Yeni Özel Telefon Kılıflarını Alma Yolları

İletişim sektöründeki iphone ve Samsung cihazlarının kullanılabilirliği sayesinde, çok sayıda insan, bilgisayar ve dizüstü bilgisayar kullanmak yerine cep telefonlarını kullanarak farklı işlevler gerçekleştirmeye başladı. Bugün, Samsung Galaxy M30’un arka kapağı için çevrimiçi alışveriş sıkıcı hale geldi çünkü insanlar çoğu zaman pek çok seçeneğin kafasını karıştırıyor. Güzel bir şekilde tasarlanmış bir mobil kapak olması, smartmobile sahiplerinin çoğu için önemli bir öğe haline geldi ve smartmobil’lerine kişiselleştirilmiş bir dokunuş eklemek için mobil davalarını özelleştirilmiş hale getirmek için başvurdular. Bu kapak tasarımı bugünlerde oldukça popüler. En sevdiğiniz tasarımınızı geniş katalogumuzdan seçebilir ve özel tasarım aracımızı kullanarak kendi iPhone kılıfınızı bile oluşturabilirsiniz. Bu aksesuar, telefonun aracın içinde kullanılması için temelde tasarlanmıştır. İtfaiyecileri, polisi ve komşuları evin içinde hayvan olduğu konusunda uyarmak için herhangi bir temiz cam yüzeye bir hayvan kurtarma uyarısı uygulayın.

Başka bir koruyucu kılıf formu, kasanın içine oturan ve cihazın içine oturabileceği sağlam bir ortam oluşturmak için bir boşluk doldurma oluşturmak üzere Tabletin etrafına kalıplanan hafıza köpüğü kullanılarak yapılır. İlki engellendiğinde ikinci bir kaçış yolu seçin. Kısacası, telefon, LG tarafından üretilen bahis telefonlarından biri haline geldi. Tuzak, telefon şirketinin taciz edici aramaların geldiği telefon numarasını belirlemesini sağlar. Bakın, bir Magic Jack satın aldığınızda, telefon görüşmeleri yapabilir ve alabilirsiniz; ve Google Voice’ta olduğu gibi, hemen hemen her alan kodundan bir telefon numarası seçebilirsiniz. Ancak endişeli bireyler, iPhone’larını korumak için önce çeşitli alternatiflere bir göz atmaları ve daha sonra belirli bir iPhone 5 kılıfı ve kullanımları için özel kasalar satın alma konusunda bir karar vermeleri gerekebilir.

Küçük çocuklara açıklayın, asla yatağın altına ya da dolabın içine saklanmayın, çünkü anne, baba ve itfaiyeciler onları bulmakta zorlanırlar. Bu, konumlarını gizlemek isteyen dolandırıcıların ve tacizcilerin istismar ettiği bir özellik. Geleneksel bir klavyeye uygunsanız ve harici depolama aygıtlarını ve çevre birimlerini geniş ölçüde kullanıyorsanız, muhtemelen bir dizüstü bilgisayarla iletişim kurmak isteyeceksiniz. Her birinin yedek kopyalarını almak isteyeceksiniz, böylece herşeyin bir kopyasını polise bırakabilirsiniz. Google Voice daha sonra telefonunuzu doğrulamak için bir arama yapar. Test etmek için, bir arama yapmak için Voice’un web arayüzünde “Ara” düğmesini tıklatabilir ve aramak için telefon olarak Skype’ı seçebilirsiniz. Çağrı sekmesine tıklayın. Özel rehberlik için “Sıkıntı Çağrı Tipleri” üzerine tıklayın. Bir kez toplantı yerine, itfaiyeyi aramak için biri komşunun evine gönderilebilir.

En iyi kaçış yolu, evinize girip çıkmanın normal yoludur. Birçok müşteri, bu zamanlarda bir mobil cihaza sahip olmanın, diğerleriyle bağlantıda kalmanın mükemmel bir yolu olarak kabul edilmesinin herkes için ön koşul olabileceğini düşünüyor. Bu, bir bireyin kimliğini açıklamak zorunda kalmadan başka bir bireyi “takip etmesini” kolaylaştırır. Buna ek olarak, sürekli değişen sayılar taciz edilen kişinin kafasını karıştırır. 500 GB mı yoksa 1 TB model mi seçeceğimi tartışırken – gelecekteki ‘sadece durumda’ belleğine sahip olma stratejisini tekrar seçtim. Mi CC9 Pro Premium Edition’daki görüntüler, büyük, ultra yüksek çözünürlüklü bir sensör kullanması nedeniyle, diğer üst puanlama telefonlarımızdan daha fazla yapay ürün gösterdi. Bir yardım numarasının sadece bir telefon numarasından daha fazla olduğunu unutmayın. Artık Skype’ın her seferinde yeni bir numara oluşturabildiğini ve Google Voice’un gerçekten ücretsiz bir hizmet olduğunu biliyoruz, tek yapılması gereken, ikisini birlikte “link” (AKA “connect”) yapmak. Taciz edici aramaların alındığı saati ve tarihi belirten bir kayıt tutmalısınız.