Treo Peel – Uyumda Teknolojiler ve Kimya

Yara izi ve akne gibi çirkin lekelerden veya ince veya derin çizgileri kestirmek için kimyasal soyma terapisi veya cilt yenileme terapisi tercih eden birçok alışverişci, ilk önce düşündüklerinden daha cilde zarar verebilir. Güneş ışınlarına maruz kalmış cildi daha çok pürüzsüz bir yüz için gerçekleştirmek için çare sonrası 14 günün üstünde bir miktar koyun ama nihai yüzü elde etmek için daha büyük, çok daha narin bir yol vardır.

 High Profile Technologies Ltd, kimya kabuğu, hidro-dermabrazyon ve cilt yenileme makinesi olan Treo Peel’i bir arada sunmaktadır. Müşterilerin, üç farklı kimyasal ilaçla çalışan bir hidro-dermabrazon iyileştirme yönteminin nazikliği ile bir kimyasal kabuğun temizleme ve arındırma etkilerini elde etmek için 10 dakikalık 3 terapi sunarak, müşterilerin hızlı ve karmaşık olmayan bir tercihidir. Her seans yalnızca 30 dakika sürer ve hiçbir kesinti, rahatsızlık ve acı verici herhangi bir takip etkisi yaratmaz.

 Aşama 1- Peel

 Ölü cilt hücrelerini ve diğer döküntüleri cildin yüzeyinden uzaklaştıran yüze, Laktik asit olarak daha belirgin olan Alfa-Hidroksi Asit (AHA) uygulanır. Bu asit suda çözünür ve yüz kullanımında mükemmel korunmuştur. Bu cevap, gözeneklerin siyah noktalar, ölü ciltler ve diğer lekeleri çok daha kolay çıkarmak için açılmasını sağlar. Asitin cilde geçme zamanı geldiğinde, bir hidrojen karışımı ile dermabrazyona ve aynı zamanda emici bir emmeye maruz bırakılarak çöpleri ve ölü deri hücrelerini ortadan kaldırarak altındaki daha temiz, daha taze bir cilt ortaya çıkarır. Bu aşama, ikinci safha için deriyi astarlar, ek safsızlıkların çıkarılmasına izin verir.

 Aşama 2 – Saf

 Salisilik Asit olarak da bilinen daha iyi bilinen Beta Hidroksi Asit (BHA), yağdan arınabilen bir asittir ve bu da ek olarak pürüzleri giderir ve fazla yağları deriden sıyırır. Bu cevap yağda çözünebilen bu ilaç, yağlı veya karma cilt tipleri olanlar için özellikle etkilidir ve T bölgesi bölgesi için oldukça etkilidir. Cildin yüzeyinde oturan ve gözeneklerde saklanan fazlalık yağlar ve yabancı maddeler, bir hidrojen karışımı yoluyla bir kez daha alınır ve cildin sterilize edilmesi ve saflaştırılması gibi nazik emme gibi doğru bir şekilde dermabrazyon ile temas ettirilir. Cilt, fazlalık yağ ve artıklardan ve aynı zamanda 1. etaptan herhangi bir çare çıkarıldıktan sonra deriye bir hidratasyon maskesi uygulanır.

 Üçüncü aşama – Zing

 Cilt yüzeyi artık besleyici maddeler, vitaminler (özellikle B vitamini) ve mineraller ile paketlenmiş Zing Süper Nemlendirici sıvının uygulanması için hazırlanmıştır. Bu basınçlı nemlendirici emici cilt cildi süper sulu, yumuşatılmış ve besler. Hidrasyon sağlamak kadar maske aynı zamanda etkili bir antioksidan etkiye sahiptir ve cildin elastikiyetini arttırmakla kalmaz aynı zamanda cildinizin yüzeyindeki koyu renk pigmentasyonunu, çirkin yaş spreyleri ve cilt tonu dengesizlikleri gibi beyazlatır.

 Dördüncü aşama – Temizlik

 Bu adım müşteri için değil, makine için iken prosedürün çok önemli bir parçasıdır. Treo makinesi kendiliğinden temizlendiğinden, kullanıcılar dokunmatik ekrandaki bir düğmeye dokunmak zorunda kalacaklardır ve sabun her terapiden sonra el parçası, hortum ve makineyi yıkayıp temizleyecektir. Kullanıcılar tavsiyeleri yalnızca hortumdan alıp ekranın arkasındaki kırmızı tutucuya geri koymak zorunda kalacaklar ve geride kalanların kendiliğinden temizleme işlevi halledecektir. Her temiz döngü birkaç dakika içerisinde tamamlanır, böylece bir sonraki müşterinizi selamlamak ve hazırlamaktan vazgeçmez, makinenin çözünürlüğün yerini almaktan çok şey yapmanıza gerek kalmadan makinenin her kullanım için daha yüksek bir hijyen seviyesi korunduğunu garanti eder şişeler tükendiğinde!

 Treo Sıvı Seçenekleri’nin her biri, soldan kolaylıkla kolayca takılabilen 500 ml’lik bir şişe içinde gelir. Çaresinin her aşamasında yalnızca on dakika sürer ve makine her aşamada bulunur ve her bir tedavinin ardından bu aşamaya otomatik olarak kapanmasını sağlayarak müşteriye tamamen konsantre olmanızı sağlar.

 Treo makinesi, müşterilerine kendine özgü Treo Remedy parlaklığı vermek için özel iki benzersiz el parçası – Cyclonic modeli ve Combi dermabrazyon modeli – kullanıyor.

 Orijinal Siklonik Ahize

 Orijinal Siklonik el parçası, el parça ucu hakkında bir girdapta özel olarak Treo Sıvı Çözümleri döndürmek için yapılmıştır. Bu girdap hareketini kullanarak sıvı, müşterinin cildinin yüzeyinde masajlar yaparak nemi yavaşlatır, bu da güçlü deri hücreleri ve pürüzleri etkili bir şekilde ortadan kaldırmasına rağmen Hidrodermabrazyon’un getirisini sağlar.

 Yeni Combi Dermabrazyon Ahize

 Yeni Kombi-dermabrazyon el parçası, her bir hidro için ayırt edici bilgiyi verir ve aynı anda tek bir el cihazından dermabrazyon ile konuşur. Treo çaresi tamamen ağrıdan arındırılmış olarak oluşturulsa da yine de cildin yüzeyi için çok daha yoğun bir soyma sağlıyor. Combı-dermabrazyon ahizesi aynı zamanda Zing Süper Hıdrojant özümseme maddesinin emilimine eşzamanlı olarak yardımcı olsa da bunu sağlar; cilde daha derine nüfuz etmesine izin verir

 Kurulum hızlı ve kolaydır ve makine birkaç dakika içinde kurulabilir, kurulabilir ve kullanıma hazır hale getirilebilir. Basit dokunmatik ekran sadece makineyi kontrol etmekle kalmıyor aynı zamanda geleceğe yönelik terapiyi de ezberleyerek daha hızlı, çok daha verimli ve toplam bir teknik haline getiriyor.

 Tabii ki, normalde Treo Çözümünün etkililiğini gösteren faydalar. UV histogram karşılaştırmalarını uygulayan müşterilerin cildinin nemi ve elastikiyetini değerlendirmek için her bir erkek ve kız çocuğa yönelik testler gerçekleştirildi. Tüm tüketiciler, cilde nem ve esneklik kazandıran ortalama iyileşme ile% 34 oranında artan nitelikli çarpıcı iyileştirmeleri gerçekleştirdi.

 Akne ve siyah başlıklar aynı zamanda cildi temizlerken, daha taze ve dikkat çekici derecede daha iyi bir durumda, kimyasal kabuklarla ilgili çirkin kızarıklık veya şişlikten yoksun bırakarak müşterileri tarafından büyük oranda azaltıldı.

 Ayrı bir kimyasal soyma makinesi, hidro-dermabrazyon makinesi ve cilt yenileme makinesi satın alanın bir alternatifi olarak, bugünlerde, 1 Treo Peel Makinedeki seçenek 3’ün işletmeniz açısından nasıl avantajlı olabileceğini görmek için High Profile Technologies Ltd ile temasa geçin. Teknolojiler ve kimya uyum içinde.