Webdream Çözümleri ‘Mydivert, DIDX vasıtasıyla Gerçekleşti

Doğrudan dahili çevirme, genelde DID kısaltması ile çağrılır, telefon numaralarına atıfta bulunur. Geleneksel PSTN’ye bağlı kişiler için VoIP ağlarına bağlanan kişilerle temasa geçmek için PSTN şebekesinden gelen DID numaraları VoIP şebekesinin yöneticileri tarafından saklanır ve VoIP şebekesinde bir ağ geçidine atanır. Ağ geçidi daha sonra PSTN’den gelen çağrıları IP ağı üzerinden uygun VoIP kullanıcısına yönlendirir. Aynı zamanda, VoIP ağından gelen çağrılar, atanan DID numaralarından birinden kaynaklandığı için PSTN’deki müşterilere görünecektir.

Bilgi Merkezleri için Enerji ve Soğutma Kapasitesi Yönetimi Çok daha fazla çalışın, maliyetsiz bir beyaz kağıt indirin.

Düşük Yoğunluklu Bilgi Merkezinde Yüksek Yoğunluklu Bölgeleri Dağıtma Çok daha fazlasını anlayın, ücretsiz ücretsiz teknik kağıt indirin.

Webdream Solutions Ltd’nin Joel Sürücüsü, çeşitli düzine bireysel ana hizmet anlaşmalarını toplamak ve uluslararası bölgesel telefon numaraları için telekomünikasyon ile mümkün olan en düşük parasal yükü elde etmekle kalmayıp aynı zamanda kaliteli kaliteden ödün vermeksizin gerekli. DIDX, 55 ülkeden seçilmiş bir dizi DID’li on milyondan fazla toptan IP iletişim organizasyonu üyesi ve tedarikçilerin, fiyatların ve mükemmel kararlarının bir ağı ile çözüm sağladığı göründü.

Webdream Solutions Ltd, öncelikle Wexford, İrlanda’da, barındırılan bir voIP satıcısı seçeneği ve mydivert.com’u temsilen, uluslararası bir alıcıya ve küçük firmalara yönelik nakil yöntemiyle iletişime geçmektedir. CEO’su Joel Driver’dır. Super Technologies, Inc., 1999 yılı dikkate alınarak Pensacola, Florida’da bulunmakta ve DIDX, CFMS ile toptan alışveriş yapan ve müşterilere ve SMB uygulamaları kadar iyi bir şekilde yeniden markalanmış voIP çözümlerine ev sahipliği yapmaktadır. Asterisk (Haber – Uyarı) -Biz listesiyle birbirlerini buldular.

Mücadeleler:

Joel Driver, voIP servisinin satışında ve ayrıca Arama motoru optimizasyonunda (arama motoru optimizasyonu) aşırı kredi iadesi ve kredi kartı dolandırıcılığı sorunlarını çözmüştü.

Ters ibrazlar konusunda hesap yaşına dayalı tüketicilere güven veren prosedürler inşa ettiler. Başlangıçta 31 günde sıfır güven verdikten sonra 120 günden fazla artırımlarla artırıyorlar. Fakat dolandırıcılık iadelerinin, orijinal masraflar üretildikten hemen sonra 90 – 120 gün veya daha uzun süre açık olmayabileceğinin bilincinde olduklarını söylediler. Gerçekte, chargebacks ve net ödeme prosedürlerine aşina olmayan herkese telefon işletmeciliğiyle ve özellikle de voIP veya SIP değil, hızlı bir şekilde para çekebileceklerini söyleyemezler. Yönlendirme veya yönlendirmeye ulaşmak sanal bir çözümdür – bu nedenle satıcı çok küçük bir korumaya sahiptir. Buna ek olarak, arama motoru optimizasyonunu geliştirmek için küresel profesyonellerle çalıştılar.

Ancak yine de tek bir zorluk vardı. Webdream Solutions Ltd., 1 ülkedeki herhangi bir 1 konum kodundan DID’yi güvence altına alma işleminin zaman alıcı ve yüksek fiyatlı olduğunu belirtti. Joel çok sayıda düzineden fazla ülkeden telefon numaralarına ihtiyaç duydu. Müşterileri, dünyanın pek çok yerinden bölgesel telefon numaralarına ihtiyaç duyanlara eski patenler, girişimciler, kazanç sağlamayanlar, hükümet ve SMB idi. Niye ya? Bu nihai müşterilerin bölgesel bir varlığı, sanal bir işyerini, kendileri için zorunlu olanların sorunsuz bir şekilde, onları hiç tereddüt etmeden aramaya başlamaları gerekiyordu. Yerel olarak iletişime geçmek, genel bir ek ücret olmakla birlikte uluslararası bir irtibattır. Dolayısıyla, son kullanıcıların arayanları, bir semt mahalline başvurma konusunda Webdream’in müşterilerinin bitiş müşterilerine ulaşmak için uluslararası bir numarayla temasa geçmekten çok daha fazla ihtimal alır.

Çözümler ve Faydalar: