1.

1. Gizlilik – Pek çok kişi e-posta adreslerini Cadılar Bayramı tatlılarını dağıtmaları durumunda olduğu gibi tekrar tekrar vermelerine rağmen, özel bilgileri işletmelerle paylaşmak konusunda isteksiz olan birçok müşteri vardır. Hiçbir şey, çünkü marketin UPC kodunun tanıtılması, perakendecilerin ve restoranların şirketlerini işlevlerini Mobil POS (Satış Noktası) terminalinden daha iyi bir şekilde etkileyecektir. 12 aydan fazla bir süre boyunca alıcının alıcının o ızgarayı sizden satın aldığından bu yana 40.000 e-posta alacağını çarpın. 2 yıl önceki mektuplarını şimdi doğru düzgün göstermeye çalışıyorum. Bununla birlikte, ikiz hücre, şimdi fazladan bir süre için bireyleri merakla karşılayacak. Evdeki arkadaşlarınızla rekreasyon zamanınızdan zevk almak istiyorsanız, özel SIM’inizi açık tutabilirsiniz. Bu yüzden, bir sonraki telefonunuzu kaybettiğinizde, yeni bir telefon alacağınızı bilerek rahat edersiniz.

Eşiniz bu Noel’de kişiselleştirilmiş mücevherleri alın. Ayrıca taksiye bineceğiniz ve cep telefonunuzun cebinizden ve koltuğunuza oturduğu senaryolar da var. Bu makalede, kurulumunuz hakkında ekleyebileceğiniz veya değiştirebileceğiniz, araştırmayacağım tonlarca farklı zil ve ıslık var. Bununla birlikte, ortaya çıkan yeni bir know-how’da olduğu gibi, değişmeye isteksiz olan müşteriler olacaktır. Bireylerin tipik olarak e-posta tedarikçilerini nasıl değiştirdiğini ve hatta birden fazla e-posta adresine sahip olduğunu ve olası sorunları algıladığınızı da ekleyin. Bu durumlar son derece dayanıklıdır ve telefonun kaydığı durumlarda düşmeye dayanacak güce sahiptir. Normalde onları hızlı bir şekilde cevaplandırabiliriz, ancak bilmediğimiz yerlerin örnekleri vardır. Ayrıca, karşılaşabileceğiniz en önemli sorunların sayısız varyasyonu vardır ve bu nedenle cep telefonu sigortası yaptırmayı düşünmek en iyisidir.

Çeşitliliğinizi bu şekilde düzenliyorsanız, neden bir adım daha ileri gitmiyorsunuz ve video oyunlarınızı renk kodlu oyun örnekleri ile gruplandırmıyorsunuz? Ama bir kez dışarı çıkıp telefonumuzu masaya koyduğumuz ve oraya bıraktığımız durumlar var. Hassas ekipmanların bir dizüstü bilgisayar kasasının içine yerleştirilmesi garip gelebilir, ancak bazı örnekler verdiğinizde bu örnekler aslında daha küçük nesneler için mükemmeldir. Bir yandan, sadece birkaçı bir akıllı telefon için iyi bir durum için alışveriş yapmanın çok büyük bir sorun olduğunu düşünüyor. En azından bir keresinde telefonunu bırakmamış bir insan olduğunu hiç sanmıyorum. Mobil POS veya iyi telefon bilgisi bir faktördür, peki satın almamı belirten ve banka kartı maliyetimi doğrulayan yazılı makbuzdan ne haber? Çoğu müşteri, bir kağıt makbuz alma ve hataları inceleme ve inceleme becerisine sahip olma konusunda kendilerini gerçekten daha güvende hissediyorlar; ayrıca, satın aldıkları bir ürünle ilgili bir sorun ortaya çıktığında, makbuzu kurtarabilecekleri konseptini seviyorlar.

Bu telefonlar çift dakikalı telefonlara göre daha pahalı olmalarına rağmen, üçlü dakikalar telefonun ömrü boyunca dakika başına değerinizi% 67 azaltacağından uzun vadede tasarruf edebilirsiniz. Dava, iPhone XR’in etrafına oldukça sıkı otururken, düğmeleri hafifçe maskeliyor. Tek fark, bazılarının onu gerçekten düşük bir yükseklikten ve hassas bir şeyden düşürmesidir, oysa diğerleri kesin olarak alternatif yapar. Bir kasanın alçak bir rafın altına veya kesin genişliğe sahip nesnelerin arasına sığması gerekiyorsa, uygun boyutta bir kasanın seçilmesi hayati önem taşır. Kasanın alt kısmında dizüstü bilgisayarın serin kalmasına yardımcı olan havalandırma delikleri bulunur. Autumn Grain, keşfettiğim başka bir harika telefon kılıfı tasarımcısı. Herkes bir cep telefonu sigortası teminatı istememek için kaotik hayatlara yol açmıyor.

Cep telefonu sigortası yaptırmak sadece biraz fazla olabilir. Ancak meselelerin gerçekte ve kaotik yaşam tarzlarımız olduğu düşünülürse, aslında bu aşırı mı? Fakat genelde evdeki eşyalarımızı ve benzerlerini ihmal ederiz. Açıkçası, bunlar ayrıca geleneksel ev sahipleri tarafından karşılaşılan sorunların aynısıdır. Cep telefonu örnekleri, kapakları veya keseleri, cep telefonunuzda vazgeçilmez bir arkadaştır, çünkü hepsinde aynı işlem vardır: el tipi makinenizi çiziklerden, hava koşullarından, darbelerden ve darbelerden koruyun. Sadece aydan aya yapılan ekstra ödemenin sizin durumunuza değip değmeyeceğini çözmeniz yeterlidir. Fiyatını telefonlarımız için sigortaya alıp almadığımızı öğreneceğiz. Bu tür telefonlar, aşırı güvenceye sahip ve piyasada mükemmel bir son kat ile sunuluyor. Active Rugged Case, iPhone’unuzu beklenmedik su sıçramalarına, egzersiz programlarına ve diğer maceralara karşı korumak için mükemmel olan suyu püskürtür. Apple, durumun böyle olmadığını ve iPhone bataryalarının çeşitli nedenlerden dolayı azaldığını, ancak telefon bataryalarının beklentilerini daha yüksek iletişim ve yönetmedeki rollerini kabul ediyorlar. Herhangi birimizin bu davayı kullanmasının tek dezavantajı, iPhone’unuzun en yüksek, arka tarafı ve yüzünün genellikle ortaya çıkarılmış olması olabilir.