Ticari dondurucu açıkladı

Şu anda, ithalat ve ihracat İngiltere gidiş büyük miktarda, İrlanda overspill belirli bir miktar yararlanan. Güvenilir ama çok meşgul deniz bağlantı noktası vardır. Dublin airport, havayolu yoluyla daha küçük paketler için hava kargo olarak güzel olduğunu. Ürünler ve yolcuların çoğu yasal kanalları aracılığıyla geliyor ama kez İngiltere sinsi bir şekilde İrlanda gören Bunlar olacak. Sonuçta, uğrayıp gerçekten harika bir yerdir. Bireyler, Guinness ve şimdi, ekonominin çöküşü ile yakın, bu her zamankinden daha ucuzdur. Bir ada, bu da zevk için veya ticari balıkçılık için mükemmel bir yer oluyor. Bu, ihracat, ithalat veya sadece bir okyanus, yemek gibi taze gıda ürünleri ile having soğuk depolama birimleri için bir pazar yeri yoktur.

Sadece taze balık ve benzeri değil gerektiren soğuk ve kuru tutulması gerekir, ama bu muhtemelen toplu için telafi etmek eğilimindedir. Soğuk depolama birimleri ve soğutmalı konteyner günde yirmi-dört-saat erişilebilir olması gerekir. Her iki performansları saygın olmak zorunda zorundalar ama aynı zamanda corporation çalışma bu bu hizmet sunar. Soğuk hava deposu değil bulmak için en kolay öğeleri, ancak tek bir dükkan ise, normalde saygın bir iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için güvenilir.

Tabii ki, en önemli ölçütlerden biri onun konumdur. Yalıtılmış bir istasyona edinme çözülme için dondurulmuş ürünler başlamak ne kadar güzel, önemi yok. Dublin ve Cork en çok tercih edilen yerleri, bir şehir veya büyük şehir altyapı sağlayan ancak çoğu Birleşik Krallık’ın ana bağlantı noktaları ve şehirler zorluklar sahip değil değildir. Çok yönlülüğü hakkında dikkatlice için farklı bir yönü var. Herkesin talepleri vardır tam olarak aynı. Diğer bireylerin önemli birimler veya genişletilmiş kira kez istiyorum, ancak bazı kiralamak veya bir daha küçük ölçekli veya hızlı terimi olarak, soğutuculu konteyner kiralamak istiyorum. Ve bu sadece soğutmalı konteyner değil. Şok Dondurucular, soğutma dişli ve soğutucu vardır. Bazı alıcılar bile taşınabilir soğuk depolama birimleri istiyorum. Ve bu, birimler orada boyunca İngiltere’de sahip önemli bir seçimdir. Tabii ki, kiralama veya leasing bir taşınabilir ünitesi, 24 saat arıza durumunda kapak gerçekten güvenilir herhangi bir kuruluş tarafından sağlanmalıdır.

Bile bir sipariş işletim için ekipman sayardın rağmen son kullanıcı de yalnızca ikinci veya üçüncü elden bilgi nasıl kullanılacağını varsa ve bu nedenle bir ikilem yoluyla kötüye tetiklemek. Örneğin, tamamen birkaç rahip olmayan kimse ‘dondurma’ ‘soğuk’ ve sıfır santigrat derece olduğunu varsayalım bu durumda değil ise, sıcaklık, tek bir sabit. Soğuk hava deposu, soğutuculu konteyner, derin Dondurucular vb. bir kullanım ve bir amaç için oluşturulur. ‘Sıcaklık kontrollü depolama.’ çok daha iyi bir terimdir

Bütün olarak, İrlanda’nın doğu kıyısında ne zaman seyir için saygın, ekonomik ve kullanışlı sıcaklık depolama seçenekleri kontrol bakmak için değerli bir konumdur. Onlar uzun ya da kısa süreli, büyük veya küçük ölçekli, taşınabilir veya sabit olması.