Verme Alışkanlığı Oluşturma

Birkaç ay önce, her hafta nakit sağlama alışkanlığı kazandım. Hayatımın pratik tecrübesinin kasıtlı bir parçası haline gelmiştir. Gerçekten de bu tamamen yeni değil. Önceki bölümde normal bir ekonomik plan sağladım. Ancak son zamanlarda bunu düşündüğümde ya da sorulduğunda daha çok şey oldu.
Sağlama alışkanlığı, karşılaştığımızda, verdiğimiz zaman akışı yarattığımıza dayanıyor. Evrenin tamamen doğal bolluğuna ve hareketine katılacağımız tüm faktörlerin kaynağı ile bir antlaşma yapıyoruz. Mesajı çok daha fazlasını vereceğimiz gerçeği nedeniyle daha fazla alabileceğimizi bildiren eylemlerimiz yoluyla gönderiyoruz.
Konsepti bu açıdan şimdiye dek hiç anlayamamıştım. Normalde gibi şeyler duymuştum, kazanmak için vermelisin ya da almaktan daha üstün bir şey. Ve bunun karşılıklılık yasasını harekete geçirdiğini biliyordum. Aslında, yaptığı şeylerin, Like Komplosunun, bu akışın bizim tarafımızdan gelmesine izin vererek o bolluk için bir otomobil olmak istediğimizi bilmesini sağladığını anlamadım.
Şimdi, eğer korkudan bir şeyleri istifade edersek – gerçekten sevmek ya da para – plana katılmak istemediğimizi bildiren bir mesaj gönderiyoruz. Karar yok. Bu kararı yeni yaptık.
Bu kavramın bazı varsayımları vardır. 1, tüm noktaların akıllı, bilinçli, sevecen bir kaynağı olduğunu ve ikisi, enerjinin niyeti sürdüğünü belirtti. Gerçeklerimizi niyetlerimize dayanarak çok etkili olabilecek etkili, yaratıcı varlıklar olduğumuzu varsayar.
Çoğumuzun, dahil olduğum fonlarla ilgili çok sayıda karışık duygu ve inançları var. Bununla birlikte, deneyimimle objektif olarak görünürsem, normal şartlarda sağlanmışımdır. Benim Conniracy ile çalışıyorum – meleklerim, rehberlerim ve sevdiklerim, fiziksel ve fiziksellikten yoksun. Bunun da nedeni, doların esas itibariyle eylemdeki gibi olması ve sınırlayıcı inançlarımızı ortadan kaldırdığımızda ve kullanım amacımın keyif aldığı zaman bize geldiğidir. Evrendeki en büyük enerji olduğu gibi gelir de tek bir türdür. Daha çok sevdiğimiz fazlalık, bizim için kullanılabilir hale geliyor. O aşk için güvenilir kanallar haline geliyoruz. Oh, ve endişelenmeyin, bol olasılıklar var. Her hafta, vermek istediğim miktarı alıyorum, kutsasın, sahip olmak zorunda olduğum için açın. Hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğramıyorum ve vermek çok güzel.
Peki, alt çizgi ne diyorlar? Para ile ilgili inançlarımızı netleştirmek, sevgiye dayalı net niyetler belirlemek ve verilen programa tamamen katılmayı kabul etmek. Takdir ediyorum. Kendinizi, sevgi ve bolluk evrenini destekleyen son derece etkili bir maneviyat olarak görüyoruz. Aslında bu sensin!