Sony Xperia XZ1 Kılıf ve Telefonları

Sony Xperia XZ1 Koruyucu Taşıma çantası, Kemer Klipsi, Kol, tabanca Kılıfı ile kemer klipsi Kılıfı, Hakiki Deri Cüzdan, el Yapımı Flip kılıfı, Deri Kitap Standı kılıfı, Kemer kılıfı, Cep, Tutucu ve Aksesuarlar El yapımı Sony Ericsson bu XZ1 için yüksek kaliteli Deri Kılıf durumda.

 

Sony Ericsson bu XZ1 Android Oreo ile bunu zamanımızda son uygulama görmemiş olsak da lider. daha Sony’nin uygulama daha fazla gemi olacak Sony arka yıldan gelen daha fazla şeritli olmasa gibi bir çok HTC sever olarak ya da Samsung var. Sony Ericsson XZ Premium Android Oreo güncelleştirme bir yana bu ama kamera geliştirmeleri, kamera arayüzü ve işlevselliği amiral gemisi cihazı olarak aynı büyük bir anlaşma bu yüzden benzer sonuçları tahmin ederdik. XZ Prim ile, Sony HDR, çok sayıda diğer amiral gemisi akıllı telefonlar, bu tür XZ Prim sekiz, 20 inçlik Samsung Galaxy S8 + ve Not olarak gözlemlediğimiz bir teknolojilerinde düzgün olarak LG G6 şirketi uyumlu HDR içerik sunmak için lansmanı Amazon Prime Video ile ortaklık kurdu ve aynı zamanda Netflix ile uyumluluk sunmak için çalıştığını söyledi.

 

Sony müşteri elektroniği fuarı IFA 3 yeni akıllı telefonlar, yılın başında, yerine yenisini daha başlattı Xperia XZ Premium yığılmış spec tamamlayacak”-iki amiral gemisi cihazları duyurdu. Yeni telefonlar için birincil güncellemeleri Qualcomm Aslanağzı 835 işlemci ve rafine tasarımlar, hangi, XZ1 durumunda, tam metal bir çerçeve gibi şeyler vardır. Sony XZ ve X Kompakt bir yıl önce tahliye yerine yeni XZ1 Xperia ve XZ1 Kompakt akıllı telefonlar duyuran bu gün.

 

Video kalitesi açısından, çözünürlük kesinlikle Kompakt kalitesiz olsa da, her telefon renkleri pekiştiriyor ve kaliteli hizmet veren Sony’nin Triluminos ekran, yarar. XZ1 Sony Xperia Android 8 ile sunulan ilk telefonlar biridir. Hala puan üstüne katmanlı Sony arayüzü var, ama öne çıkan yeni fonksiyonların bir çift vardır. Sony bir kez daha yoğunluk üzerine XZ1 bir beş vardır bu ekranlar ile enerji tüketimi seçti.Bir dört aşina puan 2-inç 1080p LCD panel, bu yıl gerçekten kendi telefon XZ1 Compact, diğer yandan Netflix izlemek insanların avuç için güzel olması gereken HDR oynatma, sertifikalı, tutar.üç yıl önce ilk piyasaya çıktığı zaman Xperia Z3 Compact benzer Ekran özellikleri vardı 6-inç 720p LCD panel.

 

SONY Ericsson BU XZ1 İÇİN geliştirilen Bu oldukça güzel oluşturulmuş Sony Ericsson XZ1 halinde bir eldiven gibi telefonunuzu uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış. Hakiki deriden hazırlanmış, bu Sony Ericsson XZ1 durumda etkili bir şekilde koymak ve telefonunuzu görünür korur. Sadece Sony Ericsson XZ1 telefon için oluşturulan, bu harika arayan davaya tarzı ile son inşa edilmiştir.

 

Sony Ericsson XZ1 deri çanta, beklentilerini aşan mükemmel ile klasik tarzını HAKİKİ DERİ üstün Kalite VE STİL. Bir Walkman telefon olma yakışıklı, tabii ki, Google’ın Android platformu çalıştırın ve iddia sürümü 4.3 Jelly Bean bir başlangıç olacak, ama cepte Z1 tekrar bir çıkış yaparak Sony uygulamaları ve çözümleri bir paket ile birlikte olduğu gibi Sony’nin UI görmek için güvenebilirsiniz. Sony şu anda daha küçük bir gövde ve 4 ile Japonya’da Xperia Z1f başlattı.üç-inç 720p ekran, ama kesinlikle Aslanağzı 800 quad aşağı Xperia Z1 amiral gemisi olarak aynı spec çekirdekli işlemci ve 20 megapiksel kamera.

 

Sony Xperia XZ1 Kılılf Xperia XZ1 Compact daha küçük bir versiyonu olacak ve görünüşe göre bir dört olacak ama söylentiler düzenli olarak gösteriyor.Spec 3-inç 720p ekran ve daha küçük boyutlu bir pil, geri kalanı tam olarak tanıttı Z1 taklit, minyatür amiral için çekirdekli çipi ve 20 megapiksel fotoğraf makinesi-ilk Aslanağzı 800 quad için uygun aşağı inanılır. Telefon Arena Sony Ericsson Z1 Compact ile zaman ele almak için şanslı olmuştur ve 16 MP kamera dışarı test edilmiştir. Telefonun CES 2014, bu hafta başında açıklandı ve Sony Ericsson Z1 çok benzer özelliklere sahiptir. Kompakt bir küçük ölçekli dört ile birlikte gelir.3-inç ama diğer her şey aynı kalır 1280 x 720 piksel daha küçük bir çözünürlük ne demek olduğunu göster.

 

Telefonun Sony tarafından CES 2014 bu yıl açıklandı ve Z1 şirketin amiral gemisi daha küçük ölçekli bir versiyonu. Carphone Warehouse İNGİLTERE’DE piyasadaki en düşük değer aygıt sağlıyor.