Ultrium LTO dört en iyi karar medya kartuş

Son üç nesil Ultrium LTO teknolojisi büyük bilgisayarlı teyp kitaplıkları ve arşiv perakendeci ve güvenlik görevlisi için milyarlarca şirketler için tercih tekniği tamamladınız. Göstermesiydi oluşturmadılar ve bilgi güvenliği şoklar, hükümet ve tüm bilgi içinde depolama sektör denetleyicisine sahip kuruluşlar hiçbir şey sadece doğru sırayla Organizer’a basit indükler bir düşmanca yaklaşım izler. Uyum ve arşivleme veri gereksinimi tahmin edilebilir her yıl % 20-70 arasında yükselmeye ve şimdi zorlu artan depolama çarşı bölümüdür. Yalnız 2011 yılında, bilgi yalnızlık yoluyla gözetilmesi geliştirme maliyetleri için yaklaşık $21billion yasaları. Çoğu durumlarda, 000 parasal kayıtlarını korumak için olabildiğince küçük $five her patron hesabı veri şifrelemesi için tüketmek, bilgi güvenliği uzak daha az pahalı veri ihlalleri corporation bir daha on ile olabilir. Pahalı Finans faaliyetleri için 115 $ için $ 20 yanlış yerleştirilmiş kanıt koleksiyon başına uyarı patron böyle, söyledikten sonra kredi Emanet ve hesap numarası dönüşümler ve bu değil ara dikkate olasılığı ciddi bir marka veya kuruluşun durumuna.

LTO4, sonraki nesil Ultrium kartuşla kısmını olmak için doable var veri şifreleme açıklama daha yüksek seviyeye kadar genişletmek. Kartuş ‘s sahip sonraki nesil donanım öncelikle tabanlı AES-256 bit önemli şifreleme becerileri üstün güvenlik sunmak için entegre. Bu güvenilir LTO Ultrium, depolama kartuş araya bir kartuş giderse kaybeden mevcut bant şifreleme düzenlilik hayırsever sen soğukkanlılığını var bilgi yanlış ellere geçmemeli. LTO dört bant filmi kaliteli, Gelişmiş kaplama yaklaşımla gibi güzel en iyi metal parçacıklar ve çok daha iyi dağılım sistemi güvenilir düzelme ile etkileyici bilgi depolama kapasitesi sağlar. Hemen son LTO3 teyp ile yükseltilmiş veri iz 896 kadar değerlendirmek 704 için önceki nesil iki kapasitesidir. Yüksek kayıt yoğunluğu da bir geliştirin büyük 800GB yerli ve 1600GB sıkıştırılmış veri kapasiteli ve daha hızlı ve güvenilir veri işlem hızı 120MB/sn yerli ile ve 240MB/sn ile sıkıştırılmış bilgi vermek.

İçin üstün koruma LTO-4 şeritler, SOLUCAN (oluşturmak bir kez okuma birçok) işlevselliği LTO3 medya kartuş gibi kullanır. Buck fiyat etiketi / GB ve sağlam arşivleme orta öneriyor bu yana SOLUCAN teyp teknoloji diğer veri koruma seçeneği daha başarılı olur. Teyp yol haritaları emin-ecek yapmak bu parası umudu kapatmak için beklentileri için devam ederse. SOLUCAN teknolojileri sunar uyum düzenleyici veri tür üzerine yazarak, münavebe ve yasadışı silme. LTO-4, hızlı ve güvenilir küçük iş, girişim ve bölümler düzeyinde yoğun veri merkezleri için genişleyen bir tek ideal ve en gelişen teknolojileri var. Optik disk ve diğer manyetik bant çözümleri gibi çok sayıda var seçeneği ile karşılaştırıldığında oldukça yararlı ve güvenilir bu.

LTO-4 teyp, mısın bütün var markaları ile güvenilir bir şekilde uyumlu LTO Ultrium teyp sürücüleri, otomatik kitaplıklar ve otomatik yükleyiciler. Ayrıca, en büyük ve güvenilir çalışma ve yazma özelliği erken kartuşları nesil ile sunmaktadır. Yüksek kaliteli tasarım ve stil ve kartuş biçimi sunar daha fazla dayanıklılık daha fazla 30 yıl daha artı binlerce kartuş tüm parçaları üzerinden geçer.