koşullardan başlamak için baştan geçen yüzlerce kadın ve erkek hikayesi var. Çevrelerini iyi sonuçsuz kaldıkları için suçlayan insanlar bunu boğucu olarak kullanmaktadır. Onların peşinden gitmeye istekli olanlar için hayatın her alanında fırsatlar vardır. Nereye gittiğiniz önemli, tam olarak nereden başlandığınız değil.
16. Her şey bir düşünce olarak başlar:
 İnsanlığın bu dünyada ürettiği, başkasının kafasında bir kavram olarak başlamayan hiçbir şey yoktur. Her gün, esasen işten çıkarılan kavramlara sahibiz. Bu kavramlardan 1 tanesi gezegenin çalışma biçimini değiştirebilir. Ayrıca, doğru zihniyet elde etmek, sonuçlarımızdan herhangi bir nitelikten daha fazla emin olmak için fazladan yapacaktır. Kişisel kafanızda bir yere ihtiyaç duyan şeylere dikkat edin.
17. Hepimiz keşfedebildiğimizden çok daha fazla yetenek sahibiz:
 Bu gezegendeki her kişi inanılmaz miktarda kapasite ile yaratılmıştır. Bununla birlikte sıklıkla biz & ldquocan’t doğru bir şey yapmadığımızı düşünüyoruz & rdquo. Bu, yaşamlarımızı mahvetmesine izin verilen ters koşullama. Şu andaki inanılmaz bir yetenek var. Hayatta fırsatları söylemek ve ldquoyes & rdquo başlamak bu yeteneklerin ne olduğunu ortaya çıkaracaktır. Zor bir duruma zorlanana kadar neler yapabileceğimizin farkında değilizdir.
18.Her şey bakış açısıdır:
 Gerçeğe yemin ederseniz bile, bu gerçekten yalnızca sizin bakış açınızdır. Bakış açımız normalde eylem noktalarının gidişatını belirleyen şeydir. Cam yarısı tamam mı yoksa yarısı boş mu? Her iki cevap da görüşünüze göre doğrudur. Kendini doğru yapmaya kararlı olduğunuzda ve bir başkasının yanlış yapmaya kararlı olduğunuzda bunun aklınızda bulundurun.
19. Gerçekliğinize dokunun:
 Bazı temas tutku, diğerleri hayat amacı. Terim ne olursa olsun, hayatta yalnızca yapabileceğiniz bir şey var. Neyin olduğunu araştırmak için biraz zaman ayırın. Bütün büyüklük buradan geliyor. Ekonomik tazminat konusunda endişe etmeyin. Yeteneklerini dünyaya yaymakla birlikte doğru özüne giren kişiler iyi para alırlar. Neyin çarpı geldiğini takip edin.
20.Büyük bir fark yaratabilirsin:
 Sahip olabileceğiniz etkiye sınır yoktur. Tarihteki en büyük figürlerden birçoğu en küçük başlangıçlardan olmuştur. Günümüzde sıradan insanlar, isimlendirildiğinde olağanüstü harekete geçtiler. Aynı şeyi yapabilirsiniz. Mümkün olan konseptler binlerce değilse de milyonlarca insanı etkileyebilir. Bunu gerçekiniz olarak kabul etmeye başlayın.
 İşte gerçekten hissettiğim ipuçlarının listesi, birini başarıya götürecek. Hayatınıza oldukça fazla sayıda günlük hayatta nasıl uygulayabileceğinizi görün. Başarılı olan erkekler ve kadınlar başarılarını, mutluluğunu, verimliliklerini ve özgürlüklerini şaşırtıcı bir şekilde bildirdiler.