Tam olarak nerede olduğunuzu tam olarak istediğiniz yerde almak

Hayatınızı değiştirmeye çalıştığınızda, bunun gerçekleşeceği şey:
Halen CPR adını verdiklerinde yaşıyorsunuz. CPR’niz Mevcut Algılanan Gerçekiniz anlamına gelmektedir. CPR’nizde sahip olduğunuz şey sizin sahip olduğunuz şeydir, bildiğiniz şeyleri biliyorsunuz, yaptıklarınızı yapıyorsunuz ve tabii ki olduğunuz kişisiniz. Bu senin için gerçek çünkü sadece algılayabildiğin meseleler. Bu sizin algınız ve pratik olarak başka bir şey değil.
Başka bir şey istiyorsun. Başka bir yer olmak istiyorsun. Alter, hayatında istediğiniz tek şeydir. Bu belki de kilo vermeyi, daha sağlıklı bir yaşam biçimi edinmeyi, maliyenizi arttırmayı, yeni ilişkiler geliştirmeyi ve bir miktar daha puan istemektedir. Bu başka bir şey, NDR’inizle bağlantı kurmam gereken şey. NDR, Yeni Tercih Edilen Gerçek İçin duruyor. Bu NDR, olmak istediğiniz yerde ve ne pratik deneyim istiyorsanız.
CPR ve NDR arasında Kişisel İnanç Boşluğuyla iletişim kurduğum yer burası. Bu, bulunduğunuzu algıladığınız yerden ve tam olarak istediğiniz yerde veya NDR’inize ulaşmak için neyin gerekli olduğu arasındaki boşluktur. Şimdi, İnanç Boşluğu ne kadar önemli? Şimdi bu bir miktar şeylere bağımlıdır. CPR’nizde ne kadar yaşadığınıza, NDR’nize ulaşmanın ne kadar zor olacağına inandığınızı, NDR’ye karşı arkadaşlarınızın veya ev içi tepkilerinizin sizi ve diğer birçok şeyi nasıl etkileyeceğini nasıl isteyeceğinize güvenir.
İnanç boşluklarınız, hayatınızda olmak istediğiniz değişikliklerden farklılık gösterir. Örneğin, ayda çok daha fazla 5000 dolar kazanmanın ayda 20 kilo vermesinden çok daha kolay olduğunu veya tersinin hissedilebileceğini hissediyordunuz. En alt satırında, inanç boşluğunu geçene kadar ulaşmak ya da içinde bulunmak istediğiniz Yeni Tercih Edilen Gerçek’e erişmek oldukça zor olacak.
Hareket Zorluk Çekin:
İstediğiniz konuların farkına varın. Bir miktar faktör ve hellip olabilir Daha fazla para kazanın, kilo verme, romantizm bulma. CPR’ye inanırken NDR’inizi bulurken kendinizi ne söyleyeceksiniz? Kendinize motive mi yoksa vazgeçiyor musunuz? Fazla cesaret kırıcı düşünceler aklıma girerse, bu düşünceleri ortadan kaldırmaya dikkat edin!
Noah & rsquos Not: Belief Gap’ınızı kapatmak, nereden olmak istediğinize nereden gideceğinizin önemli bir unsurudur.
PS. Şimdilik seviyorsanız aşağıda bir yorum yazın & rsquos message.
Sana inanıyorum!
Günümüzde hoşlanıyorsanız & rsquos yazma, lütfen yorum yapın ve bu & hellip gibi ek içerik materyalleri istiyorsanız paylaşın
Noah St. John, Afformansların Mucidi
Gerçek: Bol bir yaşam stili içinde yaşayabilir ve günde sadece 5 dakika içinde kişisel olarak iyi bir hale gelebilirsiniz. İşte & rsquos nasıl yaptım & hellip
AFFORMATIONS’ı deneyin: Eksik olana bolluk kazandırmak