Xiaomi A1 Kılıf

Fitur dan spesifikasi Xiaomi Mi A1 Kılıf bikin akıllı telefon iniş menaje inci işitme cihazı pencinta gadget’ı khususnya di Endonezya, bagaimana tidak spesifikasi yang diberikan dengan harga sekitar Rp. üç, 1 juta bir suda sangat menjanjikan RAM 4GB, İşlemci Snapdragon 625, Sensör parmak izi ve Çift Kamera ile 12 MP + 12 MP çözünürlükte. OS masih menggunakan Android 7.1.1 tapi sebelum 2017 berakhir Google akan üyelik yükseltmesi İşletim Sistemi Oreo, saat peluncuran di india Jon Gold, android parther programlarının Global Direktörü mengatakan jika Xiaomi MI A1 akan menjadi akıllı telefon pertama yang akan memakai android P. Xiaomi Mi A1 , aynı şekilde Google’ın Android One telefonları gibi, global arama motor devlerinden uygun zamanında OS güncellemeleri vaat eden Hindistan gibi gelişmekte olan ülkelere yönelik masraflı bir ahizedir. Smartphone indi juga dipastikan akan mendapatkan pembaruan sistem operasi Android Android işletim sistemi Google Android, Google Telefon Numaraları, Google Telefon Numaralari, kabarnya Xiaomi Mi A1 mulai tersedia 12 Eylül 2017 di Hindistan ve selanjutnya akan hangir diar negara-negara lain, termasuk Indonesia.bagaimanakah dengan spesifikasi lengkapnya: Sebagian orang juga melontarkan perkataan bahwa akıllı telefon xiaomi dikenal sebagai handphone yang tidak cepat panas dengan kualitas baterai yang sangat bagus ve tidak cepat habis apalagi os yang digunakan oleh Xiaomi Mi A1 ini sudah menggunakan android versi 7.1.two ve dapat diupgrade sampai android sekiz . yang akan membuat baterai dihandphone ve menjadi sangatlah irit.

Xiaomi, Xiaomi tarafından yaratılan “Google tarafından kontrol edilen” sloganıyla Hint pazarında yoğunlaşan bir diğer lider telefon olan Mi A1’i bildirdi. Beş inçlik bir 1080p ekran, bir metal gövde ve 2 kat yakınlaştırma ve alanın sığ derinlikli sunumları için isteğe bağlı yakınlaştırma odak noktasını içeren çift kamera çerçevesi vardır. Mi A1’in satıldığı bir ulusdaysanız şüphesiz tavsiye ederim. Xiaomi, Google’ın desteğiyle olağanüstü bir cihaz yarattı ve umarım şirketten Android One’a ait bir çok telefonun 1’idir. Xiaomi Mi A1, ne için alırsanız gerçekten çok iyi bir telefon. Bu, Nexus serisinin manevi halefi değil, bazıları bunu olduğu gibi fark ettim. Mükemmel bir uygulama karşılaşması, mükemmel bir kamera, yüksek kaliteli yapı ve hızlı güncelleme vaadi ile inanılmaz derecede iyi orta çeşitlilikteki bir telefon.

Xiaomi Mi A1, Eylül ayında Hindistan’da piyasaya sürüldü ve Xiaomi’nin bölgedeki o ayın sonuna doğru muazzam satışlarına katkıda bulundu. Gerçekten bir Android 1 akıllı telefon, yani Xiaomi’nin normal MIUI arayüzü yerine Android’de stoklarda çalışıyor ve devam ediyor oluşan son derece uygun fiyata satılıktır. Xiaomi Mi A1 adalah ponsel hasil kerjasama dan kolaborasi bersama antara Xiaomi dengan Google, sehingga ponsel ini tidak menyertakan arayüzü MIUI sebagaimana ciri khas dari ponsel Xiaomi, namun murni bersistem operası Android Biri yang merupakan arayüzü android besutan google. Salı günü yeni Android One cihazını tanıtan Google’ın Jon Gold, Android İş Ortağı Uygulamaları Genel Direktörü, Xiaomi Mi A1’in Android One’ın geleceğine bir örnek olduğunu vurguladı ve bu, yalnızca projenin artık sadece giriş seviyesi telefonlar hakkında.

Genellikle yeni bir Xiaomi akıllı telefonu duyurulduğu günlerde, birkaç kişi donanıma teşekkür ediyor ancak hisse senedi Android’li olmasını istemek için bir şeye yorum yapacak, aksi halde MIUI yoksa “dedi. Salah satu smartphone terbaru saat ini, yaitu Xiaomi A1. Kamera, çift kamera, çift kamera, kamera, kamera, kamera, DSLR. Smartphone indi diluncurkan pada bulan Eylül 2017 dengan dibekali spesifikasi mewah tiada duanya dari xiaomi yang lain diantaranya adalah Xiaomi Mi A1 indi dilengkapi dengan kamera utama süper jernih berukuran 12 mp dan kamera depan 5mp dengan kualitas kamera yang süper hd, sebagian orang berpendapat bahwa kualitas kamera xiaomi adalah yang terbaik setelah kamera iphone selain itu Xiaomi Mi A1 juga telah dibekali dengi koç süper besar yang berukuran 4gb dengan kapasitas memori iç 64gb.

Akhirnya Xiaomi melanchurkan ponsel Mi A1, Google’da üretilen ürünler, Google, yakni seri Android Bir tane, özellikle yang merupakan ponsel terjangkau dengan spesifikasi yang lumayan. Jika Anda telah menggunakan MIUI yang menjakank akıllı telefon Xiaomi modeli lama, Anda pasti bertanya-tanya cep telefonu ve ekran kartı Anda lakukan dengan perangkat android Xiaomi Mi A1 ini.