Yüksek fiyatlı Marvel IPhone Kılıflarına bir göz atın

Yüksek fiyatlı Marvel IPhone Kılıflarına bir göz atın

Pahalı Marvel IPhone Kılıflarına Bir Bakış

Oldukça uzun sürmezseniz, bir cep telefonu alarak bir yerin olması iyi bir fikirdir, en iyilerinden biri Sport-Fit’i almanın nedeni, telefonunuzu RunKeeper gibi bir uygulamayı kullanarak GPS izleme aracı olarak kullanmaktır. Speck, iyi amaç için popüler bir markadır. Amiral gemisi derece işlemcisi olabilen aynı model olan yeni Qualcomm Snapdragon 821 işlemciye sahip ve aynı özellikleri veya tipik olarak muhaliflerle rekabet ettiği birçok amiral gemisi telefonundan daha iyi özellikleri var. Samsung, “Bir şey iyi ise neden değiştirilsin?” İlkesini izler. Galaxy koleksiyonuna başladıklarından bu yana, telefonların tasarımları yuvarlatılmış kenarlı tatlı bir bar yapımında oldukça benzer kalmıştır. Bu karbon fiber seçiminin, iPhone’unuzun düşmesini engellemek için kenarları keskin. Sert bir ortamda veya e-okuyucunuzun basit bir şekilde düşmesine veya dolambaçlı bir şekilde çarpılmasına maruz kalabileceği bir yerde çalışıyorsanız, alüminyum kapak en iyisidir. Kısraklı eşyalar sportif görünüyorsun ya da seidio ince zırhlı kasanın gözlerini tutabilir.

Avatarınızı kullanarak ve sizin için bulabileceğiniz yepyeni uygulamalı bilimleri anlatan yepyeni uygulamacıları anlatan diğer avatarlarla konuşarak, ticaretin sanal salonlarında yürümek Artırılmış veya tamamen Sanal Gerçeklik de olsa, yeni gerçeklik. Bu tam tahıllı bitkisel tabaklanmış İtalyan deri folyo kılıfı, üç adet iskambil kağıdına sahiptir, böylece muhtemelen cüzdan taşımaktan kaçınabilirsiniz. Yüksek sınıf bir deri çantayla, cep telefonunuz çok şık gözüküyor gibi görünebilir. Oldukça ince, henüz koruyor ve iPhone’unuza bir sınıf dokunuşu ekliyor. Net gadget mağazası, temaslı ekran eldivenleri, kulaklıklar, HTC kılıfı (HTC hoesje), ekran koruyucu ve farklı donanımlar sunacak. Diğer standart Verizon Android’ler Motorola Droid 2 ve HTC Droid Incredible 2’dir. Ancak, bu iki telefon ThunderBolt’un yaptığı gibi 4G bağlantısını desteklememektedir. 8. Miansai altın Telefon Kılıfı Fiyat: yaklaşık 62.000 yuan iPhone 5’in kasası yalnızca 14 ayar 24 ayar saf altından ve iki hafta öncesinden rehberlik etme ihtiyacından oluşuyor.

Sağlam Kasa, Horween derisinin iki tonunda piyasada: siyah ve kahverengi. Sürekli güncellemeler sayesinde, ziyaretçilerin sıkıştığı yerin tam olarak yerini bileceksiniz ve bu rotayı kullanmak için kasıtlı olmanız durumunda, muhtemelen hücrenizi GPS izleme sisteminden gelen girişlerle rotanızı değiştirebilirsiniz. Bu dava bile 1,2m’lik damlalar alabilir ve bir bombaya değer vermediğinden, şanssız bir olay meydana geldiğinde Survivor’ı değiştirmek konusunda kendinizi çok sağlıksız hissetmemelisiniz. Griffin Survivor Clear, görünümü bozulmadan korurken, net duvarlar ve herhangi bir darbenin baskısını almak için tasarlanan tamponlar ile sistemin oyun oynamasına da vurdu. Davalarının hiçbirinde yanlış gidemezsin, ama Neo Hybrid alışılmadık ve erkeksi bir görünüme sahip. İPhone 7’nizin üstün görünümünden ödün vermeyen bir durum istiyorsanız, Otterbox Strada kılıfı verimli bir seçimdir. Bir durum her zaman cep telefonunuzun olması gerektiği gibi görünmesi ile korunmasını sağlama arasında dengeleyicidir. Bunlar, bağlantı noktalarınızı tıkayan herhangi bir pisliği durdurur, telefona gerçekten biraz sert davranırsanız iyi olur.

Etrafta dolaşmayı bırakalım, çivi gibi güçlü görünen bir vakanın zamanı geldi. İçinde hala birkaç Tech21’in büyülü FlexShock malzemesi var, bu da cep telefonunuzun kırılmasını önlemek için etkinin baskısını emiyor. Tabii ki, iPhone’unuzda bir durum olduğunu söyleyebilirsiniz, inkar etmeyin, ancak en azından altta seçtiğiniz alüminyumun renklenmesini görebilirsiniz. Bir sonraki fikir için, Monarch-koleksiyonu UAG örnekleri, kart yuvası olmamasına rağmen, bonus metal ve deri kullanır. Totallee’nin örnekleri, muhtemelen bir vaka olabileceği ve hala bir dava olabileceği kadar zayıf. Plastik örtülerinizin serbest düşmelerinde hayatta kalma olasılıkları vardır. Bunlar, iPhone kapakları veya bilekliği onları yeni bir ürün haline getiren özel seçeneklere sahiptir. Bunların yanı sıra, bu telefonlar dijital kameralar, Wi-Fi bağlantısı, Bluetooth, USB portu, GOPS özelliği ve benzeri mükemmel seçeneklerden bazılarını da içeriyor. Dört bantlı bir makinedir ve benzersiz iPhone mankeni ile neredeyse aynı büyüklüktedir ve ihale düğmelerine sahip özel bir müzik çalar.

Cep telefonunuzda daha fazla güvenlik sağlamak için yumuşak ve zahmetli bir kabuk seçeneği sunar. Olukların sıraya girdiğini onaylamak kesinlikle iyi bir fikirdir, aksi takdirde iç kabuğun dışarıya kaymasıyla tehdit edersiniz. İç kabuğu ters çevirdiğimizde, dijital kamera deliğinin etrafındaki kanalları ve iç kabuğu dış kabuğa sağlam tutan Apple logosunu gösteren alanı görebiliyoruz. Kauçuk iç kaputu, sert plastik dış yüzeyi ve dahili ekran koruyucuyu kullanırlar, yalnızca Apple logosunu ve dijital kamerayı öğelere önemli ölçüde maruz bırakan arkada bırakırlar. Hücre göstergesini parmak izleri ile birlikte her türlü takma ve yırtma işleminden korur. Herhangi bir nedenle bir cep telefonu kimliğini bulmak için bir araç arıyorsanız, hiçbir şekilde yalnız olmayabilirsiniz. Bunlar muhtemelen en mantıklı iPhone cihazlarından bazıları. İPhone 7 ile ilgili birkaç problemden biri batarya ömrünün mükemmel olmaması. İPhone 7’nin dayanıklılığını kabaca iki katına çıkaran ve tam bir ifadeyle iPhone 7’nin dayanıklılığını iki katına çıkaran, 2.365mAh bataryayı temiz silikon kılıfın içine bağlayan resmi bir Apple aksesuarı. 7/24 harici bir akü paketini taşımak istemiyorsanız, bu durum yardımcı olabilir.