VLC Media Player’ı kullanarak FLAC MP3 e dönüştürme

Hatta bazıları bir FLAC MP3 dönüştürücü sistemine kullanımı gerektirse de, FLAC ve MP3 Medya Çalar cihazlarla onlarca tarafından destekleniyor. Bunu söyledikten sonra MP3 formatında ekstra iyi günümüzde uygulanan daha taşınabilir cihazlar ile sevdim. Çoğu mobil cihazların tamamen birkaç erkek ve kadın şu anda sadece yardım medya ile daha küçük dosya boyutları dolayısıyla üreten dosya dönüştürücüleri hayati hayran.
Unutmayın ki her tamamen ücretsiz kayıpsız ses codec ve MP3 normal CD ses medya dosya boyutunu en aza indirebilirsiniz. Yine de, FLAC MP3 formatında MP3 dosyaları çoğu insan kulağının duyabiliyorum ses sadakat koruyarak genellikle daha küçük olmakla birlikte, bu nedenle geçersiz kılacağını bilgilerin çoğunu korur.
VLC Media Player kurtarmak için
1 Bu ikileme seçeneklerden çekmek MP3 ve yumuşak bir müzik dosya dönüştürme uygulama programı kullanmaktır. VLC Media Player bu ses dosyası biçimleri ve diğer millet olarak düzgün bir dizi destekler. Sadece küçük bir miktar zor diskinizde alan kaplar, ancak bu durumda oldukça yararlı olabilir bir dosya dönüştürme yardımcı dahil fonksiyonları bir çok paketleri bir küçük planı paketidir. Kullanıcılar ayrıca belirli ses kalitesinde kayıp FLAC içeren eşitsizlik nedeniyle beklenebilir gerektiğini ve MP3 ve dosya biçimi dönüştürücüleri VLC Media Player gibi bir hata değildir unutmayın gerekir.
VLC Media Player kullanımı yapımı
A karışım-in kitle iletişim araçları oluşum oynamak dışında VLC Media Player da bir FLAC MP3 converter uygulanabilir. Belgili tanımlık kullanma maiyet denize indirmek ve sonra “Medya” butonuna tıklayın. VLC araç lider, konumlandırılmış. Bundan sonra aşağı üstünde belgili tanımlık perde gelmek yukarıya yemek listesi açılır “Convert/Kaydet” seçeneğini seçin.
Hemen bundan sonra “Açık medya” pencere-ecek gelmek yukarıya. Sonra müşteriler uygun ve geçerli pencereyi veya ekran tarafında yer alan “Ekle” düğmesini tıklamanız gerekir. Yeni bir MP3 dönüştürmek istiyorlar FLAC dosyasını aramak melerine pencere açılır açılır. Belirtilen dosyanın bulunduğu yeri tam olarak klasörü bulmak ve dosya veya dosyaların dönüştürülmesi gerektiğini vurgulamak. Hemen bundan sonra önceki pencereye gidip seçili olması için “Aç” düğmesini tıklatın, listelenen dosyaları.
Bu noktada, müşteriler yine de çok daha fazla dosya eklemek için izin verilir. Sadece yukarıda belirtilen önlemler aynı zamanda dönüştürmek için talepleri zor sürücüdeki diğer dosyaları bulmak için tekrarlayın. Tüm belgili tanımlık gerekli eğe üstünde belgili tanımlık perde listelenen sonra kullanıcı-ebilmek yapmak VLC Media Player dosya dönüştürme yaklaşması.
VLC Media Player MP3 dosyalarını FLAC dosyaları dönüştürmek için gereken adımları oldukça kolaydır. Varolan penceresinin en altında yer alan “Convert/Kaydet” düğmesini tıklayın. Kullanıcılar daha sonra tam olarak nerede yeni MP3 dosyaları gerçekten depolanması gereken bir hedef klasör seçin istenir. Kullanıcılar bu noktada yeni dosya için bir ad seçin veya sadece daha sonra onların yeni MP3 dosyalarını yeniden adlandırın. Not: “.mp3” dosya sıralama seçin akılda tutmak ya da dosya uzantısı dosyaları veya başka tercih edilen müzik dosya biçimine dönüştürülmez.
Sonuçta, “Başlat”‘ı tıklatın ve VLC Media Player, kişisel göreve dinlenme yapacak. Ve bu nasıl bir FLAC MP3 Converter Bu uygulama uygulama kullanmak oldukça fazla oldu.