Video, Yüksek Müşteri Bağlılığı İçin Ağırlama Pazarını Etkinleştirme

Video Etkin Küçük işletme Etkileşim kursu (VEBP), kullanıcıları arasında zengin etkileşim ve artan etkileşim sağlamak için videoyu tüm temel organizasyon süreçlerine entegre etmek için kullanılan bir yoldur.

 Rakipler her geçen gün daha da zorlanıyor. Organizasyon hatları boğanın gözlerine vurmaya çalışıyor – Alıcı Memnuniyeti. Müşteri memnuniyeti, rekabetçi organizasyon ortamında büyümek için çok önemlidir. Bu, konukseverlik piyasasındaki “mutlu müşteri” pratik deneyimine dayanan dayanakların olması için ekstra bir gerekliliktir.

 Tüketiciler değişiyor ve talepleri de öyle. Kuruluşların, her tüketici için şimşek hızıyla uyarlanmış hizmet sunmak için işlev prosedürünün tam bir sayısallaştırılması gerekir. Konaklama sektörü bin yıllık enerji harcamaları ile olgunlaştıkça müşterinin talebini zamanında karşılamak için sayısal olarak dönüştürülmüş ve video oynatımlı işlemlere yatırım yapmak da abartılı olmayacaktır. PeopleLink, örgütsel işbirliğini daha fazla üretkenlik ve daha iyi tüketici uzmanlığı için dijital hale getirmek için Video Etkin İş Girişim Süreçleri (VEBP) ile ağırlama sektörünü yetkilendiriyor.

 Otelcilik sektöründe VEBP’nin kullanımı

 Gelişmiş Kurumsal İletişim

 Tüm şirketlerin tek kişilik birimi yoktur ve tüm çalışan üyeleri belirli bir çatı altında kolaylıkla temin edilemez. Otelcilik alanındaki birçok işyeri çok uluslu ve hatta kıtalararası varlığa sahiptir. Telefonlar ve e-postalar genellikle dünya çapındaki iletişim taleplerini karşılayamaz. Akıllı işyeri iletişim teknolojileri, yalnızca dağınık personeli bağlayamaz, uzaktan sistem izlemesi yapabilir, mülkiyet içi personel toplantılarında bir araç haline gelebilir, aynı zamanda öncelikle hizmet verimliliğine dayalı gelişmiş tüketici bilgisi için araç olur. Açılış etkinliklerinin, ödül törenlerinin akışında yer alması, video ile etkinleştirilmiş işletme düzeyinde işbirliğinin ek bir avantajı da.

 Tüketici Hizmetini Yükseltti

 Müşteriler, bir organizasyonu geliştirebilecek en önemli belirleyici faktörlerdir. Sözlüğe yönelik propaganda, diğer herhangi bir reklam biçiminden daha fazla yardımcı olur. Memnun kalmayan müşteriler genellikle çok daha fazla vokaldir ve geliri olumsuz bir şekilde etkileyebilir. PeopleLinks’in video destekli müşteri bakım çözümleri, tüketicileri doğrudan tüm işletme makamlarıyla buluşturarak, tüm sorgularının ve şikayetlerinin tatminkar bir şekilde karşılandığından emin olmaktadır.

 Ünlü ünlüler ve VIP konukları sıklıkla sadece yiyecek ve içecek yemek isterler. Video destekli müşteri hizmetleri çözümü, sadece ünlü konukların taleplerine özel olarak hitap edecek bir sanal bakım yöneticisine vermek için de kullanılabilir. Konuklar, gereksinimlerini mümkün olan en kısa sürede karşılamaları için sekmelerinden, cep telefonlarından veya dizüstü bilgisayarlarından sorumlu yönetici ile doğrudan iletişime geçebilir.

 Zahmetsiz İç Eğitim

 Otelcilik sektöründe iç eğitimin önemi abartılamaz. Bu sektördeki işçilerin başlıca görevi, insanlara hizmet etmek ve misafir memnuniyetini sağlamaktır. Uygun talimatlar haricinde, çalışan-müĢteri etkilesimi pistten çıkıp alt satırda bir etkiye sahip olabilir. Örneğin, müşteri şikayetinde servis edilen yemeklerin en üst düzeyde kalitesi hakkında ani bir artış olabilir veya yönetim yeni bir mutfak çeşitliliği sunmak istemektedir. Bu, şeflerin özel bir mutfak sınıfına kaydolma isteğini uyandırır. Yönetim metodunu (VLMS) öğrenen bir video, çalışanların ek eğitim saatlerine gerek kalmadan çalışanların sanal eğitim oturumlarına herhangi bir yerden katılmasını destekleyebilir. Uzaktaki ekipler bile, baz istikametinden yoksun koçluk seanslarına katılabilir.

 Zorlayıcı Reklam Çözümü

 Pazarlama, marka bilinirliği üretmek, düşünceyi artırmak, teklifleri yaymak, hedeflenen trafiği satışa yönlendirmek, müşteri sadakati oluşturmak, elde tutmak ve sevilmek için çok önemlidir. PeopleLink Dijital Tabela Çözünürlüğü, konukseverlik sektörü müşterileri için tüm köşelerini sarmış olabilir. Dijital Tabela Çözünürlüğü (DigiVC), konukseverlik endüstrisi için tüm reklamcılık taleplerini gizlemek için kapsamlı bir araçtır. Marka pazarlaması ve reklamcılığın yanı sıra, vergiler, indirimler ve sağlananlar sergilemek için kullanılabilir. Tabelanın içerik materyali özelleştirilebilir ve gereksinimlere göre oynatılmak üzere programlanabilir. DigiVC ayrıca bir video konferans seçeneği ve otel ve seyahat paketi rezervasyonu için video satın alma portalı olarak kullanılabilir.

 PeopleLink VEBP’nin Bir Bakışta Yararları

 Gerçek zamanlı yüz yüze iletişim iki yönlü iletişim
 Bant genişliği kısıtlamaları ne olursa olsun HD kaliteli video
 Kullanıcının mevcut teknolojik altyapısıyla hızlı entegrasyon.
 Müşterinin ihtiyacına uyacak şekilde uygun fiyatlı, lisans temelli çözümler
 Ortaklar arası geniş ağ ve kesintisiz hizmet için teknoloji desteği

 VEBP, konukseverlik sektörünü daha büyük için dönüştürmeye başladı. Normal iş akışıyla video entegrasyonu operasyonları yeniden tanımlamaktadır. Resepsiyon salonundan arka ofise, mutfaktan şirket meclislerine kadar VEBP teknolojileri, her seviyede rekabetçi bir fayda elde etmek için tüm şirket sürecini değiştirmektedir.