Vue Video Tutorials – Kendinize E-Vue’da Hızlı ve Zahmetsiz Öğretin

Gerçekçi bir arazide veya atmosferde çalışmanız için 3D bir sanatçı olursanız ve karar aletiniz 3ds max veya Softimage gibi endüstriye özgü paketlerden tek ise, muhtemelen çok fazla işlem yapacağınız düşünebilirsiniz. yap. Neyse ki, gerçekçi ortamların yaratılmasına özellikle değinen bir sistem var: e-on Vue. Vue’yu kullanarak, arazi, bitki örtüsü, su, bulutlar ve çok daha fazlasını inşa edebilirsiniz. Vue gibi ayrı bir program, iş akışınızı ayrı parçalara bölmenizi sağlar, böylece en yetenekli olduğunuz sistemde en etkili olanı seçebilirsiniz. Vue, bilgi boşluklarını doldurur, 3ds max, Cinema 4D, Lightwave, Maya veya Softimage ile çalışmanıza bakılmaksızın güzel ortamlar derhal oluşturur ve bunları projenize entegre eder.

Tüm bilgisayar yazılımlarında olduğu gibi, Vue da bir mastering eğrisi gerektirir. Öğreticiler için internette arama yapmaya başlayabilirsiniz, ancak muhtemelen metin öğretileri sizin için bir şey değildir. Hemen hemen herkesin, yeni bir uygulamada bir şeyler yaptığı, bunun üzerinde çalışmak yerine nasıl bir şey yaptığını görmek en iyisidir. Tek bir videonun öğreticisinden aldığı hızlı geribildirim, inanılmaz bir şekilde değerlidir; çünkü yöntem dışında kalan hiçbir şey yoktur: kesin gerçekleşen şeyleri biliyorsunuz. Yine de burada hafif bir sorun var. Metin dersleri almanın yeterli olmaması, birisi özel olarak Vue video eğitimlerini araştırmaya ne dersiniz?

Büyük olasılıkla arama motorlarına aşinasınızdır, ancak çoğu arama motoru metinleri ararken en iyisidir, videoları değil. Neyse ki, bugünlerde birçok arama motorunda yalnızca videoları aramak için kullanabileceğiniz “Video” bölümü var. Bing’in yaptığı gibi, Google’ın en iyi video aramasına bir bağlantı var. Herhangi bir arama sorgusuyla olduğu gibi, yine de, avlanmak için olana pek uymayan birkaç (veya çok) sonuç alabilirsiniz. Bu senaryolarda, sahip olmanız gereken şeyi bulacağınızdan emin olabilmek için biraz arama motoru bilgisi kullanmanız gerekir.

Öğreticiler bulmak için çoklu arama motoru yaklaşımı kullanıyorsanız, her bir motorun biraz farklı olduğunu düşünün. Örneğin, Bing’in “veya” anahtar kelimesinin küçük harfle olmasını şart koşması karşılığında, Google’ın “veya” anahtar kelimeyi tüm harflerle oluşturması gerekir. Vue video eğitimlerini avlarken, anahtar kelimenin uygun sürümünü kullanmak için pozitif düşünün ve aradığınız bazı öğreticileri belirtin. Örneğin, Google’da “vue öğretmen gezegeni OR arazisi” veya Bing’deki “vue öğretmeli gezegen veya arazi” sorgulayabilirsiniz. Bunu üstlenmek, bir gezegen üretme ya da arazi geliştirmeyi içeren tüm Vue video eğitimlerini görmenizi sağlar.

Vue başta yıldırıcı olarak görünebilir, ancak bulacağınız video eğitimleri mutlaka anlayış yönteminizi ileriye götürecektir. Tarama yetenekleriniz üzerinde çalışmaya devam edin ve gelecekteki aramalarda kullanılacak anahtar kelimeler ve cümleler için birçok öğreticiyi tarayın. Mükemmel şans ve eğlenceli!