WorldVentures – Bu Çalışıncaya Kadar Asla Katılmayın !!

Neden WorldVentures? Bu, benimle hangi şebeke teşvik eden şirket hakkında sordukları zaman bana çok şey soracak sorudur.

 Seyahat etmede bir ağ pazarlama ve reklamcılık işini seçtiğim birçok faktör var ve WorldVentures ile dikkatimi çeken sayısız ek önemli noktalar var.

 İyi bir dostum geldi ve bana Seyahat Çok Seviyeli Pazarlama Kuruluşunda görünmesini istemişti. Ben hemen önce teşvik ağı denedim ve onunla bir şey yapmak istemediğini söyledim. Onu biraz uzaklaştıktan sonra, kalıcılığı ödedi. Ona güvendiğim ama sevdiklerimle iyi arkadaşlar edinmek çok daha fazla düşünme fikrindeyim ve iyi arkadaşlarım gözümün önüne geçti ve nihai olarak WorldVentures’da görünmesini istedim.

 Sunumda gördüğüm derhal heyecanlandırdı. Maddeler yeni anlamda yarattı! Kendime sorduğum sorularda “tatillerimde toptan veya perakende ticaretimi geçirmeyi tercih ederim?” ve “seyahatte net olarak yer ayırtabilir miyim yoksa başka birisini tanıyor muyum?” Bu soruların her biri hayır beyinsizdi. Yani, temelde yüzlerce toptan tatil için erişime sahip olmakla, insanların benim seyahat rezervasyon internet sitemde seyahat rezervasyonu yapması ve yalnızca diğer kişilere aynı şeyi yapmalarına yardımcı olarak kalıcı kazançlar yaratmasıyla öylesine haşlanmış. Tamam, giriyorum !! Ama, bekle, yakalamak ne? Kicker, işin ne kadar düzgün yapıldığını ve ne kadar hızlı büyüdüğünü tespit ettikten sonra hiçbirinin olmadığını anlamıştım.

 Seçimimde WorldVentures ile güçleri birleştirmek için çeşitli yönler var ve bana asılı olan birincil şeyleri vurgulayacağım.

 1 ~ Öğe – Seyahat ve Tatil. Birini tatile çıkmaya ikna etmek zorunda kalmam ya da para kazanmak istemiyorum. Çoğu insan çok daha fazla tatil yapmak ve nakit tasarrufu yapmak istiyor ancak bunu asla bilmiyorlar! Ayrıca, doğal olarak tatillerimiz hakkında konuşuyoruz, bu yüzden esasen zaten paylaşmayı kolaylaştırıyoruz, çünkü biz zaten zaten zaten yapıyoruz. Ürün, şebekeyi teşvik etmeden bile tek başına duruyor ve kararımda kritikti!

 İki Pazar – Gezi gezegendeki en büyük pazar ve Bebek Serüvenlerinin emekli olması sebebiyle önümüzdeki 10 yıl içinde iki katına çıkması bekleniyor. Altın yıllarında ne yapmak istediklerini varsayarsınız?

 Üç ~ Zamanlama – WorldVentures yaklaşık 5 yaşında genç ve hala momentum öncesi. Anlamı, çoğu Mlm şirketinin ilk küçük işletme yıllarında başarısız olduğu noktayı geçiyorlar. Ayrıca, yaklaşık 11 ülke açıldı ve muazzam sanayi paylaşımı erişilebilir durumda. ABD, İngiltere, Kenya, Güney Afrika, Botsvana, Singapur, İsrail, Kıbrıs, İsveç, Almanya, Malta veya Hollanda’daki herhangi bir kişiyi tanıyor musunuz? Bunu yaparsanız, bu bölgeler çok açık!

 four ~ Leadership – Kurucular, Wayne Nugent ve Mike Azcue, teyit edilmiş bir sonuç siciline sahipler! Artı, şef reklam sorumlusu olarak ağ reklam ve pazarlama efsanesi olan Dan Stammen’in eklenmesi benim için sağlamlaştırdı. Dan, bir New York Menkul Kıymetler Borsası listesindeki hukuksal çözümler firması için 660.000’in üzerinde potansiyel üreten bir satış ekibi kurdu. Reklamcılık tecrübesini WorldVentures’a getirdi ve kuruluşlarını yaratmak için temsilciler için çevrimiçi bir teknik kurdu.

 5 ~ Eğitim – Marc Accetta tarafından işletilen harika bir eğitim sistemi. Marc, INC 500 listesinde 1 numaraya çıkmak için ek bir Mlm’e yardımcı oldu ve aynı koçluk tekniğini WorldVentures’a getirdi. Bunun bir RAH-RAH oturumu olacağına inandım; bunun yerine iş girişimini kurmak için fındık ve cıvatalar oldu.

 altı ~ Telafi Stratejisi – Sadece 2 takımdan oluşan ikili bir teknik. Bu, ekibinizde bir başkasının sizin yerinize koyduğu biriyle bitirebileceğinizi gösterir! Bunun nasıl işlediğini gördüğümde çok güçlü olduğu ve ekibin bir bütün olarak oluşturulmasına yardımcı olduğu için darbe aldığım oldu!

 7 ~ Aylık Aylık Maliyet Yok – Tek yapmam gereken 4 ürün satmaktı ve mallarım ve şirketlerimiz ücretsizdi. Ne?? Aylık genel gider yok mu ?? Biliyorum, ben de böyle hissettim! Çoğu birey, yaptıklarıdan daha fazla harcama yaptıkları için Memleket’ten istifa edecektir. Yardımcı 4 kişi, kaçış için para biriktirir ve ücretleriniz feragat edilir !!

 sekiz Pazar Puanı – Onlar, “Evde İyi sonuçlar” başlıklı üç yılın 2 katı ve “Yılın Evinde İşiniz” başlıklı en genç şirkettir. Bir şirket için sadece 5 yaş kadar olumsuz değil. Carnival Cruise Lines ve Funjet Vacations ödüllerini almışlar ve çok uzun zaman önce SEARS’ın artık kurumsal web sitesi için seyahat rezervasyonu için seyahat rezervasyon teknolojisi kullandıklarını duydum (Hmmmm … WV’ın rezervasyon motorunu diğer büyük seyahat .com’tan seçerek .. SEARS onunla birlikte gitmeyi seçerse ne kadar etkili bir performans sergilediğini gösterir)

 Sonuç olarak, yukarıda belirtilen olaylar, WorldVentures’a katılmayı seçtiğim başlıca nedenlerdir. Bir bütün olarak teşebbüsün ardındaki bütünlüğün ve sürekli olarak geri verilmesinin önemi yoktur. Big Brother’ın Kardeşleri için para toplama, bir misyon gezisi oluşturma ya da bir Çocuğun yaşamını değiştirme konusunda yeni Manifest Vakfı olmasına bakılmaksızın, genelde uygun hedefe sahip olmak istiyorlar!

 Oh evet, söylemeyi unuttum, bugün insanlar hoş ve eğlencelidir! WorldVentures, tatilleri, eğlencenizi ve ilgilendiğiniz insanlara yardımcı olacak nakit para kazanma imkânını sunan bir iştir benzerini yapın! Benim için çalışır!